Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Albuminės knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 52

#21
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai, vat kad ne visi žinomi rašytojai iškarto būna, pvz., tas pats T. Manas, kuris išleidęs pirmą romaną ,,Bundenbrokai" paliko jį tokį, nors leidyklos atsisakė ji spausdinti dėl ilgumo ir liepė mesti.. paskui Munzilis ,,Žmogus be savybių" ir pan...
  • 0

#22
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
Aš norėčiau, kad man kas nors padovanotų va tokias knygas - albumus:
"500 vietų, kur joks žmogus nenorėtų patekti"
"500 industrinių rajonų, kurie kažkada klestėjo, o dabar yra apleisti"
"500 saulėlydžio bei saulėtekio spalvų"
"500 vietų, apie kurias sunku patikėti, kad jos yra šioje planetoje"
"500 atvejų, kurie nustebino net ir visko mačiusius medikus"
  • 0

#23
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Tai, vat kad ne visi žinomi rašytojai iškarto būna, pvz., tas pats T. Manas, kuris išleidęs pirmą romaną ,,Bundenbrokai" paliko jį tokį, nors leidyklos atsisakė ji spausdinti dėl ilgumo ir liepė mesti.. paskui Munzilis ,,Žmogus be savybių" ir pan...


na nezinau, nebent leidi savomis lesomis. bet tai dbr randi remejus, leidykla, ju redaktoriai sako tas ir tas netinka, siuolaikiniam skaitytojui tas neaktualu, nebus pelninga, arba isbraukiam arba mes neapsiimam rizikuoti :) tai ir viskas, cia ultimatumas. zinoma gali tokiu atveju ieskot kitos leidyklos, gal jiem patiks :) na manau siuo atveju viskas remias i pinigus :)
  • 0

#24
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Kodėl?

Nuotraukos yra nuotraukos.Kur nebuvau, ko nemačiau man nereikia.Važiuodamas automobiliu, traukiniu ar autobusu labai gražių vaizdų matau žiemą ir pavasarį dar rudenį, nemanau, kad tam prilygsta kažkokios nuotraukos.Man tai svetima.Kartais žiūriu internetinius foto blog'us.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#25
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O tai blogai jau nesvetima? Kažin ar vaizdas pro langą gali prilygti nuotraukai, kurią nufotgrafavo kur nors Indokinijoje...
  • 0

#26
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O tai blogai jau nesvetima? Kažin ar vaizdas pro langą gali prilygti nuotraukai, kurią nufotgrafavo kur nors Indokinijoje...


Gali, todėl kad vaizdą pr o langą aš matau savo akimis, čia ir dabar. O ne tai, kad žiūri į paveikslėlį, kur kažkas kitas buvo
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#27
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
o man tiesa pasakius labiausiai patinka profesionaliai nufotografuoti Lietuvos vaizdai. todel, kad kai pats ziuri i krastovaizdi tai viskas sava ir pazistama, o fotografas tai kazkaip kitaip pagauna ir atrodo negi tokiu vietu yra Lietuvoj.
zinoma yra ir tokiu vietu, kur joks fotografas neatspindes ar nuotrauka neatspindes, tai ypac taikytina kalnams, kad nebuvo kalnuose, tas niekada is nuotrauku ar video nesupras kas tai yra kalnai :)
  • 0

#28
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Spjaut, Teodorai, man į tą Indokiniją, kas ji man, jeigu tik iš nuotraukų...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#29
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš stengiuosi valdytis ir nepirkti brangių meno albumų, kuriuose veik vien paveiksliukai, o info nėra arba labai mažai. Aišku pavartyti įdomu, bet pirkti vien dėl to, kad tūrėčiau ką pasidėti ant žurnalinio staliuko ir mano svečiai tūrėtų ką pavartyt, tai neketinu.
Nors kokios Taschen leidyklos knygas, kaip dovanas mielai priimu :)
  • 0

#30
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Spjaut, Teodorai, man į tą Indokiniją, kas ji man, jeigu tik iš nuotraukų...


Tai gal tu niekad į ją ir nenuvažiuosi, tai bent į nuotraukas pasižiūrėsi...
  • 0

#31
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai mano gyvenimo tikslas ir nėra ten nuvažiuoti, tikrai nenusivilčiau, jeigu neaplankyčiau.Tuo labiau į nuotraukas pažiūrėti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#32
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Tie fotografijų albumai, kai ,,fotografai" nuvažiuoja į kokią egzotišką šalį, o po to išleidždia albumą, tai manęs ir nevilioja, nei ten meniškumo, nei informatyvumo. O tokią Neregėtą Lietuvą, tai pirkčiau nebent kaip reprezentatyvią dovaną į užsienį nuvežt.
  • 0

#33
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Neregeta Lietuva man patiko, toks visiskas eyecandy su aiskiais tikslais [pinigas + kitas Lietuvos kampas].

namuose budavo kruvos menininku albumu, iki siol pamenu, kaip su susizavejimu vartydavau Krasauska ar Ciurlioni.

albumai nusipirkt vilioja tik del to, kad tureciau medziagos atviruku darymui ar sienu klijavimui. Tiesa, smagu ir paskaityti albumus, kuriuose salia filmo kadro, paveikslo ar temines nuotraukos koks nors gudrus ir pravartus komentaras, na tokios gal labiau enciklopedijos. A! Dar idomus ivairus specifiniai albumai, atseit Amerikos gatviu zenklai, rezisieriu filmografijos apzvalga [nors man siu ideja pasenusi, kai yra prieiga ir prie filmu, ir prie informacijos]. Labai suprantu zmones, kurie perka fotografijos [ne siaip krastovaizdziu, o atseit Helmuto Newtono] albumus.
  • 0

#34
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Kaip suprast sienų klijavimui, tu ką su knygom sienas klijuojas???? :^)
  • 0

#35
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
isplesyt ir apklijuot. Nu? Popierius tai geras, dazai, kokybe, viska.
  • 0

#36
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Vandalizmas, siaubas net pagalvot, kad galima knyga plėšyt.
  • 0

#37
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
vaje vaje, neregeta nematyta. Jei vien paveiksliukai ir ideja galvoj randasi, galima.
  • 0

#38
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tikrai ne, moki pinigu už knygą, kad ją suplėšytum ir siena apsiklijuojut, tai čeprašom koks čia menas ir stilius, pas mane tai ant sienų tik paveikslai, iškamšos, kaukės ir gipsiniai lipdiniai kabo, popierių dėt ant sienų kažkaip nematau reikalo, be to tada jau geriau tapetus pirkt.
  • 0

#39
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
gerai, bajore su gipsiniais lipdiniais, nesusisnekam ir neturiu noro bandyt susisneket.
  • 0

#40
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Jau ir aš būčiau klausus kaip čia su tais sienų klijavimais, nes man tai būtų tikrai gaila plėšyt kokį albumą, įdomiai čia tiesą sakant pirmą kart taip girdžiu :^)
Šiandien kaip tik humanite buvau, ten dar nuolaidos, tai neiškenčiau nusipirkau vieną albumą, oi negalima man į tokias vietas vaikščiot :P
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0