Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pasaulio futbolo čempionatas.2010.


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 59

#21
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
po tiek kiek mačiau varžybų mano topas taip pat Argentina , po to Brazilija :) yra ir kitų patinkančių komandų , dar daugelio žaidimo nemačiau , ar mačiau tik kartą ir galbūt palaikydama varžovus todėl jos neįsiminė , o iš įsiminusių tai Olandija dar neblogai atrodo ir tikiuosi Vokietija, Italija , Ispanija šiek tiek reabilituosis :) azijos komandos taip pat pasiaukojančiai, gražiai žaidžia :) šiame čempionate yra daug simpatiškų komandų ,bent man, net nevardinu visų :)
  • 0

#22
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Na štai dar viena sensacija. Naujoji Zelandija - Italija 1:1
Tikrai italams žaidimas nesiklijuoja. Dar pasisekė, kad ne 2:1.

Laukiam kitų varžybų: BRAZILIJA - DRAMBLIO KAULO KRANTAS . Manau, kad abi komandos gana stiprios, nors labiau patinka brazilai.
  • 0

#23
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Sensacijų kibiras tas čempionatas šiemet. :) Tikrai įdomių ekipų išeis tolyn, link titulo. :)
  • 0

#24
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Brazilai tiesiog sušaudė Dramblio kaulo krantą...
  • 0

#25
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Buvo gana gražios rungtynės, tik pabaigoje per daug emocijų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#26
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
man taip pat pabaigos emocijos nepatiko , bet turėjo kažkas būti jau kai Elano išnešė , o tada ne tik kad raudonos , bet ir geltonos teisėjas neparodė , na galbūt nematė.... o kai antrą kartą drambliai į koją įvažiavo , manau , tikrai galėjo raudoną rodyti ... pradėję pralaiminėti dramblio kaulo kranto sportininkai kartu pradėjo ir pernelyg šiurkščiai žaisti , nepatiko man toks jų žaidimas ... Ir Kaka gaila... O šiaip buvo gražios varžybos , 4 įvarčiai visi gražūs (nors buvo ir ranka žaista :) )
  • 0

#27
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
Žiūriu, bet ne visas rungtynes. Bet visada pažiūriu, ka slaimėjo ir kiek taškų persvara. :)
O dažniausiai žiūriu rungtynes kai žaidžia Anglija ir Vokietija, nes tos šalys yra mano pačios pačiausios. Ir dar dažnai pažiūriu kitų komandų iš jų grupių varžybas, nes reikia žinoti, kiek turi šansų patekti į kitą etapą. Taip pat palaikau Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Braziliją, Australiją, Argentiną. :)
man patinka jų žaidimas, kad ir kaip kai kuriom komandom dabar nesisektų. :)


o šiandien rungtynės tarp Portugalijos ir Šiaurės Korėjos tai... nu belekai gerulės. :) tik gal truputį gaila tų korėjiečių...;D
  • 0

#28
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Italai is coming home :lol: Geros rungtynės buvo.
  • 0

#29
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
haha, nekoks čempionatas Europos grandams :D iš tikro, taip ir reikia, gana jiems pūstis vien dėl to, kad jų biudžetas keleriopai didesnis už kitų komandų. :]
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#30
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, va, 4:1 Vokietija laimėjo prieš Anglus.Anglai, ate, namo.
Dabar laukia Argentinos ir Meksikos eilė.Pakankamai intriguojama.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#31
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
aš, aišku, už Vokietiją sergu :)
  • 0

#32
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Bus įdomu, kai susitiks Argentina su Vokietija.Tokios skirtingos komandos.Labai intriguojančiai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#33
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Mano nuomone, šitą čempionatą gadina teisėjai. Dažnai tikrai per daug kišasi į žaidimą ir šiaip daro daug esminių klaidų. Šiuo metu palaikau ispanus, nes mano mėgstama rinktinė išvažiavo namo.
  • 0

#34
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na teisėjai irgi žmonės ir neišvengiamai daro klaidų ;)
Aš tai norėčiau, kad čempionatą laimėtų Argentina, tai už ją ir sirgsiu
  • 0

#35
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tai kad daro, suvokiama, bet kad negalima perziuret epizodu teisejam, kad pasitikslintu - tai jau netoleruotina. Ugh.

as siaip sergu uz kroatus, kuriu siame nera, tai taip ir plavineju. Argentinieciai isties labai graziai zaidzia, uz vokiecius sirgdavau vaikysteje - laukiu siu rungtyniu!
  • 0

#36
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Su Olandų pergale.
  • 0

#37
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
oooooooooo taaaaaiiiiip

seniai taip nebuvau isisirgus
  • 0

#38
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Gaila Ganos ;(
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#39
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Džiaugiuosi Olandų pergale.Ką gi, Vokietija sutriuškino Argentiną, 4:0.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#40
Hasisas

Hasisas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 146 Pranešimai:
Na palaikom Paragvajų.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0