Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pakvaišę dėl Meyer


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#81
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Dark*Wild, ,,Saulėlydžio" autorė Meyer, o ne Mayer ar Mayrer :)

vampyriško ciklo „Sutemos“ autorė – ne

Arba aš nesupratau arba tu ne taip parašei: Meyer neparašė ,,Sutemų". Tad tavo raudonajame pasisakyme ,,Sutemos" išnyra lyg iš niekur...

kuri tinka mergaitėmis, dar nesusipažinusiomis nei su jausmais, nei su jausmingumu.


Negi tu ir Tavo mėgiamas rašytojas mano, kad Saulėlydį skaito tik merginos :) klystat, oi kaip klystat....

mane ypač supykdė pasakymas kad vampyrai dienos šviesoje blizga.
kur tai matyta?


O kur iš viso vampyrai matyti :) tu juk nežinai ar jie iš viso yra ar ne, o jei ir būtų, tai neaišku - bijo jie kryžiaus ir česnakų ar blizga šviesoje :)

Kai buvau 13-14 metų mano mėgiamiausias skaitalas buvo tokios knygos su širdute, strėlyte ir dar bala žino kokiu blizgučiu.

Nelabai drįsčiau lyginti romanus su širdutėmis ir Meyer, nors gal ir galima: panašios pasakos tik jau kitom kartom. ,,Širdutės" jaunesnioms merginoms, Saulėlydis jau vyresniems, manau :) nors visaip galima pasakyti :)

tik dėl išliekamosios, meninės ir literatūrinės vertės dar kolkas nedrąsu būtų ginčytis, tiek tepraėjo laiko ir neaišku ar čia nėr tik paauglystei tinkamas žanras, kurį vėliau prisiminsit su šypsena ir gražiais jausmais, bet skaityt nebenorėsit.


Gal bus ir taip, bet, kaip jau ir minėjai, praėjo mažoka laiko :)



Et, labai jau aš tą Meyer ginu, bet puolama dažnai be pagrindo :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#82
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
čia juk normalu ginti savo mylyma rašytoją ;DDD
nieko baisaus, kad apgynei savo nuomonę.
bet aš vis vien jos nemėgstu xD
  • 0

#83
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

čia juk normalu ginti savo mylyma rašytoją ;DDD

Ji nėra pernelyg mylima rašytoja, tiesiog mėgstu ginčytis, ten kur kertasi nuomonės :)

nieko baisaus, kad apgynei savo nuomonę.

Mano nuomonė ir jos kitų komentarai tęsiasi vos ne per du forumo puslapius :)

bet aš vis vien jos nemėgstu xD

Jeigu skaitei ir nepatiko tada nemėk, dėl skonio nesiginčysiu :D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#84
Mažoji Fėja

Mažoji Fėja

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Esu prisiekusi sau,kad nei filmą žiūrėsiu,nei knygą skaitysiu. Net šlykštu žiūrėt kai mergiotės seiliojasi nuo tokios tuštybės.
  • 0

#85
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Esu prisiekusi sau,kad nei filmą žiūrėsiu,nei knygą skaitysiu. Net šlykštu žiūrėt kai mergiotės seiliojasi nuo tokios tuštybės.


Itin kvailas požiūris :lol:
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#86
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p

Esu prisiekusi sau,kad nei filmą žiūrėsiu,nei knygą skaitysiu. Net šlykštu žiūrėt kai mergiotės seiliojasi nuo tokios tuštybės.

tai ne kvailas požiūris.
aš asmeniškai net iš principo
nežiūrėsiu ir neskaitysiu Jos kūrybos(:
  • 0

#87
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Esu prisiekusi sau,kad nei filmą žiūrėsiu,nei knygą skaitysiu. Net šlykštu žiūrėt kai mergiotės seiliojasi nuo tokios tuštybės.

iskur zinai, kad tai tustybe jei nesi nei skaicius, nei ziurejus filmo?
  • 0

#88
LiLy.

LiLy.

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 90 Pranešimai:

Esu prisiekusi sau,kad nei filmą žiūrėsiu,nei knygą skaitysiu. Net šlykštu žiūrėt kai mergiotės seiliojasi nuo tokios tuštybės.

tai ne kvailas požiūris.
aš asmeniškai net iš principo

nežiūrėsiu ir neskaitysiu Jos kūrybos(:


toks principas dar kvailiau nei požiūris.
juk neskaitėt, nematėt, tai kam sakyti, kad čia nieko gero ar kad tuštybė?
  • 0

#89
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

aš asmeniškai net iš principo
nežiūrėsiu ir neskaitysiu Jos kūrybos(:


Tai čia nėra kvailas požiūris? Nors čia net ne požiūris, o principas :lol:
Perskaityk puslapį atgal - jau aiškinau kodėl tai kvaila :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#90
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Aha būtent apie tai buvo kalbėta :lol: o kad ir neskaitys kas nors tos knygos , juk niekas nenukentės ar tai darys iš principų ar ne , juk yra ir taip daug knygų , kurias verta skaityti :)
  • 0

#91
Dark*Wild

Dark*Wild

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 137 Pranešimai:
  • Miestas:būsimas kaunas;]p
pasimečiau xD
sorry(:
žinau tik tiek kad mano nuomonė mano
ir dėja jos niekas nepakeis.
tad...
nematau nieko orginalaus jos rašyboje.
skaičiau.
specialiai, kad galėčiau pakomentuoti.
lieku Nuošali šiai knygai.
  • 0

#92
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

o kad ir neskaitys kas nors tos knygos , juk niekas nenukentės ar tai darys iš principų ar ne , juk yra ir taip daug knygų , kurias verta skaityti :lol:

Niekada neverčiau žmogaus skaityti kažkokios knygos ir nežadu to daryti ateityje, galiu tik pasakyti kurios man patiko ir jeigu pažįstu žmogų galiu pasakyti kurios galėtų patikti jam :) Tai, kad kažkas neperskaitys Meyer ar kokios kitos knygos - niekas nepasikeis, niekas nenukenkės :) Tik jau erzina kai žmonės labai kvailai laikosi principo neskaityti tam tikros knygos, nes ji yra populiari - na, niekaip nesuprantu kaip galima komentuoti, o ypač neigiamai, kad knyga ar filmas yra prastas, nors tik maždaug žinoma apie ką jis :) Na, turėti nuomonę galima, bet tik ji nebus objektyvi :)

žinau tik tiek kad mano nuomonė mano
ir dėja jos niekas nepakeis.
tad...
nematau nieko orginalaus jos rašyboje.
skaičiau.
specialiai, kad galėčiau pakomentuoti.
lieku Nuošali šiai knygai.

Tavo nuomonę gerbiu - nors skaitei :) o patiko ar ne - tai jau Tavo skonis, Tavo reikalas :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#93
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
rasytojai tai tokie dalykai i nauda, nes nesvarbu ka kalba, svarbu, kad isvis kalba.ir tai tiesiog gera reklama jai.:lol:
  • 0

#94
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Pritariu Mergiote, o žmonių principai - jų reikalas , te daro jie kaip nori :lol: nors aišku peikti nežinant ko nereikia :) na čia mano nuomonė :)
  • 0

#95
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno

Neskaičiau ir neplanuoju skaityt.Kaip ir visų tų Poterių



Harrio Poterio pirmos 3 knygos buvo labai geros,likusios tik kazkaip ant pinigu darymo parasytos.TWILIGHT yra dar vienas pavizdys ,kad imetus romantiska ir grazu vaikina,gaunasi bestselleris mergaiciu tarpe.As deja kritikuot labai jos negaliu nes neskaiciau ir duok dieve neskaitysiu.

O kur iš viso vampyrai matyti ;) tu juk nežinai ar jie iš viso yra ar ne, o jei ir būtų, tai neaišku - bijo jie kryžiaus ir česnakų ar blizga šviesoje :)





Troleibuse...As nejuokaju.Nors gal jau ir nebevazineja ten.Ir istikruju kiek su zmonem,kurie uzsiima psi-vampirizmu,bendrauvau, jie yra fiziskai silpni ir labai apsnude zmones.Dar ir labai isblyske,nezinau ar jie istirkuju siurbia energija ar ne..
  • 0

#96
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Troleibuse...As nejuokaju.Nors gal jau ir nebevazineja ten.Ir istikruju kiek su zmonem,kurie uzsiima psi-vampirizmu,bendrauvau, jie yra fiziskai silpni ir labai apsnude zmones.Dar ir labai isblyske,nezinau ar jie istirkuju siurbia energija ar ne..


Tai Tu čia apie energetinius vampyrus,o aš apie tuos, kurie kraują mėgsta ;)

TWILIGHT yra dar vienas pavizdys ,kad imetus romantiska ir grazu vaikina,gaunasi bestselleris mergaiciu tarpe.


Jei mes kalbame apie knygą, tai vaikinas ar gražus ir kaip jis atrodo sumąsto pats skaitytojas :)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#97
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno

Tai Tu čia apie energetinius vampyrus,o aš apie tuos, kurie kraują mėgsta ;)




Tai,kad kitokiu nerea...Yra tik zmones vampirizma pasieme kaip subcultura savo gyvenime.Bet juos vampyrais nepavadinciau.
  • 0

#98
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Tai,kad kitokiu nerea...Yra tik zmones vampirizma pasieme kaip subcultura savo gyvenime.Bet juos vampyrais nepavadinciau.


Nesusikalbam... Meyer knygoj minimi vampyrai tie kurie mėgsta kraują, tai aš apie jos knygos herojus ir panašius kitų autorių personažus kalbėjau. O jie yra, ar jų nėra - gali kiekvienas galvoti kaip tik panori ;)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#99
Mažoji Fėja

Mažoji Fėja

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Mano požiūris ar kvailas ar ne,ne Tau spręsti ,mergiote,nes tai mano požiūris. Man pakako vien aprašymo apie filmą/knygą,ir aš nusprendžiau neskaityti. Aš turiu savo įsitikinimus,principus,nuomonę,tu-savo. tad nemanau,kad turi teisę man kažką sakyti jei aš nealpstu dėl tau patinkančių dalykų.
juste,yra toks dalykas,kaip visagalis internetas,kuriame pilna šio filmo/knygų aprašymų,liaupsinimų ir kritikos,man vien to pakanka susidaryti savai nuomonei. Be to,jau iš patirties žinau,kad dažniausiai kažkas labai populiaraus ar išgirto, nėra vertas tų visų gražių žodžių iš mano pusės. Nenoriu net gaišti laiko tokioms knygoms.
  • 0

#100
dungeon_master

dungeon_master

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 106 Pranešimai:
  • Miestas:Wilno
Pagalvojau ir butu istikrjuju geriau...jai ji laikytusi folkloro...
"vampyrai vaiksto diena,nes taip turi but.O jus matete tikrus vampyrus?" Skamba durnai ir ispirsto islauztai...
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0