Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kolekcionavimas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 50

#21
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Kažkur girdėjau istoriją, kad saldainių popieriukų kolekcionieriai ieškojo tu popieriukų net bažnyčioj. Bažnyčios grindų plyšiuose jų rado nemažai ir gan retų. :)
  • 0

#22
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
turiu nemazai ivairiausiu pinigu ir monetu, kazkaip net nezinau kaip as jas pradejau rinkti, tiesiog kas ka turedavo tas man jas atiduodavo tai taip ir seijo, kad prisikaupe ju gana nemazai :) seniausia is ju tai 1842 metu rusiskos 3 kapeikos :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#23
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Aš turiu sidabrinį 1897 metų rublį. Va tokį:

Nuotrauka
  • 0

#24
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
fainas, patinka tokie seni pinigai :)

Nuotrauka
Nuotrauka

kiek naujesni 10 litu
Nuotrauka
Nuotrauka
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#25
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Kažkada kolekcionavau boružes, o dabar tik skirtukus :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#26
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Aš tai kolekcionuoju knygas:)))
  • 0

#27
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aš tai kolekcionuoju knygas:)))


Ir kiek jau yra kolekcijoj? :D Aš irgi jas kolekcionuoju, šiaip, prie knygų skirtukų :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#28
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
6 kvadratų patalpoj stovi 5 lentynos aukštis 2m, plotis 1m 30cm, jos visos pilnos knygų. Kiek tiksliai yra nežinau, nes niekad neskaičiavau Kadangi planuoju Knygynėlį - Skaityklą - Klubą, tai kaupiu kaupiu. Kadangi dar vietos lentynoms yra, tai... dar pildysiu :D
  • 0

#29
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
kaip as norerciau ju tiek turet.... gal iki gyvenimo pabaigos ir turesiu tiek tu knygu :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#30
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

kaip as norerciau ju tiek turet.... gal iki gyvenimo pabaigos ir turesiu tiek tu knygu :D


Ne visos knygos mano pirktos. Dalį jų, gavau kaip palikimą iš savo tėvų, senelių, prosenelių. kai kurių, net virselių nebėra... tai restauruoju:)
  • 0

#31
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai

kaip as norerciau ju tiek turet.... gal iki gyvenimo pabaigos ir turesiu tiek tu knygu :D


Ne visos knygos mano pirktos. Dalį jų, gavau kaip palikimą iš savo tėvų, senelių, prosenelių. kai kurių, net virselių nebėra... tai restauruoju:)


na taip, kai yra is ko paveldeti tai saunu :D as is savo senelio tik kruva vadoveliu galiu parsivesti, bet kazkaip kol dar savo nomu neturiu, tai pas ji jie ir stovi sudeti :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#32
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

kaip as norerciau ju tiek turet.... gal iki gyvenimo pabaigos ir turesiu tiek tu knygu :D


Ne visos knygos mano pirktos. Dalį jų, gavau kaip palikimą iš savo tėvų, senelių, prosenelių. kai kurių, net virselių nebėra... tai restauruoju:)


Aš iki šiol savo seneliams negaliu atsleisti, kad daugelį knygų sudegino :D
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#33
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

kaip as norerciau ju tiek turet.... gal iki gyvenimo pabaigos ir turesiu tiek tu knygu :D


Ne visos knygos mano pirktos. Dalį jų, gavau kaip palikimą iš savo tėvų, senelių, prosenelių. kai kurių, net virselių nebėra... tai restauruoju:)


Aš iki šiol savo seneliams negaliu atsleisti, kad daugelį knygų sudegino :D


Suprantu :) mano mama mėgėja degint knygas, sudegino NAUJOJI ROMUVA atrodo, 1930 -1934m didžiausią įrištą žurnalų krūvą.O ten tokių įdomių dalykėlių buvo prirašyta...
  • 0

#34
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Bet jie žinojo, kad man reikalingos knygos, kaip mėgstu jas, o nuvažiuoju vieną kartą, sako - sukūrenom :D Niekada nesuprasiu tokio poelgio. Kaip galima deginti knygas?
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#35
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

Bet jie žinojo, kad man reikalingos knygos, kaip mėgstu jas, o nuvažiuoju vieną kartą, sako - sukūrenom :o Niekada nesuprasiu tokio poelgio. Kaip galima deginti knygas?

NE VISI ŽMONĖS VERTINA KNYGĄ :(
Pvz mano giminės nesupranta tokio mano domėjimosi knygom...Sako, o kam tau reikia, kokia nauda? O kai tokie klausimai apie knygų naudą pradeda kilt, tai daugiau tokiem žmonėm neturi ką pasakyt :D
  • 0

#36
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Tai jau tikrai, kad niekada nesuprasiu tokiu zmoniu kurie jas sudegina, man butu gaila :D jau geraiu jas kam nors atiduoti bet tik nedeginti :( man seip patinka dar ir senos foto, tai mociute buvo savo senas surinkusi ir norejo sudeginti, bet as jas spejau pasisavinti :o
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#37
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Knygų deginimas tikrai baisu kaip kokioje nacistinėje Vokietijoje
O dėl senų fotografijų, tai jos man ir patinka, o ypač miestovaizdžiai, įdomu žiūrėt kaip keičiasi miesto veidas :D
  • 0

#38
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Jo, kazkada ten atrodo stovejo, mazas medinis namukas, o dabar jau vos ne dangoraizis toje vietoje isnires :D
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen

#39
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
as tai anksčiau kolekcionavau monetas, popierinius pinigus, visą laika kolekcionuoju knygas, Senovės Egipto įvairius daikščiukus, kinderius, magnetukus iš įvairių šalių, dar atvirutes - nuotraukas su Senoviniu Vilniumi ( XIX a. fotografijose), dar DVD ir VHS su istoriniais filmais, CD su simfonines - klasikine muzika ir berods viskas...
  • 0

#40
Inga

Inga

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 155 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai
Tikras kolekcininkas :) Pas amne dar tėčio kolekcija yra ženkliukų, kurious gali bet kur įsisegti. arba dar kažkur yra ir tėčio rinktos etiketės nuo alkocholinių gėrimų :)
  • 0
'I am not afraid of death I just don't want to be there when it happens.' Woody Allen

Jeigu vienur nesiseka, tai neturėtų trukdyti patirti laimę kitur. Jane Austen




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0