Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Gilė


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 31

#1
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Sveiki,
ilgą laiką lankiausi šiame puslapyje nesiregistravusi, apskritai dažnai skaitau forumus juose nedalyvaudama, nes galbūt jaučiuosi neturinti nieko naujo pasakyti. Bet pagaliau susigundžiau čia prisijungti - tikiuosi, priimsite.
Man 30 metų, šiuo metu esu motinystės atostogose, tad atradau daugiau laiko skaitymui, taip noriu suspėt per šį laikotarpį perskaityt kuo daugiau savo norimų sąrašinių knygų, o kitaip jas gali tekt atidėti pensijai :o
Dirbu dokumentų kalbos redaktore, skaitau ir taisau pačių pačių sausiausių rašliavų kalbą, stilių ir trūkstamas raides, po darbo būnu išsausėjusiom akim ir išskaityta galva, tad net savaitgaliais negaliu pažiūrėti į jokį spausdintą žodį. O taip myliu knygas... Patinka jos naujos, kvepiančios, blizgančios, bet patinka ir senos, pašiurusios, pageltusios ir turinčios tą rūgštų, sakyčiau, ąžuolišką kvapą.
Mėgstu įvairią literatūrą - iš grožinių kūrinių galiu paminėti mėgstamiausius - I. Šeinius "Kuprelis", E. Zola "Moterų laimė", V. Nabokovas "Lolita", P. Siuskindas "Kvepalai", J. Austen "Puikybė ir prietarai". Šiuo metu "pasinešiau" į istorines vingrybes, daug su didžiausiu smalsumu skaitau apie Antrąjį pasaulinį karą.
Kiti mano pomėgiai - esu gamtos vaikas, svajoju gyventi kaime, kad galėčiau basa išėjusi iš savo namelio nužengti tiesiai į vėsią saulėtą rasą. Mėgstu stebėti, kaip dygsta ir kvepia mano pačios pasėti krapai :)
Tai tiek
  • 1

#2
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Sveika prisijungus. O kodel butent istorine literatura susidomejai?
  • 0

#3
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Visad žavėjaus lyderiais - įdomu, kodėl masės taip jais patiki, krenta po kojų, aklai atsiduoda. Pradedant Maiklu Džeksonu, Elviu Presliu baigiant Hitleriu ir Stalinu. O jei lyderis dar ir "psichopatas", tai išvis įdomu - stebiuosi ir žiauriuosi :) Dabar šiuo metu gilinuosi į Fidelį Kastro. Galbūt tiesiog dabar tam pribrendau? Net į partiją įstojau. Noriu pamatyti virtuvę iš arti :o
  • 0

#4
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Visad žavėjaus lyderiais - įdomu, kodėl masės taip jais patiki, krenta po kojų, aklai atsiduoda. Pradedant Maiklu Džeksonu, Elviu Presliu baigiant Hitleriu ir Stalinu. O jei lyderis dar ir "psichopatas", tai išvis įdomu - stebiuosi ir žiauriuosi :) Dabar šiuo metu gilinuosi į Fidelį Kastro. Galbūt tiesiog dabar tam pribrendau? Net į partiją įstojau. Noriu pamatyti virtuvę iš arti :o



jetau, cia jau atsidavimas net mano, kaip istoriko, akims ziurint :)
  • 0

#5
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Visas laikais, žmonės ir gyvūnai turėjo savo bendruomenės lyderį, autoritetą. Manau, tai yra užkoduota genuose.
  • 0

#6
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Beje, sveika prisijungus!
  • 0

#7
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Atsidavimas tai, kad į partiją stojau? :o Moteriškas smalsumas čia greičiausiai.

manau, daug aplinkybių susideda, kodėl gimsta lyderis - tėvų įtaka, aišku, ir genai, sugebėjimai (man, pavyzdžiui, oratoriai visų labiausia veža, todėl mėgstu Hitlerį ir Kastro, nesvarbu, kad vienas žiaurokas, kitas baisus melagis), sėkmė.
  • 0

#8
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
ačiū ačiū :o
  • 0

#9
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Na, taip, bet aš kalbėjau apie tas žmonių mases, kurie krinta lyderiams po kojomis. Žmogui reikia į kažką lygiuotis, kažkuo žavėtis, pasitikėti ir žinoti, kad kažkas yra aukščiau už juos. Juk taip daug paprasčiau, nei pačiam kurti ir valdyti, jei kalbant apie tautos lyderius. O kaip gimsta lyderiai, tai taip, labai daug aplinkybių susideda, kuriuose ne mažiausią vaidmenį vaidina ir sėkmė.
  • 0

#10
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
Ai, nepastebėjau, kad jūs irgi parašėte sėkmė. :o
  • 0

#11
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai

jetau, cia jau atsidavimas net mano, kaip istoriko, akims ziurint :)


Turbūt Teodoras norėjo pasakyti "pamišimas", dabar susivokiau :o
O kam pats tamsta esi atsidavęs kaip istorikas?
  • 0

#12
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

jetau, cia jau atsidavimas net mano, kaip istoriko, akims ziurint :)


Turbūt Teodoras norėjo pasakyti "pamišimas", dabar susivokiau :o
O kam pats tamsta esi atsidavęs kaip istorikas?



ne, atsidavimas :) as kaip istorikas pagal valdymo forma esu prijauciantis monarchistams - imperalistams, pagal lyderius zmonems, kurie buvo nezymus savo amziuje bet ir isgarsejo po mirties, o pagal laikmecius tai XVIII - XIX a.
  • 0

#13
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveika prisijungus :o
as noriu savo nuomone apie lyderius isreiksti. manau tie kasdieniniai lyderiai (turiu galvoje kompanijos sielos ) yra daugiau igimtu savybiu deka, ekstravertiskumas, charizma, zinoma prisideda ir auklejimas, vargiai tai issiugdoma (todel idomu butu patyrineti kiek KTU specialybeje "Lyderyste" yra lyderiu pagal asmenines savybes). o tu globaliu lyderiu atsiradimas yra salygotas ir visuomenes poreikio jam:)
  • 0

#14
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Na, Napoleonas irgi labai imponuoja, jau senesnių amžių dievukas :o Labai noriu perskaityti Konstano Veri prisiminimų trilogiją apie Bonapartą.
Mūsuose nebeturim tokio lyderio, prie kurio kojų pultume, matyt, visuomenė nebeturi poreikio :)
  • 0

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Na, Napoleonas irgi labai imponuoja, jau senesnių amžių dievukas :o Labai noriu perskaityti Konstano Veri prisiminimų trilogiją apie Bonapartą.
Mūsuose nebeturim tokio lyderio, prie kurio kojų pultume, matyt, visuomenė nebeturi poreikio :)



As ta knyga skaiciau ir turiu....taciau Veri daug ka nutylejo oi kiek ji nutylejo kipselis... Jo pas mus lyderiai baigesi su Kosciuska ir Jasinskiu....
  • 0

#16
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Tai amžinai - kas laimi, to ir istorija. Dažnai reikia perskaityti daugybę visokių kipšelių prirašytos medžiagos, kad paskui susietum faktus ir padarytum savo išvadas, ir tai ne visada. Sunku turbūt būt istoriku :o
  • 0

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tai amžinai - kas laimi, to ir istorija. Dažnai reikia perskaityti daugybę visokių kipšelių prirašytos medžiagos, kad paskui susietum faktus ir padarytum savo išvadas, ir tai ne visada. Sunku turbūt būt istoriku :o



ai, kad nelabai, ziauriai idomu....zinai kas su kuo kokiu nesantuokiniu vaiku turejo, ka tie vaikai paskui dare ir kaip pakeite istorija ir panasiai....daug daba atrandu medziagos idomios apie Napoleono laikus Rusijoje ir Europoje.
  • 0

#18
gilė

gilė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 24 Pranešimai:
  • Miestas:Gargždai
Va va, tas ir įdomiausia, baisiai smagu skaityt apie visokius Napoleono įsimylėjimus ir jų rezultatus :)
Kad būčiau į protą anksčiau atėjusi, ir aš būčiau istoriją studijavusi, bet ne, visokios lietuvių filologijos :o
  • 0

#19
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Na, Napoleonas irgi labai imponuoja, jau senesnių amžių dievukas :o Labai noriu perskaityti Konstano Veri prisiminimų trilogiją apie Bonapartą.
Mūsuose nebeturim tokio lyderio, prie kurio kojų pultume, matyt, visuomenė nebeturi poreikio :)


as manau turi, butent tokios duobes be aiskaus lyderio ir formuoja ta poreiki. ir siaip manau kad dabartine visuomene yra ant kazkokiu istoriniu ivykiu ribos. kazkas turi nutikti :)
  • 0

#20
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Va va, tas ir įdomiausia, baisiai smagu skaityt apie visokius Napoleono įsimylėjimus ir jų rezultatus :)
Kad būčiau į protą anksčiau atėjusi, ir aš būčiau istoriją studijavusi, bet ne, visokios lietuvių filologijos :o


o apie Napoleono meiluzes ir as esu skaicius, tik ne istorinius saltinius, o istorinius romanus :)
o kaip senieji laikai (Cezaris, Makedonietis), imponuoja ar dar nepriejai iki ju?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0