Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Paskutinis matytas filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 773

#81
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Toks holivudinis šlamštas kaip pjūklas-niolika (kas tikrai tikiu, kad bus) yra kuriami grynai tik dėl pinigų, o kodėl tokie yra žiūrimi, tai čia jau kitas klausimas.


Na, tai popsas. :) Kaip ir muzikos srityje..
  • 0

#82
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
paskutiniai matyti : angelai ir demonai (visai įdomus.) ir vidurinės mokyklos miuziklas3 (grynas šlamštas, viskas per daug dirbtina, nors tokio tipo vidurinės visai norėtųsi. tam tikra prasme panašu į pjūklą : kuriami tęsiniai, nes populiarus, bet ar labai jau įdomus ir ar skiriasi nuo prieš tai buvusių dalių-čia jau kitas klausimas)
  • 0

#83
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Bene užvakar žiūrėjau "Mulen Ružas".Patiko.Filmo bohemiška dvasia įtikino,dainos skamba ausyse dar dabar.Beliko tik ir svajoti apie Paryžių :).
Vakar stebėjome "Hanibalas: Pradžia".Šis irgi ne prastas.Pagrindinis aktorius parinktas kone tobulai.Jo įsirėžusi sarkastiška šypsena ir sklindanti elegancija atitiko jo kuriamą personažą ir pateisino mano lūkesčius.Pati filmo idėja sukėlė daug diskusijų mūsų,žiūrėjusiųjų tarpe.Visgi aš prie tos pusės,kuri 'pateisina jo elgesį'.Žudė jis teisingai.Žudė tuos,kurie patys to nusipelnė.O tatai darė rafinuotai.Keliu nykštį.
  • 0

#84
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Hanibalas. Pradžia matyti neteko. esu mačiusi tik ,,hanibalas'' ir ,,raudonasis drakonas'' . Anthony Hopkins vaidyba mane tiesiog pritrenkė..net negaliu žiūrėt kitų filmų, kuriuose jis vaidina, nes visur matau hanibalą lekterį..
  • 0

#85
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Coffee and Cigarettes.
Na, apipavidalinimas labai gražus. Smagiai žiūrisi nespalvotas filmas, labai tinka pačiai idėjai. Tik pasigedau kažkokios gilesnės prasmės, nors, matyt, jos ir nebuvo siekta parodyti.
Daug dalių, kurios manau apeliuoja labiau į intelektualų skonį savo pateikimu, bet man atrodo, kad šiek tiek kūrėjas persistengė ir tie dialogai, na, nėra išbaigti.
  • 0

#86
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Candy - filmas apie narkomanų porelę..ir tai, kaip narkotikai gali sugadinti santykius su tėvais, su antrąja puse ir paversti ateities paprasčiausia iliuzija
  • 0

#87
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Prieš kelias dienas žiūrėjau, nors jau ir nebe pirmą kartą, Stanley Kubrick "Full Metal Jacket"
Tai va negaliu dabar susilaikyt neparašius, kad tai geriausias mano matytas filmas apie karą ir jį pažiūrėjus kelias dienas po to nieko kito negaliu žiūrėt, nes tai genialaus režisieriaus genealus kūrinys
  • 0

#88
mysticism

mysticism

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 20 Pranešimai:
Lemties zenklas 666 - nieko gero, paziurejau tik puse.
  • 0
Lost til you're found
Swim til you drown
Know that we all fall down..

#89
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Le Scaphandre Et Le Papillon
Gražūs garso takeliai, ir tokia hmmm liečianti istorija. Juolab, kad paremta tikrais faktais.
  • 0

#90
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Ištikrųjų "Skafandras ir drugelis" sukrečianti istorija.
Mano matytas filmas kur kas linksmesnis, tai Alexis Dos Santos „Unmade Beds“
Netradicinis, kitoks kinas, tačiau kartu taip lengva įsivaizduoti, kad herojai iš ties gyvena kur nors Londone, o gal ir Vilniuje...
O keliose skirtingose lovose jūs esate miegoję per visą savo gyvenimą :D
  • 0

#91
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

O keliose skirtingose lovose jūs esate miegoję per visą savo gyvenimą :D

tiesą sakant sunkus klausimas :D nors lovų daug ir nebuvo, bet kiek tiksliai..hm.. gal kokios penkios šešios :D
  • 0

#92
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Suvokimas/ Knowing
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#93
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Suvokimas/ Knowing

Ir kaip? Patiko filmas?
  • 0

#94
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Suvokimas/ Knowing

Ir kaip? Patiko filmas?

Tos katastrofos įdomios..
Bet šiaip antrą kartą tikrai nežiūrėčiau..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#95
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man tai visai patiko, bet galas tai... tikrai kažkoks kosminis :D
  • 0

#96
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Lars von Trier - Antikristas
  • 0

#97
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Pastaruoju metu kelis filmus mačiau:
Piršlybos - holivudiška komedija - faktas, bet penktadienio vakarui, kai nesinori nieko sudėtingo, labai tiko ir patiko 9/10 - pabaiga tai labai lengvai nuspėjama =D

Šokėja tamsoje - man jis pasirodė žiaurus. Bet patiko.

Mergišiaus praeities vaiduokliai - vėl Holivudas =D Piršlybos labiau patiko, nors šitas irgi lengvo turinio, nesudėtingas, kai nesinori per daug mąstyti kas ir kodėl =)

21gramas- patiko dėl to, kad visas turinys dėliojamas lyg puzlė, nors šiaip ne per daug garbinčiau =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#98
mysticism

mysticism

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 20 Pranešimai:
Seniai ką bemačiau. Tad tikriausiai paskutinis bus "Ir velnias dėvi pradą". Kadangi mačiau pirmą kart, tikėjaus kažko geresnio. Nieko gero visiškai, labai nuspėjama istorija, ;/
  • 0
Lost til you're found
Swim til you drown
Know that we all fall down..

#99
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man patinka "Ir velnias dėvi Pradą" dėl gražių rūbų :D
  • 0

#100
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
"2012"
Pakankamai stiprus. Tikėjausi, kad bus prasčiau. Ir šiurpuliai lakstė, ir ašaros kaupėsi, ir visai smagių akimirkų buvo. Viena bėda - visi tie katastrofų filmai tokie niekšiškai vienodi: dar nepradėjęs žiūrėti žinai, kad pagrindiniai veikėjai išgyvens, kad bus bent vienas ašarotas atsisveikinimas, kad kas nors visus nustebins pasiaukodamas vardan kitų...
Bet šiaip džiaugiuos, kad teko šį filmą pamatyt.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0