Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Rūkymas - už ar prieš?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 161

#141
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

ee velniava, nedaskaiciau :D my point still stands, o ideja del papildomo apmokestinimo... hm. Nera ji visai bloga, bet is kitos puses galima butu supeikti panasiai kaip tusciu disku apmokestinima del kuriniu atkurimo


o kaip tai supeikta del atkurimo, nieko as nezinau?
tai as suprantu, kad visko nesuvaldysi, bet tam tikra prasme teisingiau butu :D cia ne tik cigaretem, kaip minejau ir alkoholiui, netgi greitam maistui galima butu uzdeti :D
  • 0

#142
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
todel, kad nezinai is anksto, ka vartotojas rasys i tuscia laikmena. Lygiai kaip nezinai, ar sirgsi kokia rukymo sukelta liga.

tai va kai apie maista [greita, leta, whatevs] jau tokiam kontekste imama kalbeti - tada tiesiu taikymu zygiuojama i absurda. Gal tuomet tegu potencialus nusikalteliai - paaugliai chuliganai, pvz., patys apsimoka uz busima saves islaikyma kalejimuose? :D
  • 0

#143
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

todel, kad nezinai is anksto, ka vartotojas rasys i tuscia laikmena. Lygiai kaip nezinai, ar sirgsi kokia rukymo sukelta liga.

tai va kai apie maista [greita, leta, whatevs] jau tokiam kontekste imama kalbeti - tada tiesiu taikymu zygiuojama i absurda. Gal tuomet tegu potencialus nusikalteliai - paaugliai chuliganai, pvz., patys apsimoka uz busima saves islaikyma kalejimuose? :D


na gerai su maistu gal ir persudziau :D o del to sirgsi ar ne tai pvz man bet kuriuo atveju atrodo teisinga, kadangi zinai kad zalinga investuoji i GALIMA gydyma nepriklausomai susirgsi tuo ar ne (vistiek nesumokesi tiek kiek realiai tau gydymas kainuos, nors aisku ziurint kaip anksti liga pastebes ir kiek isgyvensi, na bet is esmes gydymas brangus).
del kaliniu as ir turiu savo nuomone, kad jie turetu atidirbt tai ka pravalgo, kiek komunaliniu isnaudoja, ir ne tai kad siaip durniu pavoliot, o padaryti tam tikra norma :)dabar mat veja kelt pradejo, vaje kokie nuskriausti uz DALI isnaudotos elektros reikia susimoketi...
  • 0

#144
Giedrius

Giedrius

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 22 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Rūkau, kai draugai vaišina, nors būna kad tikrai negaili, bet niekad dar nebuvau pripratęs... jei rūkau apėmus jauduliui, ar gavus stipriai adrenalino - supykina, čia man vienam taip? :)
  • 0

#145
nervous.head

nervous.head

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 26 Pranešimai:
Rūkau labai retai. Velnias žino, kodėl jaučiuos gėdingai, kai rūkau. Todėl tai darau tik būdama viena, kai negera.
  • 0
"Optimizmas yra karti pajuoka iš žmogaus sielvarto."

#146
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Rukau..Pradejau neseniai.Tiesa sakant nesu uz, bet taip jau aplinkybes susikloste.
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#147
Lota

Lota

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 177 Pranešimai:
  • Miestas:kur teka pieno upės...

Rukau..Pradejau neseniai.Tiesa sakant nesu uz, bet taip jau aplinkybes susikloste.


Aplinkybės t.y. draugai? :)
  • 0

#148
strazdas

strazdas
  • Nariai
  • 9 Pranešimai:
Rūkau gal jau trečius metus. Antraisiais metais buvo toks gyvenimo lūžis, kad nesijaučiau saugiai be cigarečių pakelio ir tesinorėjo jausti, kaip tas dūmas cirkuliuoja burnoje, įsišaknyja plaučiuose ir visas mano negeras emocijas paleidžia dūmais į orą.. Dabar gyvenimas vėl grįžo į senas vėžias, tai ir rūkyt nebe taip norisi, nors... tai jau tavo dalim manęs, arba aš tapau dalimi rūkymo. who knows.
  • 0

#149
Hon

Hon

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 14 Pranešimai:
Aš, kaip jaunas paauglys turėčiau būti suinteresuotas pradėti rūkyti, bandyti ir pan. Bet manęs piniginės pratuštinimas kažkaip nevilioja ir mano draugai rūkyti neskatina. Net nežinau, gyvensiu ir be nikotino. :)
  • 0

#150
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Lota,ne,nedraugai. Galima pasakyti-vienos priklausomybes bandau atsikratyti situo uzsiemimu.Zinau,kad neitin geriau,bet siuo metu negaliu skirti daug laiko darbui su savim del artejanciu egzaminu taigi rukymas mazesne blogybe is galimu.= )
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#151
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Kokius egzaminus tamsta laikys?
  • 0

#152
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
tamsta ;) laikys VBE-istorija,lt ir anglu :)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#153
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
matke - ?
  • 0

#154
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Brr..bent jau aš, kuo toliau, tuo labiau džiaugiuosi, jog neteks laikyt .
  • 0

#155
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Matkes ne.(kur jau ten..) ;)
whatever,neteks nes..?
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#156
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Nes buvo galimybė rinktis tarp matematikos ir chemijos. :)
  • 0

#157
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai ir už kuo didesnį rūkančiųjų apmokestinimą, bet šiaip neužmirškim, kad rūkantieji aišku oficialias, tai remia gi kultūrą, o ši savo ruožtu su kaupu atsilygina patraukliai vaizduodama rūkymą, nors tai jau tapę taip įprasta, kad kaži ar iššaukia reikalingą reakciją. Nes juk nepaneigsit, kad tarkim fotografija su rūkančia persona jau tapo natūralu, o tarkim su švirkštu būtų kur kas neįprasčiau. Ir išvis cigaretčs fotografijoje ko gero dažniausiai sutinkamas žalingas įprotis ir jei anksčiau tai buvo galima perskaityti kaip čia jau minėtą romantiškumą, nors mano nuomone greičiau seksualumą, tai dabar vaizdiniuose (ir ne vien juose, bet ir visoje kultūroje) labai dažnai tai tampa nebe išraiškos priemone, o tiesiog aksesuaru kaip kokia apyrankė ir visai nepaveiku, na bent jau man, nors čia išskirčiau teatrą kur aš su malonumu traukiu į save cigaretės dūmus :) nors gyvenime aišku netrykštu džiaugsmu būdama pasyvia rūkore.
  • 0

#158
ch3cooh

ch3cooh

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 32 Pranešimai:
  • Dabar skaitau:Haruki Murakami „Norvegų giria“
Prieš. Nes labai smirda.
  • 0

#159
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“

Ir išvis cigaretčs fotografijoje ko gero dažniausiai sutinkamas žalingas įprotis ir jei anksčiau tai buvo galima perskaityti kaip čia jau minėtą romantiškumą, nors mano nuomone greičiau seksualumą, tai dabar vaizdiniuose (ir ne vien juose, bet ir visoje kultūroje) labai dažnai tai tampa nebe išraiškos priemone, o tiesiog aksesuaru kaip kokia apyrankė ir visai nepaveiku, na bent jau man, nors čia išskirčiau teatrą kur aš su malonumu traukiu į save cigaretės dūmus :D nors gyvenime aišku netrykštu džiaugsmu būdama pasyvia rūkore.


Ne tik fotografijose, norėjau pasakyti. O po to pagalvojau - kadangi paskutiniu metu skalambijama, koks tai blogas įprotis, tai gal tik man taip atrodo, bet cigaretes keičia kava. Na, tarkim jei seniau filmuose ir serialuose žmonės daug rūkydavo, tai dabar vis dažniau jie gurkšnoja kavą, ir vis dažniau iš popierinio puodelio, "coffee to go". Ir visgi, be stereotipo, kad praktiškai visi prancūzai ir rašytojai, ir šiaip "kas prie meno arba kietas" niekaip.
Bet man smirda |( Nuotraukoj ar filme galiu žiūrėt - kvapo nėr, o ir tas dūmas labai jau gražiai kartais raitosi, bet teatre... Nemėgstu, kai išėjus iš teatro smirdu, kaip iš kokio kabako išlindus.
Pati pasyviai rūkyt nemėgstu, bet draugams - išimtis :)
Nors būna, kad visa kompanija susirenka nerūkantys, tada labai linksma, kai prieina kas nors, paprašo cigaretės, o mes visi "neturim, nerūkom". Ir netiki, galvoja, kad išsidirbinėjam :D Kai pagalvoji, kad šitas aksesuaras dažnesnis, nei laikrodis, tai tikrai, kaip čia gali būt, kad tarp kokių 6 žmonių nei vieno rūkančio... :D
  • 0

#160
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Man ir atrodo, kad filmuose popierinė kava keičia, o ypač tose romantinėse komedijose ir filmuose visai šeimai, kas aišku ir yra nenuostabu. Bet man, tai dažnai gaila būna, kad filmuose klasikinę bučinio-plėvesuojančios užuolaidos-rūkymo lovoje sceną keičia atviros sekso scenos. Gal čia ir toks bandymas būna kovoti su rūkymu :D.
Nors stipriai prisirūkę žmonės man ir nekvepia, bet nepasakyčiau, kad pats dūmo kvapas nepatiktų, o štai iš teatro, kaip iš kabako, tai nepasakyčiau, kad yra tekę išeiti. Gal nereikia, gile, sėsti į pirmą eilę :D
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0