Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Dienos vargai...


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 433

#341
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
smilga,pritariu. :D
EverythingAlright ,o gal tu paprasciausiai paimk paveiksliuka is cia : http://www.avatarai.lt , jei jau neiseina? :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#342
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Šiandien labai nuliūdau, kai paskambinusi į žirgyną sužinojau, kad šiandien nėra laisvų žirgų ir neišeis man su draugu atvykti pajodinėt. Tačiau visas viltis dedu į rytojų, nes nudžiugino, kad rytoj galime bandyti atvažiuoti iki 16h. Tikiuosi viskas klostysis kaip suplanuota ir mums su draugu pavyks patirti jodinėjimo malonumą, kai leki miškais , laukais. Oh tiesiog trokštu to :)
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#343
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
pražaidžiau virtualų futbolo menedžerį bala žino kiek laiko ir šiandien gavau "antausį". Netikėtai persikrovė kompas... o išsaugojimas paskutinis buvo gan seniai, tai jei norėčiau vėl žaist, tektų kokią valandą praeit tą patį, ką jau praėjau... arghhhhhhh... :| Priėmiau kaip ženklą. Susinervinau labai, kaip koks narkomanas vėjais paleidęs taip trokštamą dozę... Dar ir krumpliams kliuvo skausmo, o sienai abėjoju :/ Jaučiu trinsiu lauk.
  • 0

#344
Itakė

Itakė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 406 Pranešimai:
Nebeturime Valdemaro Kukulo... Liūdna.
  • 0

#345
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
išsikrausčiau iš namų,liūdna.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#346
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
meleonai kraustos pas mane i namus, liudna. Ir dar zvygauja.
  • 0

#347
Hesperidė

Hesperidė
  • Nariai
  • 6 Pranešimai:
Rudeninė depresija, turbūt, prasidėjo. Nostalgija mokyklai. Pasiilgau palikusių mane draugų. Atšalo. Liūdna .
  • 0

#348
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
viena tu atbulu dienu, kai zodzio be klaidos neiseina sutaipint, o sitiek daug surasyt visko reikia. Grrr.
  • 0

#349
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Mane kaltina, kad aš kritikuoju, bet pats nieko nedarau.Buvo toks atvejis, kai apkaltinau vieną instituciją, kad ji surenkanti per daug pinigų, prisidengdama labdaringais tikslais. O man pareiškė, kad neturiu teisės to daryti t.y. kaltinti, jeigu pats nieko gero nedarau. Tikrai, aš nedalyvauju dabar jokio labdaringoje veikloje, ar dėl to man atimama teisė kritikuoti? Gavau pasiūlymą nueiti ir pakalbėti su atsakingais žmonėmis, kad tuos pinigus paskirstytų kaip reikia.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#350
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
argumentas padaryk geriau yra levas, pritariu! More power for you. O ka iskritikavai, jei gali papasakot?
  • 0

#351
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Net ne argumentas, o vaikiška sapalionė. Kaip tik turi didesnę teisę išsakyti pagrįstą nuomonę, nes tame nedalyvauji ir nesi tiesiogiai suinteresuotas.
  • 0

#352
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
šį diena tikriausiai buvo viena iš tų nedaugelio, kurios tikrai nuvargino bei išsekino.. nieko nebesinori.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#353
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

šį diena tikriausiai buvo viena iš tų nedaugelio, kurios tikrai nuvargino bei išsekino.. nieko nebesinori.

visada ateina rytojus,kai vėl visko iš naujo užsinorima :)
~Mano nusivylimas šiandien-skaitau Marčėną,tiksliau jo "Dievų taupyklę'',ir taip skaudžiai tie eilėraščiai man nieko nesako..
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#354
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

šį diena tikriausiai buvo viena iš tų nedaugelio, kurios tikrai nuvargino bei išsekino.. nieko nebesinori.

visada ateina rytojus,kai vėl visko iš naujo užsinorima :)
~Mano nusivylimas šiandien-skaitau Marčėną,tiksliau jo "Dievų taupyklę'',ir taip skaudžiai tie eilėraščiai man nieko nesako..


Lankant tokią gimnaziją , kokią lankau aš. Nelabai ko benorima kiekvieną dieną.
Man rodos, ši gimnazija viena iš nedaugelio, kuri nedaug kuo skiriasi nuo tikrojo kalėjimo.
Ten aš patiriu didžiausią stresą..O taip manau neturėtų būti, tegu stresuoja 9-11klasės. bet kai stresuoja 12okai. Atsiprašau, bet čia jau grynu gryniausia nesąmonė. Abgailėtina, kai mokykloje jautiesi kaip kokiam kalėjime, bijau pagalvoti, kas bus kai prisidės ir egzaminų stresas. Visi mes nuprotėsim.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#355
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Gal metas keisti mokykla?
  • 0
Plastikmaniak

#356
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
matyt, dvyliktos klases pradzioje nelabai patogu tai daryti, m? O kas pas jus taip baisu, QuArtZ, gal gali papasakoti placiau?
  • 0

#357
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Lankant tokią gimnaziją , kokią lankau aš. Nelabai ko benorima kiekvieną dieną.
Man rodos, ši gimnazija viena iš nedaugelio, kuri nedaug kuo skiriasi nuo tikrojo kalėjimo.
Ten aš patiriu didžiausią stresą..O taip manau neturėtų būti, tegu stresuoja 9-11klasės. bet kai stresuoja 12okai. Atsiprašau, bet čia jau grynu gryniausia nesąmonė. Abgailėtina, kai mokykloje jautiesi kaip kokiam kalėjime, bijau pagalvoti, kas bus kai prisidės ir egzaminų stresas. Visi mes nuprotėsim.


kartais ne Kedainiuose gyveni/mokais ? :)
  • 0

#358
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius



Lankant tokią gimnaziją , kokią lankau aš. Nelabai ko benorima kiekvieną dieną.
Man rodos, ši gimnazija viena iš nedaugelio, kuri nedaug kuo skiriasi nuo tikrojo kalėjimo.
Ten aš patiriu didžiausią stresą..O taip manau neturėtų būti, tegu stresuoja 9-11klasės. bet kai stresuoja 12okai. Atsiprašau, bet čia jau grynu gryniausia nesąmonė. Abgailėtina, kai mokykloje jautiesi kaip kokiam kalėjime, bijau pagalvoti, kas bus kai prisidės ir egzaminų stresas. Visi mes nuprotėsim.


kartais ne Kedainiuose gyveni/mokais ? :)



Ne, Vilniuje :)
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.

#359
vuras

vuras

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 69 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Savaitgali apturesiu "malonu" ~500 skaidriu pasiskaityma programavimo inzinerijos tema. Nekenciu Lietuvos svietimo vertimo kalti, o ne suprasti to ka mokais :D
  • 0
Plastikmaniak

#360
QuArtZ

QuArtZ

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

matyt, dvyliktos klases pradzioje nelabai patogu tai daryti, m? O kas pas jus taip baisu, QuArtZ, gal gali papasakoti placiau?


-Mokykloje būtina dėvėti uniformą.
Suplyšo pėdkelnės? dėkis sijoną ant džinsų. Suplyšo sijonas-nepatikėsim, nebent paduosi čekiuką iš siuvyklos, kur jis taisomas.
Atėjai su kostiuminiu, tačiau ne klostuotu, ne languotu sijonu-rašysi pasiaiškinimą.
Vaikštai su juodu, o ne tamsiai mėlynu švarku-rašysi pasiaiškinimą.
Tave sustabdys koridoriuje "sarginis šuo",kurio manymu , tavo iškirptė per gili,maikutė netinkama ir pan.

-Per "langus" bei pertraukas negalima išeiti iš mokyklos
Atėjai į mokyklą -iš jos nebeišeisi ,kol nesibaigs tau pamokos,nesvarbu, kad tau nėra pirmos pamokos(tarkim) tu išeiti negalėsi.
Tau buvo pirma, o antra "langas" palaidok viltis išeiti iš mokyklos. Prie durų stovi dar vienas sarginis šuo ir stebi kas išeidinėja be pateisinimųjų raštelių ir t.t Jei išeini vistiek, grįžus, tavęs prie durų lauks soc.pedagoge(kalėjimo prižiūrėtoja) su pasiaiškinimui skirtu tuščiu lapo popieriumi, taip pat skambinama tėvam ir t.t Žinoma iškart tau priklijuojama etiketė-rūkalius, mat pabėgai iš mokyklos parūkyti.

Vėluoji? Na, vienas , du kartai nieko. Bet visi tie kartai yra fiksuojami, po kažkelinto karto kviečiami tėvai, siūloma pakeisti mokyklą.
Apsikabinai savo vaikiną? Nieko tokio, jei prieš tai apsidairysi ar aplink nėra vienos iš pavaduotojų, kuriai apsikabinimas bei bučinys (trumpas pakšt) jau skaitosi, kaip glamonėjimasis-mylėjimasis, tada kviečiami tėvai.

Bandai pralinksminti publiką renginio metu(krikštynų ir pan.) saugokis, tave pradės vytis visos mokyklos viršenybės, tave išvadins psichiškai nesveiku, nepakaltinamu arba jei jau neturės prie ko prikibti, tai rūkalius, alkoholikas ir žinoma, svarbiausia- narkomanas. :D

Nepagalvokit , kad čia iš savo patirties, tiesiog,su kai kuriais atvejais pati buvau susidūrus, o kiti paremti draugų bei moksladraugių patirtimi.
Tai užknisa, tuo labiau kai esi dvyliktoje. Anksčiau net nezyzdavome dėl tokių nesąmonių. Tačiau, dabar, kai esam dvyliktoje klasėje. Tas spaudimas veda iš proto.
  • 0
Gyvenimas yra per trumpas ar per ilgas, kad leisčiau sau tokią prabangą kaip netinkamai gyventi.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0