Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Labiausiai pervertintos knygos


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 88

#61
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:
Inesss // neradau aš ten to, ko tikėjausi rasti toje knygoje, nes išgirta ji buvo labai, atseit kaip atspindi ten visokias problemas, ir moralą turi, ir net skaityti mokyklinių sąrašuose siūlė, bet griežtai užbalsavom prieš - čia lengvas šlamštelis, bent jau tikrai per daug išliaupsinta ji.
  • 0

#62
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Aš taip pat neradau to ko tikėjausi iš pasakojimų :D sutinku, tiesiog lengvas skaitalas yra ta knyga :D na aišku yra iškeliama narkotikų problema , kas labai teigiama mano nuomone, bet visgi nėra joje tiek gero kiek sakoma :D
  • 0

#63
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Heroinas man patiko tada kai skaičiau, kaip dabar būtų - nežinau ;)

O man labiausiai pervertinta knyga yra Selindžerio ,,Rugiuose prie bedugnės". Kada skaičiau - visiškai nesužavėjo, kiek ją supratau - nepatiko, nes perskaičius pusę knygos nelabai nebesistengiau ją suprasti :) bet kai ją baigiau nusprendžiau, kad perskaitysiu dar po kelių metų - gal tada bus kitaip :) na, jei prisiversiu ją paimti :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#64
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p

Heroinas man patiko tada kai skaičiau, kaip dabar būtų - nežinau :)

O man labiausiai pervertinta knyga yra Selindžerio ,,Rugiuose prie bedugnės". Kada skaičiau - visiškai nesužavėjo, kiek ją supratau - nepatiko, nes perskaičius pusę knygos nelabai nebesistengiau ją suprasti :) bet kai ją baigiau nusprendžiau, kad perskaitysiu dar po kelių metų - gal tada bus kitaip :D na, jei prisiversiu ją paimti :)


man grynai tas pats...
mokytojai išpūtė kad ši knyga viena iš geriausių to laiko knygų.
jau tikrai maniau kad bus kažkas stulbinamo.
o dar reikėjo aprašymus parašyti pagal šią knyga.
galvojau mirsiu iš nuobodumo.
  • 0

#65
LNS

LNS

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
  • Miestas:Sun
Na nėra ji jau tokia... nenusisekusi. Visai patiko tie bepročiai.
  • 0
Fallen angels in the night
And every one is far from heaven

#66
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
aišku nėra nenusisekusi , tik šiek tiek ,mūsų nuomone ,pervertinta :)
  • 0

#67
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:

Heroinas man patiko tada kai skaičiau, kaip dabar būtų - nežinau :)

O man labiausiai pervertinta knyga yra Selindžerio ,,Rugiuose prie bedugnės". Kada skaičiau - visiškai nesužavėjo, kiek ją supratau - nepatiko, nes perskaičius pusę knygos nelabai nebesistengiau ją suprasti :) bet kai ją baigiau nusprendžiau, kad perskaitysiu dar po kelių metų - gal tada bus kitaip :D na, jei prisiversiu ją paimti :)


man grynai tas pats...
mokytojai išpūtė kad ši knyga viena iš geriausių to laiko knygų.
jau tikrai maniau kad bus kažkas stulbinamo.
o dar reikėjo aprašymus parašyti pagal šią knyga.
galvojau mirsiu iš nuobodumo.


man irgi tas pats su šia knyga.
nepatiko ji man visiškai. visiškai.
  • 0

#68
Mrs.Gintare

Mrs.Gintare
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Visos Jonh Irving
  • 0

#69
Skotomafobija.

Skotomafobija.

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Šiauliai.
Man didžioji dalis populiarių knygų paaugliams, pradedant "Heroinu" ir baigiant "Saulėlydžiu" atrodo gerokai pervertintos. Nieko labai protingo jose nerašoma, ir pats rašymo stilius daugumoje nėra idealus, o scenarijai dažniausiai nuvalkioti.
  • 0
".. bet niekad savo minuso aš neslepiu po pliusiu."

#70
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

daug kas mane užpuola dėl to, ką pasisakau temose 'pervertintos knygos', bet čia yra asmeninė mano nuomonė. knygos, kurias paminėsiu yra skaitytos, mano nuomone, per daug išgirtos ir išliaupsintos.

Paulo Coelho. Alchemikas.
Džeromas D. Selindžeris. Rugiuose prie bedugnės.
Melvin Burgess. Heroinas
Melvin Burgess. LEDI. Kalės gyvenimas


o aš jau maniau, kad, jei stovėčiau prieš jus visus, mane kiaušiniais apmėtysite, kai parašysiu, kad , mano nuomone, labiausiai pervertinta knyga yra ,,rugiuose prie bedugnės''.. :D bet pasirodo, ne vien aš taip manau. skaičiau tą knygą ir, kaip ir daugelis, ieškojau ,,kažko tokio'', bet neradau.
paulo coelho knygos man patinka, yra įdomios. bet, geriau pagalvojus, visos knygos panašios.kiek pamenu alchemiką, tai vėlgi, ieškojau ,,kažko tokio'',bet neradau. be abejo, prisigaudžiau nemažai gerų minčių, bet tik tiek..rašydama recenziją apie jo knygą ,,demonas ir panelė prym'', lygindama ją su kitomis radau daug panašumų.bet juk daugelis turi savų bruožų, dažnai galima rasti daug panašumų vieno rašytojo keliose knygose.
Heroinas- irgi sutinku. jokio įspūdžio nepadarė. gal todėl, kad panašia tematika knygų yra gan nemažai ir daug įsimintinesnių.kai visi alpo dėl šios knygos, aš net neprisiminiau apie ką ji.. :D
Ledi.kalės gyvenimas- skaičiau gan seniai...tuo metu patiko..nors šiek tiek fantastinė..ir vėlgi, ne iš tų, kurios padarytų didelį įspūdį ir ilgam įsimintų.
kalbant apie pervertintas knygas, įterpsiu pervertintą rašytoją- melvin burgess'ą..jau vien tai, kad LiLy sąrašiuke yra dvi jo knygos šį tą reiškia. :) dabar, manyčiau, jau kiek priblėsęs jo populiarumas, bet bent jau prieš kokius metus ar dvejus pirko jo knygas vien dėl to, kad jos- burgess'o,parašiusio Heroiną.
pritariu Evoliucijai, tikrai neparašyčiau nieko panašaus į Alchemiką. Nebent kokį masinį romaniūkštį sukurčiau. bet pakritikuoti su saiku, manau, tikrai galima.
skotomafobijai galiu pritarti, kad paaugliams skirtos knygos, tokios kaip saulėlydis ir pan. nieko gero neduoda , nieko nepasako pamokančio. bet, bent jau man norisi skaityti ir tokią literatūrą, nors puikiai žinau, kad perskaičiusi kokio rimto rašytojo kūrinį, naudos gaučiau žymiai daugiau
  • 0

#71
Venom

Venom
  • Nariai
  • 5 Pranešimai:
Mano akimis tai būtų "Alchemikas". Daug gražių frazių, tačiau per saldu. Bet kitiems to reikia.
"Vienuolis, kuris pardavė Ferrarį". NE ne ne ir dar kartą ne, tokio tipo knygoms. Smegenų plovimas.
  • 0
Le Monde Est A Vous

#72
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
visi Hariai Poteriai, Saulėlydžiai ir panašūs į juos. Kvepia grafomanyste... Ir nors tai populiaru, bet išliekamoji meninė vertė abejoju ar kažkokia liks, nebent pagal statistikas ir topus garsės kaip labiausiai parduodamos, paauglių dievinamos ir t.t.
Pats neskaitęs nieko iš jų, vartęs tik, filmą vieną kitą matęs, bet man tokie meniškai skurdūs kūriniai labai tolimi kaip ir visa fantastinė literatūra. nesupykit fanai.
  • 0

#73
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Pats neskaitęs nieko iš jų


man tokie meniškai skurdūs kūriniai labai tolimi kaip ir visa fantastinė literatūra



right. Ne i ta tema pataikei, man regis.
  • 0

#74
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
kodėl ne į temą, jei Haris Poteris, Saulėlydis ir panašūs į juos priklauso fantastinei? ar ne fantastinei?
  • 0

#75
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
1) nieko negali kalbeti apie knygas, kuriu neskaitei, t.y. - ka tu gali ismanyti apie ju tariama pervertinima, m?

2) pervertinimas != populiarumas. Apskritai neteko girdeti, kad Saulelydziai butu giriami uz savo ispletotus veikeju paveikslus ar nepaprasta fabula, mano galva, tai butu pervertinimas. Stai man paskutine pervertinta knyga buvo Martel Life of Pi - cia kontrastui;

3) tavo bedos, jei iskart soki prie isvadu, kad visa fantastine literatura yra meniskai skurdi, juolab jei pripazisti, kad fantastika tau tolima;

4) o apskritai - fantastika fantastikai nelygu.
  • 0

#76
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
kam skaityt jei skurdu. pavartinėji, prisiskaitai visokiausių nuomonių, pažiūri filmus. GI neišpildai tik paskutinio žingsnio - knygos perskaitymo. Manau tam ir skirti komentarai, nuomonės ir pan, kad pasirinkt skaityt - ar ne.

būtent, neteko girdėt dėl to kad ten viso to ką pavardinai ir nėra. O kadangi pervertinimas 'lygu' populiarumas tai man tas ir strigo, kadangi man tokio tipo knygos atrodo meniškai skurdžios ir keista, kad išpopuliarėjo.

tolima, nes pabandęs ir daug domėjęsis nebelindau į tuos vandenis. gal kada visgi ir įlysiu, nes reikia ir to laisvumo kartais.

fantastika fantastikai nelygu, taip. tikriausiai tas žodis "fantastika" išvis čia neturėjo nuskambėt.
  • 0

#77
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
apie Hari Poteri nerekomenduoju taip sukaut :} pazistu gal penketa zmoniu, kurie neskaite aiskino, kad cia briedas ir nesamone. Kai nebeturejo ka skaityt, paeme i rankas... nebegirdziu nuo to laiko garsios kritikos, tik tylius prisipazinimus, kad veza. Ir ne be reikalo... bet dabar turbut ne apie tai, kodel HP yra puiki serija, diskutuojam.

pervertinimas nelygu [ta ir reiskia '!='] populiarumas. Nelygu. Beveik niekada. Is populiariu knygu kaip tik retai [gal pernelyg retai] tikimasi meniniu sukretimu, kazkokios ismones, kuri butu daugiau, nei dumai ir veidrodziai, tavo terminija kalbant - meninio turtingumo. Tad tokia Life of Pi, kaip kritiku isliaupsinta, man gali pasirodyti pervertinta, kai tuo tarpu vieninteliai Twilight ditirambai - 'lengvai skaitosi, geras eskapizmas, etc'. Supranti, ka noriu pasakyti?
  • 0

#78
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:
Supratau. taip pat supratau, kad apie gan skirtingus dalykus kalbėjom. bet pritariu tau. ženklų sistemos ir keleto žodžių nesupratau tik, reiks pasitikrint ir įsimint: !=, ditirambai ir eskapizmas.
  • 0

#79
Serafimas

Serafimas

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 56 Pranešimai:
Laikausi nuomonės, jog klasika negali būti pervertinta, visgi ji yra pripažinta visuotiniu mastu.
Pvz "Perkamiausiųjų dešimtuke" 80% knygų tikrai pervertinamos.
  • 0

Happiness is only a matter of perspective. Nothing more.


#80
migla akyse

migla akyse

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 12 Pranešimai:

Laikausi nuomonės, jog klasika negali būti pervertinta, visgi ji yra pripažinta visuotiniu mastu.
Pvz "Perkamiausiųjų dešimtuke" 80% knygų tikrai pervertinamos.


įdomu, kurios dvi knygos iš šio sąrašo būtų vertos skaitymo. nebent Čekuolio knygą iš įdomumo paimčiau. bendram išprusimui. kažkuriais metais laidas kiekvieną sekmadienį žiūrėjau, o tada ir knygą nusipirkau. nors iš jo paties žodžio knygos nugarėlėj susidarė įspūdis, jog nelabai savo noru ir rašomos jos. o leidyklos suinteresuotos, kai tokie pardavimai. kažkodėl visi šie "top dešimtukai" mane gąsdina. ypač po prieš kelis metus pradėjusių plisti Lietuvos "įžymybių" biografijų, autobiografijų ir kitų nesąmonių, kaip kad kulinarijos knygos ar kažkas panašaus.
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 1

narių: 0, svečių: 1, slaptų narių: 0