Peršokti prie turinio

Nuotrauka

KALBANTI MUZIKA su KOSTU SMORIGINU 2011 10 22


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje nėra atsakymų

#1
Kikumiku

Kikumiku

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 28 Pranešimai:
Nuotrauka

„KALBANTI MUZIKA“ tai naujas muzikinis ciklas, kuriame žodžių ir melodijos harmonija taps patalu vėsų rudes vakarą. Ne tik atlikimas, bet ir Jūsų klausimai su nuoširdžiais atlikėjų atsakymais, taps šio ciklo pagrindu. Ar kada nors pagalvojote, kokią įtaką Jums daro mylima muzika, o ką ji reiškia pačiam atlikėjui, kaip gimsta kūryba, kodėl ji skamba būtent taip?

KALBANTI MUZIKA su KOSTU SMORIGINU

Naujojo muzikinio ciklo „Kalbanti muzika“ atidarymo koncertas įvyks spalio 22 d., kuriame klausysimės ir bendrausime su KOSTU SMORIGINU. Nuolat užsiėmusio menininko koncertas – visada laukiama dovana jo gerbėjams. Juk tai pasiilgtos ir mylimos dainos, K.Smorigino ekspresyvumas ir tas ypatingas, gilus prikimęs balsas.

Kiekvienas galėsite užduoti klausimą atlikėjui, į kuriuos bus atsakyta spalio 22d. 18val koncerte „Kalbanti muzika su Kostu Smoriginu”. Klausimus iš anksto galite siūsti el. paštu info@idejugarazas.lt ar facebook renginyje „Kalbanti muzika“.

Laikas: 2011m. spalio mėn 22d., 18val
Vieta: Laisvalaikio namai Nautilus (Savanorių pr. 124, Kaunas)
Bilietai: 15Lt, 20Lt, 25Lt, 30Lt. Platinami internetu:http://www.bilietai.lt/lt/event/10308, taip pat Nautilus ir BILIETAI.LT kasose
  • 0
Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0