Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kokius eseistus mėgstate?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 9

#1
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Ar mėgstate skaityti esė? Kokius eseistus, išleistas knygas skaitote, mėgstate?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#2
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Hmm, nesu didelė esė skaitovė, bet permetu akim jei aptinku kur spaudoje. Labiausiai iš skaitytų eseistų patinka Beresnevičius. Ai ir dar ačiū knygai Siužetą siūlau nušauti už Radvilavičiūtės atradimą, taip giedra palieka ją paskaičius:))
  • 0

#3
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
O vat aš dabar skaitinėju Ernesto Parulskio "Kasdienybės kunstkamerą" ir visai padorios bei tarpais juokingos esės, nepaisant ir to, kad autorius yra šioks toks buržujus sėdintis kontoroje, dar neva plavinėjantis tarp Vilniaus ir Londono. Beje, tai rodos pirmoji jo eseistikos knyga. Kai kur net randi, skaitytojas, tokį bendrumą, pvz. esėje apie Kioskus, kai lauki eilėje prie jo pirkti laikraščių ir rūkalų, ir atėjus tavai sekundei gauni (savo noru) iš vėliavėlės galvon (laikraščių nepirkimas neapsaugo nuo atsakomybės). Vertinimas: skaityti galima.

Tiesa, šis yra ne toks kandus kaip kitas bendrapavardis.
  • 0

#4
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Tiesa, šis yra ne toks kandus kaip kitas bendrapavardis.

Kodėl tavo nuomone jis kandus?
  • 0

#5
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Nežinau, reikėtų jo paklausti. (Arba žinau, radau internete parašyta.)
  • 0

#6
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Nežinau, reikėtų jo paklausti. (Arba žinau, radau internete parašyta.)

Tai tavo nuomone jis nėra kandus?
  • 0

#7
des

des

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 98 Pranešimai:
Na, jei MANO NUOMONE, tai jie abu yra normalūs čiuvai, bet tokiu atveju, matyt, reikėtų jau aiškintis, kas į tą normalumo sąvoką įeina, ar ne ...
tai gal tu geriau parašyk dar kokius žinomus ir skaitytinus eseistus.
  • 0

#8
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Na, jei MANO NUOMONE, tai jie abu yra normalūs čiuvai, bet tokiu atveju, matyt, reikėtų jau aiškintis, kas į tą normalumo sąvoką įeina, ar ne ...
tai gal tu geriau parašyk dar kokius žinomus ir skaitytinus eseistus.

Yes, of course. Gali pradėti nuo A
  • 0

#9
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Beresnevičius! Šioje pavardėje susipina tiek daug gėrio: pastabumas, minties taiklumas, ironija, iškalba, galų gale..prasmė. Kažin, nustosiu kada kartoti, jog jis nuostabus?..
  • 0

#10
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:

Beresnevičius! Šioje pavardėje susipina tiek daug gėrio: pastabumas, minties taiklumas, ironija, iškalba, galų gale..prasmė. Kažin, nustosiu kada kartoti, jog jis nuostabus?..

Dievaži, Jūs visai kaip aš.

Puikesnio eseisto už Beresnevičių man nėra. Tiesa, dideles simpatijas reiškiu A. Andriuškevičiui, bet jis, vis dėlto, tai ne Beresnevičius!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0