Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kalbos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 47

#21
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Gan laisvai galiu šnekėti rusiškai. Angliškai sunkiau. Mokykloj mokiausi vokiečių, bet mažai ką sugebėčiau pasakyti. Lotynų studijavau pusmetį; kadangi bendrasis lygis, tai kalbėti pilnais sakiniais mūsų nemokė (neskaitant sentencijų).

Jei tik atsiras galimybė, reikės prancūzų pastudijuoti.
  • 0

#22
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Na kas be ko lietuvių, anglų ir rusų. Šeip dar šiek tiek suprantu ispaniškai, bet vargu ar pati ar pasakyčiau koki sakinuką :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#23
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Como estas?:))
  • 0

#24
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Bien :D) (P.s. nezinau kaip rasosi :D )
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#25
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Pagal mokėjimo lygį, tai pirmiausia lietuvių, po to anglų, o rusų ir prancūzų dalijasi po lygiai, na man šios dvi kalbos gražios ir dar turiu vilties jas kada geriau pasimokyt, nes dabar nemažai suprantu kai kalba, bet va kai pačiai reikia tai jau ne
  • 0

#26
Akela

Akela

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
  • Miestas:palanga
Iš užsienio kalbų tai moku anglų ir truputį vokiečių kalbos. Anglų kalba man mėgstamiausia, gražus skambesys, labai patinka ir mokytis, ir klausytis, ir kalbėti :( kartais pasitaiko ir taip kad užklumpu save mąstančia šia kalba :D
  • 0

#27
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
kad moku tai galiu pasakyt tik apie lietuviu. angliskai susikalbu laisvai. mokykloj kaip antra kalba mokiaus vokieciu, tai kol mokiaus visai neprastai mokejau, o paskui liko nenaudojama, tai dabar galima sakyt ir nebemoku. rusu suprantu kazkiek, bet paciai ka pasakyt butu sunku. universitete semestra mokiaus ispanu, tai elementariausius posakius gal ir suprasciau :) na ir lotynu farmaciniais terminais (receptu rasymas, augalu pavadinimai ir pan) :)
  • 0

#28
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
angliskai, vokiskai, rusiskai tai paskaitau ir pakalbu, su lotynu biski prasciau, arabu tik paskaitau ir siek tiek pakalbu, o na, o ceku, tai amzinas klaustukas man. Siaip noreciau ismokt prancuz, nusipirkau knygute, diska, bet nera laiko pradet praktikai... dar lenku biski moku, bet reiktu atgaivint prisiminimus... :)
  • 0

#29
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Čia yra tokia citata suvokimo forume: kiekvienas turi kažką padoriai suprasti , na kažkaip panašiai.Tai aš manau mokėti padoriai savo gimtąją kalbą yra geriau nei mokėti 3 užsienio, bet rašyti netaisyklingai gimtąja.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#30
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Čia yra tokia citata suvokimo forume: kiekvienas turi kažką padoriai suprasti , na kažkaip panašiai.Tai aš manau mokėti padoriai savo gimtąją kalbą yra geriau nei mokėti 3 užsienio, bet rašyti netaisyklingai gimtąja.


as pritariu :) nors tiesa nelabai zinau zmoniu, kurie gali sakyti, kad moka tris uzsienio kalbas, o gimtaja raso netaisyklingai, jei jau zmogus moka uzsienio kalbas paprastai jam nera sudetinga ir gimtaja rasyti taisyklingai :) as is savo isvardintu kaip sakiau galiu sakyti, kad moku tik lietuviu :)
  • 0

#31
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
as tai lietuviškai netaisiklingai rasau... :)
  • 0

#32
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

as tai lietuviškai netaisiklingai rasau... :)


tai mokykis rasyt :)

na buna tokiu zodziu, kur suabejoju kaip tiksliai rasyt, bet kasdienybej tokiu tikrai nedaug :)
  • 0

#33
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
tai aš jau per senas mokytis lietuvių k. ką išmokau ta ir turiu...
  • 0

#34
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

tai aš jau per senas mokytis lietuvių k. ką išmokau ta ir turiu...


atsirado senukas :) nejau nezinai mokytis niekada nevelu :)
  • 0

#35
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ai, seno šuns naujų triukų neišmokysi... :D
  • 0

#36
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Ai, seno šuns naujų triukų neišmokysi... :D

Jetus, 23m vyras jau senu savo laiko. Aš tikiuosi, kad kadanors išmoksi rašyti žodį KNYGYNAS :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#37
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
kada nors gal ir imoksiu, dabar mokinuosi žodį Chalkedonas.
  • 0

#38
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
lietuviu - gimtoji, anglu - laisvai, rusu - kaip suo, ispanu - pusetinai. Pastarosios vel imsiuosi nuo rudens [laisvieji studiju dalykai yay]. A, ir lotynu, kad jau cia ja giriamasi; ja mokytis labai patiko, tik kazkaip ne tas, kai zinai [jauti!], kad negyva kalba, nepakitus kalba, sunku ja vartot kaip tau norisi, bet linksniavimus asmenavimus ismokau, zodynas irgi praturtejo, plius studijose pravercia, tai kazn.
  • 0

#39
Griūk_negyvas

Griūk_negyvas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 170 Pranešimai:
Lietuvių ir anglų - l. gerai, rusų - šiek tiek, suprast ką šneka, tai suprantu, tik iš manęs sunku kokį žodį būtų išpešt. Taipogi šiek tiek moku prancūziškai - manau, gera turiste pavyktų pabūt. ;)
  • 0
Kiekvienas žmogus turi savo ribotą horizontą. Su laiku horizontas siaurėja ir tampa tašku. Tada žmogus sako: tai yra mano požiūris

#40
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Ai, seno šuns naujų triukų neišmokysi... ;)

tai aš jau per senas mokytis lietuvių k. ką išmokau ta ir turiu...

Oho koks savęs teisinimas =D O kitų kalbų irgi nebesimokai/nebesimokysi?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0