Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Paskutinis matytas filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 773

#41
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

Prieš valandą pažiūrėjau ,,Requem for a dream" (Requem svajonei). Sukrėtė. Pas žiaurumas taip stipriai perduotas. Tie garso efektai, pasikartojantys vaizdai. Na viskas kinematografiškai tobula. Scenarijus, aktoriai, siužetas - taip pat nenuvylė, tik sužavėjo. Rekomenduoju.

penktadienį žiūrėjau šį filmą. pritariu: tikrai žiaurus filmas. Sukrėtė tai, kaip priklausomybė gali sugadinti gyvenimą. Tikrai įdomiai sukurtas.


17 again prisimenu kaip linksmą filmą net tas pagrindinis aktorius ( Zac Effron?) pradėjo atrodyti visai nieko, nors seniau į jo nuotraukas net žiūrėt negalėjau.. :D
  • 0

#42
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Miškinis "Artimos šviesos" man patiko, įtraukiantis gal tik kelios vietos kiek nuobodžios, bet šiaip tikrai neblogas, kiek primena jo "Lengvai ir saldžiai" 8-)
  • 0

#43
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
'Eurotrip'. Eilinė papų virtinė su 'kietu' Ramanausko jumoro jausmu.
Tarp kitko, viso neperžiūrėjau, nes 'Megavideo' neleido - viršijau 62 minučių nemokamo žiūrėjimo limitą.
Ir labai gerai.
  • 0

#44
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Prie pusvalandį baigiau žiūrėti ,,14.99Euro". Patiko. Ir gana žiaurokas. Kaip ir reklamos verslas. Sukrėtė, bet nelabai nustebino filmo pabaigoje pateikti faktai. Pabaigoje žiūrovo pasirinkimas - originalus dalykas. Ko jau tikrai galima pasigesti mene.
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#45
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
užvakar žiūrėjau the sisterhood of travelling pants 2 (keliaujančių kelnių seserija 2). mielas filmas apie keturių merginų draugystę. patariu pažiūrėt merginoms :) malonus atpalaiduojantis vakaras garantuotas:)
  • 0

#46
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Pjūklas III. Kažkaip visada po kokios nors "Pjūklo" dalies žiūrėjimo labai nemaloniai nuteikia..
  • 0

#47
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Pjūklas III. Kažkaip visada po kokios nors "Pjūklo" dalies žiūrėjimo labai nemaloniai nuteikia..


Kažin kodėl nemaloniai neteikia :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#48
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Kažin kodėl nemaloniai neteikia :)


O tau labai malonu buvo žiūrėti, kaip žmogui kojas, rankas išsukinėja? Niekaip nesuprantu, kam jie kuria tokius filmus? :)

Maybe, kad patenkintų kažkieno ego? :)
  • 0

#49
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Turbūt dėl to ir kuriami,kad patenkintu kažkieno ego..Ir tokiu žmonių kuriems reikia ją patenkinti yra labai daug..
Nes filmas yra gan populiarus..Žiūriu tuoj jau rodis net šeštąją dalį..
O dabar sugrįšiu prie temos..

Pabudimai/Awakenings

Filmas labai patiko..Matai žmonės kurie nieko gyvenime negali daryti ir jiems yra suteikiamas tas šansas,bet jie vistiek jo iki galo negali išnaudoti..
Parodo tai,kad ir koks esi vis vieną tu nors jauti,kas yra gyvenimas..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#50
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Turbūt dėl to ir kuriami,kad patenkintu kažkieno ego..Ir tokiu žmonių kuriems reikia ją patenkinti yra labai daug..
Nes filmas yra gan populiarus..Žiūriu tuoj jau rodis net šeštąją dalį..


Daug tai daug. :)
O kurs be galo. Dešimtais metais sulauksim septintos dalies, o tuo tarpu šeštoji prieš dvi dienas pristatyta Amerikoje. Po kelių dienų galėsi kokioj Skalvijoj spoksot į šeštą sadizmų dalį. :)

--

Ocean Thirteen/ Oušeno tryliktukas.

Iš kino srities, palyginti su knygom - žiūriu tik popsą. Neišimtis ir šis Oušenas. Nesužavėjo, tiesiog.. gražiai apipavidalintos vagystės. :)
  • 0

#51
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Turbūt dėl to ir kuriami,kad patenkintu kažkieno ego..Ir tokiu žmonių kuriems reikia ją patenkinti yra labai daug..
Nes filmas yra gan populiarus..Žiūriu tuoj jau rodis net šeštąją dalį..


Daug tai daug. :)
O kurs be galo. Dešimtais metais sulauksim septintos dalies, o tuo tarpu šeštoji prieš dvi dienas pristatyta Amerikoje. Po kelių dienų galėsi kokioj Skalvijoj spoksot į šeštą sadizmų dalį. :)

Na šiaip man užteko pažiūrėti tas dvejas šio filmo dalis..
Ir suprasti,kad jis bent jau man nieko vertas.
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#52
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
O aš tą filmą žiūriu grynai iš smalsumo. Visas dalis peržiūrėjau, bet ne nuosekliai, kažkaip maišytai. Pradėjau lygtais nuo trečios dalies.. :)
  • 0

#53
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O aš tą filmą žiūriu grynai iš smalsumo. Visas dalis peržiūrėjau, bet ne nuosekliai, kažkaip maišytai. Pradėjau lygtais nuo trečios dalies.. :)

Aš seniau buvau didelė siaubo mėgėja..
Bet šis filmas man nepatiko..
Šiame filme ne siaubas vaizduojamas,o didelis (nesveikumas)
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#54
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
O tie stiprūs psichologiniai siaubiakai mane atbaido. Kažkaip dar nejaukiau nuteikia. :)
  • 0

#55
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Gal galėtum nors viena įvardinti kuris blogai nuteikė?
Aš tiesiog iš smalsumo ;]
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#56
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Kai kurių filmų net trail'erių negaliu peržiūrėt, ta įtampa tikrai ne man. :)
Na, kad ir 'Grybai'. Arba.. daug tų filmų buvo. Net nepamenu. Praktiškai visi psichologiniai. Išskyrus vieną.. tokį prancūzišką.. tik šiurpas pereidavo, bet rimtų 'pažeidimų' nebuvo. :) Tik niekaip pavadinimo neprisimenu.
  • 0

#57
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

O tau labai malonu buvo žiūrėti, kaip žmogui kojas, rankas išsukinėja? Niekaip nesuprantu, kam jie kuria tokius filmus? :)

Maybe, kad patenkintų kažkieno ego? :)


Vat tą ir norėjau pasakyti, jog nekeista, kad tą filmą žiūrėti nemalonu.
Aš iš viso nesuprantu, kaip tą filmą galima žiūrėt :D

O tie filmai, manau, kuriami todėl, kad gyvename per daug gerame pasaulyje. Nėra jokio tikro žiaurumo. Žmonės išlepę. Galbūt primityvus poreikis arba pasąmonės troškimas kažko žiauraus. Ir tai labiau būdinga vyras. Juk jie kariavo. Jie matė tai kas žiauru. Su laiku tai išsigimė ir pasidarė laiko praleidimu... Mano tokia hipotezė :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#58
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Take the lead

Viskas prasidėjo nuo to, kad aš velniškai užsimaniau šokt. Pagrinde mokytis tango. Ieškojau partnerio labai ilgai jau kitiem metam, deja, kolkas paieškos bevaisės. Na, o norėdama priviliot tuos vyriokus ieškojau per youtube tango filmuko. Ir radau: Čia būtent epizodas iš to žiūrėto filmo, o mergina, šokanti kartu su Banderasu - Katya Virsilas. Lietuvoje gimusi, o dėl tolimesnių ryšių nežinau. Kanados "ballroom" šokių čempionė. Tad pažiūrėjau filmą, ir nors jis lengvokas, bet likau visai patenkinta. Et, tie šokiai, šokiai.
  • 0

#59
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Take the lead

Viskas prasidėjo nuo to, kad aš velniškai užsimaniau šokt. Pagrinde mokytis tango. Ieškojau partnerio labai ilgai jau kitiem metam, deja, kolkas paieškos bevaisės. Na, o norėdama priviliot tuos vyriokus ieškojau per youtube tango filmuko. Ir radau: Čia būtent epizodas iš to žiūrėto filmo, o mergina, šokanti kartu su Banderasu - Katya Virsilas. Lietuvoje gimusi, o dėl tolimesnių ryšių nežinau. Kanados "ballroom" šokių čempionė. Tad pažiūrėjau filmą, ir nors jis lengvokas, bet likau visai patenkinta. Et, tie šokiai, šokiai.


Gal tas filmas taip visus veikia :D ir mano panaši reakcija buvo, ir dar iš kelių žmonių tai girdėjau :)

Man pačiai šis filmas patiko - vienas geriausių matytų apie šokį
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#60
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ta scena tikrai nebloga.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0