Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Tv Serialai


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 103

#21
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Man tai kažkaip lietuviški serialai nelimpa šiaip žiūriu, kaip ir dauguma Lost'ą, Hous'ą. Dar mėgstu True Blood ir Jericho
  • 0

#22
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius
Lietuviškus serialus kartais net baisu žiūrėti. Hausas is the beest))
  • 0

#23
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O ar žiūrite naują serialą "Melo Teorija" ?
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#24
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:

O ar žiūrite naują serialą "Melo Teorija" ?

Nea. Pažiūrėjau pirmą seriją ir neprilipo man jis. Kažkaip tas pats per tą patį, vis jis su tais mostais, mimikom. Nervina :) Hausas daaaug labiau patiko (mm)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#25
Ingo4eg

Ingo4eg

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 55 Pranešimai:
  • Miestas:vilnius

O ar žiūrite naują serialą "Melo Teorija" ?


TAIIIP!!!!!!!! tai toooks fainas ir be galo įdomus serialas.. iš jo galima tiek daug išmokti)) man kartais padėda, kai nežinau ar žmogus meluoja ar ne) labai rekomenduoju)
  • 0

#26
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O ar žiūrite naują serialą "Melo Teorija" ?


TAIIIP!!!!!!!! tai toooks fainas ir be galo įdomus serialas.. iš jo galima tiek daug išmokti)) man kartais padėda, kai nežinau ar žmogus meluoja ar ne) labai rekomenduoju)

Bet,kad tos mimikos nebūtinai tiesa parodo realybėje..
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#27
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Nereikia visko priimt už gryną pinigą:D Serialas lieka serialu, o tikrovėje geras melagis sumeluos taip, kad niekas nesupras. Nereikia toki ieškoti, vien per tv kiekvieną dieną jų tiek daug parodo :lol:
  • 0

#28
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Žiūrėdavau ,,Majamio policiją", čia tą oldschool, 80 ar kelintų metų.Paskui Nešą Bridžą, bet tas nelabai kabindavo.Šiaip esu tokių senų serialų gerbėjas,o tų naujų nemėgstu.Dar Kobra 11, Komisaras Reksas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#29
knygugrauzike

knygugrauzike

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 136 Pranešimai:
Ankščiau ir aš žiūrėdavau Kobra 11 ir Ksena, kartojimus nežiūriu, kažkaip nepriimtina, labiausiai mėgstu meksikiečių bei rusų serialus žiūrėti, o kas liečia apie Lietuvių, šiuo metu žiūriu tik du, tai: "Amžini jausmai" bei "Mano mylimas prieše".
  • 0
Knyga - tai visas mano pasaulis.

#30
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Ankščiau ir aš žiūrėdavau Kobra 11 ir Ksena, kartojimus nežiūriu, kažkaip nepriimtina, labiausiai mėgstu meksikiečių bei rusų serialus žiūrėti, o kas liečia apie Lietuvių, šiuo metu žiūriu tik du, tai: "Amžini jausmai" bei "Mano mylimas prieše".

kuo tau patinka meksikiečių serialai? :)
  • 0

#31
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Lietuviškų negaliu pakęsti,dar jie neišmoko jų kurti :)
bet žiūriu house,namų šeiminkes,skins,how i met your mother,my name is earl,supernatural,FlashForward,Grey's anatomy,kartais naujus scrubs,csi las vegas :) truputi maniją jiems jaučiu :) beje,per televiziją neapsimoka žiūrėti jokių serialų,nes ji pavagia maždaug 20 minučių mūsų laiko su kiekviena serija :) nes realus serijos laikas 40 min,jie rodo valandą...
  • 0

#32
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
pritariu.:) aš irgi per kompą žiūriu. trunka trumpiau ir galiu žiūrėt bet kokiu, man patogiu metu.:)
  • 0

#33
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
va,ir tai,kad gali žiūrėti kada nori labai gerai :) pvz kokį csi galiu pažiūrėti grįžus iš mokyklos,o per tv kad pažiūrėti reikia laukti ik 23 h ir po to iki 12 h knapsėti
  • 0

#34
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
"Twin Peaks" geriausias matytas. Užburiantis.
  • 0

#35
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
siuo metu tai neziuriu kaip ir nieko, nes nieko is mano serialu nerodo.
o labiausiai patike/patinkantys Deksteris, Grozio peilis, Grei anatomija. Dar pernai naktimis rode Odiseja 5, gaila tik viena sezona, bet patiko man jis :)
  • 0

#36
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:

"Twin Peaks" geriausias matytas. Užburiantis.


Užburiantis nes David Lynch režisavo :)

Aš kai rodė per TV žiūrėdavau taip pat Twin Peaks'ą, nors nelabai turbūt ką ten suprasdavau :D
Dar žiūrėdavau Santa barbara ir visas kitas ankstyvąsias muilūškes. Taip pat labai patikdavo Be namų negerai, Namelis prerijose, Beverli Hilsas, Pagaliau skambutis, X failai ir kiti, dabar net nebeatsimenu
  • 0

#37
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai žiūrėdavau seriala ,,Skaičiai" tai kai nutraukė nieko nebežiūriu. A dar kažkada žiūrėjau gera seriala ,,Vargšė Nastia", tai superinis man buvo...
  • 0

#38
Fikcija

Fikcija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 151 Pranešimai:
Vasarą "Twin Peaks'ą" peržiūrėjau, nes vaikystėje arba neteko, arba neprisimenu. Mano apsisprendimą žiūrėti būtent ir nulėmė tai, jog režisavo Lynčas. Peržiūrai artėjant į pabaigą darėsi apmaudu, kad jau visai viskas ir nebeužburs stebuklinga A. Badalamenti muzika kartu su ryškiais ir paslaptingais serialo personažais. Lynčas yra neabejotinai mėgstamiausias režisierius, kiek filmų teko žiūrėti (visus, išskyrus "Inland Empire", berods), tiek likdavau sėdėti kampuota galva. Ir kitą rytą dar, pamenu, po "Eraserhead" peržiūros, jaučiausi keistokai. Siurrealizmas, aha.
  • 0

#39
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
,,Skaičiai" nutraukė? o tai nebus 7 sezono?
šiaip man jis patiko,jeigu nesigilindavau ką rodo :D nes man trūko logikos :) o jos labai norisi
  • 0

#40
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O į ką ten gilintis ,,Skaičiuose" ten viskas labai aiškiai susakoma, pirma nusikaltimas, antra įtariamieji, trečia matematinė formulė, ketvirta nusikaltimo išaiškinimas. Turbūt man matematika ir fizika sekasi, o gal dėlto, jog logika praėjau, viską kuo aiškiausiai suprantu.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0