Peršokti prie turinio

Nuotrauka

"Lūšnynų milijonierius"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 23

#1
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Premjera Lietuvoje| vasario 13, 2009

Siužetas

Aštuoniolikmetis Džamalis Malikas dalyvauja indiškoje "Kas nori tapti milijonieriumi?" žaidimo versijoje. Nuo didžiojo prizo jį skiria tik vienas klausimas, į kurį jis privalo atsakyti teisingai. Kyla klausimas, kaip Džamaliui, kuris pats prisipažino, jog nėra proto bokštas, pavyko tiek daug pasiekti.

Ar Džamalis sukčiauja? O gal jam tiesiog pasisekė, kad žaidimo vedantieji užduoda klausimus, kurių atsakymus jis žino? Džamalis sukelia nemažai įtarimų ir jis galiausiai atsiduria už grotų.

*Šis filmas pastatytas remiantis indų rašytojo Vikas Swarup romanu „Gyvenimo lošimas“.

Traileris:

  • 0

#2
Lukas

Lukas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 105 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Vien pasižiūrėjus Trailerį man labai patiko,reiks atsisiūsti ;). Man rodosi,jis pretendavo į kažkokį apdovanojimą.
  • 0

#3
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Man jį rekomendavo kokie 6 žmonės.
Labai gerų atsiliepimų girdėjau.
  • 0

#4
karlsonas

karlsonas
  • Nariai
  • 3 Pranešimai:
Danny Boyle pranoko pats save. tikrai fantastiškas filmas ir aš būsiu jau koks 7-as žmogus, miela Evoliucija, Tau šį filmą parekomendavęs.


Vien pasižiūrėjus Trailerį man labai patiko,reiks atsisiūsti :D. Man rodosi,jis pretendavo į kažkokį apdovanojimą.


aha, *pretendavo* į "kažkokį" apdovanojimą... 11 BAFTA nominacijų (7 laimėjimai) ir 10 Oskaro nominacijų (geriausias filmas, geriausias režisierius, geriausia kinomatografija, geriausias garsas, geriausias scenarijus ir dar penkios kitos).
na, ok, kad filmas dar tik neseniai pasirodęs ir turi jau 50 laimėjimų žinot nereikia, bet nežinot, kas Oskarai yra... čia jau stebina :}
  • 0

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O jau tie Oskarai - tai tikras gėris.....
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aš jau esu parsisiuntusi šį filmą ir greitu metu peržiūrėsiu
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#7
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Vakar pagaliau pasižiūrėjau ir gerąja prasme nustebau. Tikrai maniau, kad eilinis išpopsintas ir išpūstas filmas. Tačiau tikrai -gilus filmas. Tuos įvykius reikia pergyventi. Juolab jo vaikystės atsiminimus. Įsigilinti, suprasti kodėl taip, ką tai reiškia.
  • 0

#8
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Hm... Reikės ir man turbūt pažiūrėti.
  • 0

#9
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
daug kas giria. tai ir aš siunčiuosi jau. :)
  • 0

#10
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
labai patiko šis filmas,puikus :) gal ir neduočiau tiek oskarų,kiek jis laimėjo, bet vis viena filmas geras :) :)
  • 0

#11
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Man tai toks popsišk'as.Nelabai patiko.Nors idėja, pateikimas ir pagrindiniai aktoriai buvo puikūs bei garso takelis šaunus.Gal viskas buvo tiek nušlifuota, kad nebebuvo taip įdomu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#12
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
man patiko. toks gan netipinis. :)
  • 0

#13
Renate

Renate

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 39 Pranešimai:
geras filmas
  • 0

#14
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Nesuprantu dėl ko jį visi taip giria. Nebloga juosta, verta ją pamatyt, bet, mano nuomone, ji - pervertinama.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#15
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Smarkiai pervertina.Jis tik estetiškai gražus ir techniškai tvarkingas.
Pvz, vien kokius Evoliucija anoj temoj išvardino filmus, tai ,,Lušnynų m" slėptis...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#16
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Žiūrėjau, patiko, tačiau pritariu Gretai ir Yoel - pervertintas filmas :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#17
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
o man labai patiko. liuks filmas.muzika irgi gera. ir aktoriai gerai parinkti. atsibodo, kad pagrindinis veikėjas visada ,,saldainis''. o čia toks paprastas, niekuo neišsiskiriantis vaikinas.
  • 0

#18
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Kai man pirmą kartą paminėjo šį filmą pamaniau kad tai kažkokia nesamonė. Tačiau pažiurėjus supratau, kad tai gan geras filmas
  • 0

#19
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Bet visgi knyga šimtą kartų geresnė :D
  • 0

#20
žuvienė

žuvienė
  • Nariai
  • 1 Pranešimai:
Vaizdas, muzika labai patiko, bet pati istorija, sakyčiau, lėkštoka, aktoriai ypatingai gerai taip pat nepasirodė, kad įtikintų. Tiesiog žiūrėdama jaučiau, kad trūksta kažko esminio :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0