Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kūryba mūsų gyvenime


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 65

#1
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
Taigi, ką jums reiškia kūryba? Kokios meno šakos jums artimos? galbūt patys ką nors kuriate? ką? :)
  • 0

#2
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Pamenu kartą dariau testuką, kur duodamas teiginys ir daug paveiksliukų ir turi išsirinkt, kuris tau atrodo teisingas. Klausimas buvo: Art is... ir begalė paveiksliukų. Aš kaip patį didžiausią meną išrinkau sraigės kiautą, jis simbolizavo it visą gamtą mano akimis. Kas per tobulybė yra tie kiautai, it matematinėm formulėm apskaičiuoti linijų vingiai, arba paprasti gamtos reiškiniai: snaigė (tobula heksagono forma), žaibas, vandens mūša, ugnis, gamtos peizažai... Man aplinka yra menas.
Nors žaviuosi ir daile, meniniais filmais, aktoryste, fotografija,šokiu, ką bekalbėti apie literatūrą ir t.t. Tačiau manau, kad visų šių meno rūšių pagrindas iš dalies buvo gamta. Gamtos ciklai duoda įkvėpimą. Gamtos išvaizda žavi menininkus. Gamta neatsiejama meno dalis.
Tad... Kūryba, menas yra aplink, tik reikia nepamiršt "pakelt akis nuo bliūdo".
  • 0

#3
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Galiu tik nulenkti galvą prieš Evoliucijos nuomonę, nebūčiau taip gerai pasakęs kaip ji.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#4
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tikrai, labai graziai pasakyta. :)
  • 0

#5
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš kiek kitaip supratau klausimą...

Kūryba, o ne menas apskritai...

Bet taip, gražiai pasakyta :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#6
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
O menas nėra kūryba?
Juolab, kad čia viskas "Meno" skiltyje. Menas ir yra kūryba...
Na, labai atsiprašau, jei atsakiau ne į temą...
  • 0

#7
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

O menas nėra kūryba?
Juolab, kad čia viskas "Meno" skiltyje. Menas ir yra kūryba...
Na, labai atsiprašau, jei atsakiau ne į temą...


Menas yra ne tik kūryba, o kūryba ne tik menas :o
Kūryba gali būt pvz ir pats procesas...
Na, nežinau, jei rašai eiles - kas tai yra tau? Būdas atsipalaiduoti? ar susikaupti ir t.t.

Nereikia iškart susierzinti :o
Klausimas yra pakankamai dviprasmiškas, ir visi turi teisę jį "šifruoti" savaip :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#8
Evoliucija

Evoliucija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 309 Pranešimai:
Na, aš nesusierzinau, tiesiog pasijutau nemaloniai. Gal man tą postą pašalint ar ką.
Suprantama, kad kūryba ne visada yra menas. Tačiau iš antro autorės klausimo interpretavau, kad klausiama būtent apie meninę kūrybą.
Bala nematė. :)
  • 0

#9
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Na, aš nesusierzinau, tiesiog pasijutau nemaloniai. Gal man tą postą pašalint ar ką.
Suprantama, kad kūryba ne visada yra menas. Tačiau iš antro autorės klausimo interpretavau, kad klausiama būtent apie meninę kūrybą.
Bala nematė. :o



O kodėl? :)
Aš gi tik pasakiau, kad kitaip supratau...Tai nereiškia, kad mano tiesa, o kiti neteisūs.
Tiesiog supratau (ir iš antro klausimo), kad čia kalba eina apie procesą (pvz yra gi žmonių, kurie laisvalaikiu kuria mažus filmus). Ir jei jau pvz buvo su anglų "Art...", tai tikrai kitaip supratau.
Art - menas
Creation (viena iš galimybių) - kūryba
*Čia aš aiškinu savo supratimą, o ne sakau, kad kiti suklydo :o
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#10
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
atsakykit taip kaip jum atrodo. :o man tiek menas, tiek kuryba idomios temos. :)
va pastebejau, kad daznai taip buna, kad zmones nemato skirtumo tarp meno ir kurybos, na ir as nevisada matau :o
  • 0

#11
Remedy

Remedy

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 10 Pranešimai:
  • Miestas:Jonava
Man artimiausia yra tapyba, piešimas, fotografija :)
Tai labai didelė dalis manęs, mano asmenybės- negalėčiau be to gyventi
  • 0
...Ir aš naktimis mėgstu klausytis žvaigždžių.Tai lyg penki šimtai milijonų žvangučių...

#12
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
menas.
man menas tai tiltas į platesnius vandenis.
tiltas į fantazija ir laisvę,
į laisvę kurią aš išreiškiu popieriaus lape.
meno neįmanoma paaiškinti ;]
lankau meno mokykla penktus metus,
ir dar iki šiol negalėčiau pasakyti kas tai.
man tai mano fantazija.
juoda balta.
graffiti,
anime stilius.
grafika.
tapyba..
visko po truputi.
nešu meną ;Dp
  • 0

#13
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O aš save mene išbandau visur: prijaučiu tapybai, piešimui, muzikai ( teko but pianistu vaikystej), fotografijai, litetarutai, netgi skulptura ( nulipdžiau puoduka toki visai nieko, bet jis sudužo greitai), netgi drožiau iš medžio ( bet labai jau nevykusiai). Taigi dabar apsieinu tik su tapyba, piesimu ir literatura.
  • 0

#14
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Paauglystėj teko save išbandyt įvairiose meno srityse, nors kai kuriuos užsiėmimus vargu ar galima menu laikyt :) Mokiausi dailės mokykloj, bet nebaigiau, iš vienintelio piešimo gavau 6,o iš kitų dalykų 10.Tai tas šešetas sužlugdė mano norą pabaigt iki galo ;( 10 metų pramoginius šokius šokau,truputį chore dainavau (mokyklos ir bažnyčios) teko ir modelio duonos paragaut. Bandžiau ir vaidint, ir režisuot, ir skaitovų konkursuose dalyvaut. Visko po truputį...:)
  • 0

#15
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai kai buvau pianistas, tai dar ir chora lankiau, tai meciau, meciau dvi muzikos mokyklas is principo. Sokti tai manes neismoke, ypac tautine polka. As taip pat dalyvavau skaitovu konkurse, kur uzemiau pirma vieta, nes pravirgdziau komisija... :D :D
  • 0

#16
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Ir ką ten taip pasakei :o?
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#17
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Savo eilėraštį padeklamavau, tai po to visi sakė, kad mano balsas labai gražus, nu, aišku, dar pačiam ašara ištryško, bet gal veikiau ten buvo ne ašara o prakaito lašas nuo kaktos per akį bėgantis, dabar nepamenu :o
  • 0

#18
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
pastebejau, kad Teodoras nekuklus zmogus. :D
  • 0

#19
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O ko šiais laikais kuklintis... 8-) 8-)
  • 0

#20
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Teodoras kuklumu niekad nesiskundė :D Jis pats geriausias, protingiausias, daugiausiai knygų turi ir t.t. :) (nepyk)
O aš tai baigiau muzikos mokyklą, lankiau šokius, lankiau dramos būrelį, bet jame nieko nevaidinom, net nerepetavom :D Užsiimu įvairiais rankdarbiais dabar, vaikystėj mėgau siuvinėti kryželiu, bandžiau piešti, tapau ant šilko ir pan.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0