Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Basta - nebūtinai pabaiga


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 58

#1
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Mėgstu kalbėti, todėl prisistatymo temų nepraleidžiu ;)

Man 20 metų. Šiuo metu gyvenu Vilniuje, studijuoju Vilniaus universitete - teisę. Nors studijų pasirinkimas man buvo gana kėblus, šiuo metu juo esu patenkinta. Dauguma mano kursiokų skundžiasi, jog patekę į teisės fakultetą visiškai prarado savo gyvenimą, t.y laisvalaikį, o gal turėčiau pasakyti laiką, skirta nieko neveikimui? :))
Aš nieko nepraradau :) galbūt tvirčiau atsistojau ant žemės, o tai, ko gero, nėra blogas dalykas :)
nuo mažens buvau vaikas su lakia vaizduote, svajoklė. Turėjome didelę spintą, kurioje praleisdavau ištisas valandas, man nereikėdavo žaislų, kad žaisčiau :)
vėliau savo fantaziją išnaudojau rašydama, rašau ir dabar. Tai tobulas būdas išsilieti, bent man. Manau, kad esu vaikiška. Iš dalies dėl to, kad augau namuose - "inkubatoriuje". Tėvai mane labai mylėjo, todėl padarė viską, jog nematyčiau jokių blogų spalvų. Aš jiems už tai dėkinga, nors dabar kaip gyvenu viena dažnai papuolu į situacijas, kurios man visiškai svetimos, tokios, kurių spalva yra tamsi ir šalta. Jų mano spalvų paletėj nebuvo, todėl aš dažnai jas askiedžiu vandeniu (jei suprantate, ką turiu galvoje).
Meilę knygoms įdiegė mama. Skaityti išmokė labai anksti, o tada ir prasidėjo... :) labiausiai mėgstu Hesse, Markess. Salman Rushdie, Dostojevskį :)
Tiesa, mėgstu diskutuoti. Mėgstu ginti tai, prieš ką yra dauguma. Pvz. visos lengvo turinio knygos - nesąmonė, nekenčiu tokios ir tokios grupės.. nežinau, ar tai tėra iliuzija, o galbūt ginčai iš tiesų yra mano arkliukas :)

ačiū už sugaištą laiką,
kk*
  • 0

#2
Greta

Greta

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 178 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Sveika atvykus ;)
ką rašai?
kokia Salman Rushdie knyga labiausiai patinka? :)
  • 0

#3
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
kas Marquezo megstama? Also, labas, kolege.
  • 0

#4
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Sveikos ;)
Salman Rushdie - Paskutinis Mauro atodūsis, o Markess - Šimtas metų vienatvės, ko gero, viena geriausių mano kada nors skaitytų knygų :)
O kolege, kodėl? Čia? Ar VU TF mokaisi? :))
  • 0

#5
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
joo, ten pat. Mokaus. : D
  • 0

#6
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Gal tiesiog buvai išlepintas vaikas?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#7
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Yoel > gal tiesiog nebūtina visada pasidaryti blogiausias išvadas? ;)
devilrun > šaunu! kelintam kurse? :) jau baigėsi sesija?
  • 0

#8
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
pirmam. O tu antram turbut? Nesibaige dar, ryt paskutinis egzas, legendine civiline. Jau nusiteikiau, kad ismoksiu rugpjuti.
  • 0

#9
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

gal tiesiog nebūtina visada pasidaryti blogiausias išvadas?

Nebūtina, bet objektyvumo dėlei galima apsvarstyti visas išvadas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#10
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Nepatikėsi, bet ir aš pirmam ;D įdomu, ar mes pažįstamos ;)
Yoel > :) aš nesu išlepintas vaikas, bet žinoma, tai dar priklauso ir nuo to, kaip tu supranti sąvoką išlepintas.
  • 0

#11
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O kodėl spintoj svajodavai? Čia man šiaip kilo toks klausimas, nes ir pats iki kokių 6 metų sėdėdavau spintoj ant dėžės tipo slėpynių žaisdamas, nors niekas manęs neiškodavo. Kažin tik kodėl? ;) :)

Ką labiausiai iš Dostojevskio mėgsti??

Beje, sveika atvykus...
  • 0

#12
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Tėvai mane labai mylėjo, todėl padarė viską, jog nematyčiau jokių blogų spalvų.

Dėl šito sakinio dėl to taip ir parašiau.Gal tiesiog visas tas svajojimas, laki vaizduotė buvo dėl to, kad viską matei pro rožinius akinius?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#13
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:
Hello and welcome to the show,
inkubatoriuje
Nuotrauka
How was your day?
hmmm
  • 0

#14
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
sveika atvykus :lol:
  • 0

#15
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Teodorai > na, mes turėjom tokį sandeliuką, o ten buvo spinta :) kažkaip man patikdavo ten sedėti ir ką nors įsivaizduoti :) šnekėdavusi pati su savim, iki 8 metų buvau vienturtė, tai kažkaip visą laiką žaisdavau viena :)
man teks nieks netrukdydavo ir niekas nekrapštydavo lauk :) kažkaip gerai buvo ;D
Dostojevskio man labiausiai patiko "Nusikaltimas ir bausmė", bet manau dėl to, jog ją pačią pirmą perskaičiau :) paliko įspūdį :)
Yoel > mielai igonoruočiau tavo žinutę, dabar pasakysiu tik tiek, kad vaizduotė turi mažai ką bendro su rožiniais akiniais, kiek man žinoma lakią fantaziją dažnai turi, kas iš tiesų nė velnio nežiūri pro tuos rožinius akinius, veikiau tamsius ir bando nusipiešti kažką, kas būtų kitaip - geriau.
Mermeladai > smagus paveiksliukas :DD
Minerva > :)))

vienas pastebėjimas :) čia diskutuojantis žmonės, skaitantys žmonės :) skaitymas skaitymui nelygus, žinoma. Tik norėjau pasakyti, kad skaitant knygą juk ne viskas pasakoma tiesiogiai, tenka paskaityti ir tarp eilučių :) nereikia visko suprasti taip tiesmukai - turiu omenyje ne knygas, o savo trumpą prisistatymą.
  • 0

#16
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

nereikia visko suprasti taip tiesmukai - turiu omenyje ne knygas, o savo trumpą prisistatymą.

Tai mes čia ir bandėm tarp eilučių pažvelgti, o ne už gryną pinigą viską priimti :)
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#17
Basta

Basta

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Yeol > pasirodo būna dienų, kada ir šypsena pasirodo :)
  • 0

#18
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kodėl pasirinkai teisę? Niekaip nesuprantu, kaip žmogus gali rinktis teisę? Kas gali patraukti? Turbūt nėra nieko nuobodžiau, nei įstatymų kalimas, popierizmas, biurokratija ir panašiai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#19
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
shut your mouf, Yoel. Teisej ne tik istatymu kalimas ar biurokratija.
  • 0

#20
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Žinoma, aš nežinau tų subtilybių, bet, jeigu nepastebėjai, įvardinau popierizmą.Daugiau nieko iš to ir nesitikiu.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0