Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Mergiote


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 67

#21
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Ką iš tikrųjų matome, sakydami, jog matome savo kūną? Tik savo kūno dalis – rankas, kojas ir kita. Matydami savo kūną nematome nieko, kas nebūtų mūsų kūno dalys, bet jei kažkas yra tik mūsų kūno dalis, tai ji niekaip negali būti mūsų kūnas. Jei visos kūno dalys būtų mūsų kūnas, tai išeitų, kad turime daug kūnų. O jei bandytume spėti, kad kūno dalių rinkinys yra pats kūnas, turėsime pripažinti, kad kūno dalių rinkinys tėra kūno dalys. Matydami kūno dalis, mes tik kūno dalis ir tematome.
  • 0

#22
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Mergiote įsivaizdavau,įsivaizduoju ;D
Nenustygstančia vietoje, tokia labai geros širdies..
Daug daug besišypsančia.
Skrajojančia padangėje ir dar neprisiruošusia nusileisti.
Labai užjauti.
Įdomu ar kas nors atitiko? ;D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#23
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Juodas.Baltas,
Tai kaip vadini save? Tą visą kūno dalių visumą? Kas tai yra?
Ir pagal tavo pasakymus, tai nėra pasaulio, nes jis iš dalių susideda, nėra odos, net tai ląstelių rinkinys... Taip?

Vėjo_Nublokšta,
Labai gera, kai taip atsiliepiama =) atitiko, tik noriu daugiau žmonių nuomonių, tada parašysiu=D
P.S aš ir blogų savybių turiu =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#24
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Klausimas Mergiotei.

Ar skaniai moki gamint valgyt? Ir ar turi kokių mėgstamų patiekalų? :D
  • 0

#25
Vėjo_Nublokšta

Vėjo_Nublokšta

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 906 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Kiekvienas turi blogų savybių..
Tik virtualiai labai sunku tai pamatyti ;D

Greičiau tegu kiti rašo :D
  • 0
"Man nerūpi ar tu juodaodis, baltaodis, heteroseksualas, biseksualas, gėjus, lesbietė, lieknas, storas, aukštas, žemas, turtingas ar vargšas, jei tu būsi malonus man, aš būsiu malonus tau. Šitaip paprastai."
- Eminemas -

#26
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Juodas.Baltas,
Tai kaip vadini save? Tą visą kūno dalių visumą? Kas tai yra?
Ir pagal tavo pasakymus, tai nėra pasaulio, nes jis iš dalių susideda, nėra odos, net tai ląstelių rinkinys... Taip?


Save aš vadinu 'nežinau'.
Nieko nėra, nieko. Nieko. Tuštuma.
  • 0

#27
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Juodas.Baltas,
Sakai viskas yra kūno dalys, o kūno nėra. Bet kad ir semantiškai pažiūrėjus, KŪNO dalys. Tos visumos dalys, juk ne dalių kūnas =)
Aš labai nemėgstu, kai nieko nėra =D man jau geriau vadinti tai kūnų, pasauliu ar dar kažkuo negu galvoti, kad ten tuštuma ir niekas =D

Greičiau tegu kiti rašo :D

Aš irgi laukiu =D

Ar skaniai moki gamint valgyt? Ir ar turi kokių mėgstamų patiekalų? :D

Spėju, kad klausimo nebūtų, jei nebūčiau parašius tau ,,idealus vyras" (citata, todėl kabutės =D)
Sąžiningai sakant, maisto gaminimas nėra mano mėgstama veikla, greičiausiai todėl, kad namuose visada yra kažko prigaminta, tai nebelieka poreikio. Nors iš bado nemirčiau =D
Mėgstami patiekalai, tai viskas kas saldu =D o iš tų rimtųjų, tai vištiena =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#28
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Sakai, kad esi paragavusi ir miesto ir kaimo. Taigi, kas arčiau širdies - kaimo ramybė ar miesto šurmulys?
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#29
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Jau nebežinau =)
Kai buvau maža, be proto norėjau į miestą. Bet kuo didyn, tuo labiau lyginosi šitas skirtumas. Dabar žinau, kad artimiausius kelis metus tikrai praleisiu mieste (Vilnius? Kaunas?), po to žada ten ir likti =) Bet kartais pagalvoju, kad ten toj dėžutėj (bute) pasiilgsiu kaimo ramybės, o dabar ją turėdama kartais užsinoriu miesto šurmulio. Tad vienareikšmiško atsakymo neturiu. Kompromisas: gyventi mieste, turėti sodybą kaime =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#30
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Juodas.Baltas,
Sakai viskas yra kūno dalys, o kūno nėra. Bet kad ir semantiškai pažiūrėjus, KŪNO dalys. Tos visumos dalys, juk ne dalių kūnas =)
Aš labai nemėgstu, kai nieko nėra =D man jau geriau vadinti tai kūnų, pasauliu ar dar kažkuo negu galvoti, kad ten tuštuma ir niekas =D


Viskas gautusi logiškai, jeigu būtų kūno dalys. Tada būtų ir kūnas, bet kūno dalių irgi nėra, nes kūno dalis sudaro kūno dalių dalys, bet ir jų pačių nėra, nes jas sudaro tų dalių dalių dalys.. Supranti? Tuštuma.

Save apgaudinėti patogu bet kada.
  • 0

#31
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Suprantu, ką tu nori pasakyti. Tai iš esmės tiesa, dabar atrastos mažiausios dalelės jonai (gal ir ne šitie - ne kokia iš manęs chemikė =D), mokslininkai ieško dar mažesnių, kažkada ras, vėl ieškos ir t.t. Bet jie ir sudaro tą visumą. Kad ir kokios mikroskopiškos jos bebūtų, bet jų visuma yra kūnas, medis ar kiti dalykai. O dėl pavadinimo, tai esmė nesikeičia, kad būtų patogiau, vadiname tam tikrus tokių pačių savybių daiktus tam tikrais vardais =)

Save apgaudinėti patogu bet kada.

Ne visada =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#32
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Suprantu, ką tu nori pasakyti. Tai iš esmės tiesa, dabar atrastos mažiausios dalelės jonai (gal ir ne šitie - ne kokia iš manęs chemikė =D), mokslininkai ieško dar mažesnių, kažkada ras, vėl ieškos ir t.t. Bet jie ir sudaro tą visumą. Kad ir kokios mikroskopiškos jos bebūtų, bet jų visuma yra kūnas, medis ar kiti dalykai. O dėl pavadinimo, tai esmė nesikeičia, kad būtų patogiau, vadiname tam tikrus tokių pačių savybių daiktus tam tikrais vardais =)


Visumos nėra, nes nėra visumos sudedamųjų dalių. Beje, jonų irgi nėra.. Be galo, be krašto.
Patogiau - galbūt, bet suvokti tuštumą reikia.

Apgaudinėti save patogu visada, matyti pasaulį, tokį, kokį nori jį matyti - patogu.
  • 0

#33
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Dabar pasakysiu labai paikai: kaip tai nėra kūno, jeigu aš jį matau? kaip tai nėra žolės, jeigu galiu ją paliesti?
Yra pačios mažiausios dalelės, jos sudeda didesnes, jos dar didesnes ir taip toliau, kol gaunamas medis, mašina ir t.t.

Ne visada apgauti save patogu. Kartais daug geriau žinoti kaip yra, o ne kaip norėčiau, kad būtų =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#34
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Tu kūno nematai. Tu matai tik jo dalis.
Dalių nematai. Matai tik dalių dalis.
Etc.

Nori žinoti kaip yra? Tereikia išsidėti faktus ant lentynos ir tiek. Ir nevertinti, gerai tai ar blogai. Vertindama tu vėl pakliūsi į ego tinklą.
  • 0

#35
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man tai labiausiai kliūna tai, kad tu susikūrei šią temą po keisto pažado sau. Tai aišku gerai, kad tęsi pažadus netgi duotus sau, bet vien faktas, kad pažadas buvo toks, tai verčia manyti, kad arba labai netikėjai, kad tau pasiseks, arba tau trūksta dėmesio. Čia aišku tik mano nuomonė, bet jei teisingai supratau, tai pati prašei, kad parašytume nuomone apie tave (o tai dėmesio stoką taip pat patvirtina)
O dėl pačio prisistatymo, tai man labiausiai krito į akis tai, kad norėtum studijuoti psichologiją, o man tokie žmonės visada šiek tiek įtartinai atrodo, bet čia jau mano problemos, nes turiu stereotipinį požiūrį, kad šią specelybę renkasi visų pirma tie, kurie patys turi daug psichologinių problemų.
Na o šiaip prisistatymas bendrai pasirodė, toks paprastas, bet mielas :)
  • 0

#36
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

O dėl pačio prisistatymo, tai man labiausiai krito į akis tai, kad norėtum studijuoti psichologiją, o man tokie žmonės visada šiek tiek įtartinai atrodo, bet čia jau mano problemos, nes turiu stereotipinį požiūrį, kad šią specelybę renkasi visų pirma tie, kurie patys turi daug psichologinių problemų.
Na o šiaip prisistatymas bendrai pasirodė, toks paprastas, bet mielas :)


Mažai psichologinių problemų neturi tik tie, kurie neturi problemų visai.
Įtariai atrodo.. Kartais tiesiog pakanka ramiai pasižiūrėti į savo įsitikinimus ir net juokas ima, kokie jie kvaili.
  • 0

#37
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Tu kūno nematai. Tu matai tik jo dalis.
Dalių nematai. Matai tik dalių dalis.
Etc.

Nori žinoti kaip yra? Tereikia išsidėti faktus ant lentynos ir tiek. Ir nevertinti, gerai tai ar blogai. Vertindama tu vėl pakliūsi į ego tinklą.

Aš suprantu ką tu nori pasakyti, pritariu iš esmės, sutinku su tuo, tačiau vis vien manysiu, kad tai yra kūnas, o ne tuštuma =D galim dėl to nebediskutuot =D

tai verčia manyti, kad arba labai netikėjai, kad tau pasiseks, arba tau trūksta dėmesio.

Būtent, kad netikėjau jog pasiseks =D kai sau tai pažadėjau, tai jaučiau jog nemoku, taip rimtai jaučiau. Ir jaučiau, kad galiu nespėti išmokti (kažkaip kai instruktorius paskambino, tai labai greitai pasirodė). Bet labai geros aplinkybės susiklostė (karantiną paskelbė) ir per savęs prievartą išmokau. Vis dar abejojau, ir laaabai gera buvo pamačius rezultatą =) tad dėl abejonės savim, tu visiškai teisi=)
Šiaip aš dažnai sau pasakau, kad jei nutiks taip ar kitaip, padarysiu tą ir aną (kai kuriais atvejais nenorimus dalykus prisiverčiu padaryti =D - ne šis atvejis. O čia prisistačiau norėdama tiek, kad kažką apie mane žinotų, bet dar ir dėl to,kad po Juodo.Balto niekas nekūrė prisistatymų, tai pamaniau, dabar aš, po to gal daugiau atsiras =))

Čia aišku tik mano nuomonė, bet jei teisingai supratau, tai pati prašei, kad parašytume nuomone apie tave (o tai dėmesio stoką taip pat patvirtina)


Teisingai supratai, ačiū, kad rašai ką galvoji. O dėl dėmesio tai nemanau,kad tiesa, labai nemanau, nes kiek jo gaunu tai užtenka, o padidinto dėmesio nenoriu =)

O dėl pačio prisistatymo, tai man labiausiai krito į akis tai, kad norėtum studijuoti psichologiją, o man tokie žmonės visada šiek tiek įtartinai atrodo, bet čia jau mano problemos, nes turiu stereotipinį požiūrį, kad šią specelybę renkasi visų pirma tie, kurie patys turi daug psichologinių problemų.

Iš tiesų labai susiduriu su nuomone, kad psichologais tampa tie,kuriems reikia psichologinės pagalbos patiems =) Na, stereotipų pasaulyje gyvenam, ką jau darysi =D nejaučiu, kad man jos reiktų =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#38
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Aš suprantu ką tu nori pasakyti, pritariu iš esmės, sutinku su tuo, tačiau vis vien manysiu, kad tai yra kūnas, o ne tuštuma =D galim dėl to nebediskutuot =D


Sėkmės ir toliau apgaudinėjant save, hau.
  • 0

#39
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Tegul būna apgaudinėjimas savęs, tačiau pasaulis man yra pasaulis, o ne tuštuma =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#40
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
"Iš tiesų labai susiduriu su nuomone, kad psichologais tampa tie,kuriems reikia psichologinės pagalbos patiems =) Na, stereotipų pasaulyje gyvenam, ką jau darysi =D nejaučiu, kad man jos reiktų =)[/quote]"

Taip žinoma čia toks stereotipas ir aš čia šiek tiek juokais rašiau, nes suprantu, kad kiekvieno atvejis skirtingas, bet aš pati žinau kelis atvejus, kai žmonės rimtai tūrėjo problemų, patys vaikščiojo pas psichologus, o paskui įstojo į psicholigiją :)
O beje neperseniausiai teko kalbėt su vienu psichologijos studentu ir jis pasakojo, kad dėstytojai jų klausia kas per problemos, kad jas sumanė pasigydyti už dyką :)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0