Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pakvaišę dėl Meyer


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#141
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

O jeigu aš negaliu pakęsti kokio Dostojevskio (na taip tikrai nėra, tik pavyzdys, kad paprasčiau kalbėti būtų)? Kaip man lavinti skonį nemėgstama literatūra?

Geros literatūros yra pakankamai daug.Pasirinkimas didelis.Gali pasirinkti.

Aš esu tos nuomonės, kad kone visa literatūra teikia daugiau ar mažiau naudos, lavina skonį (padada suprasti kas gerai, o kas ne taip =))

Hmm...taip.Paskaitai prastą ir sakai: daugiau nebeskaitysiu.Tuomet aš užskaitau, kad kiekviena literatūra teikia naudą.O jeigu ir toliau skaitai, vadinasi, išvadų nepadarei...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#142
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

O jeigu ir toliau skaitai, vadinasi, išvadų nepadarei...

O jeigu patiko, sudomino, tada ir bus nauda.
Niekaip nesutiksiu, kad tik vertinga, pripažinta literatūra teikia nauda. Sutinku, kad ta jos nauda yra geresnė, greičiau jau kitokia =) bet ne vien ji naudinga, tikrai ne =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#143
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Aš tai manau, kad nereiktų skaityt knygų, kurios tau nepatinka, bet yra kritikų pripažintos ar laikomos gero skionio pavyzdžiu. Aš bent jau taip niekada nedarau ir man tai atrodo snobiška.
O dėl gero skionio ugdymo, tai vėl gal ir galima išsiugdyt, bet per prievartą tai to nereiktų daryt ir iš vis, kas tas geras skonis? ;)
  • 0

#144
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Aš tai manau, kad nereiktų skaityt knygų, kurios tau nepatinka, bet yra kritikų pripažintos ar laikomos gero skionio pavyzdžiu.

Aš manau lygiai taip pat, bet kartu manau, jog nereikia ,,užmigti" prie tos lengvosios literatūros.
Nenoriu įteigti, jog reikia skaityti būtent tą ar tą.Taip, tai snobiška.

O dėl gero skionio ugdymo, tai vėl gal ir galima išsiugdyt, bet per prievartą tai to nereiktų daryt ir iš vis, kas tas geras skonis? ;)

Per prievartą nereikia.Tačiau galima tiesiog bandyti.Kartais man atrodo nusiteikimas daug ką lemia- ,,čia klasika, sunkiai skaitosi" , galima tiesiog paieškoti, ką nors įdomaus, ką nors neįprasto, nebūtinai iš pripažintų.Aš nesakau, jog turiu gerą skonį ar skaitau gerą literatūrą.Aš tiesiog skatinu kitus ieškoti.Neskaityti vien to, ką siūlo knygynų lentynos.Pažiūrėk kokie autoriai vardijami: tie, kurie yra knygynų top'uose Judi Picoult, H.Wassmo ir t.t. Vos keli forumo dalyviai vardija nepopuliarius ar mažai girdėtus autorius.Tai ir yra geras skonis- unikalumas, savitumas.Tarp tokių galėčiau parašyti: Le Meute, Juodas.Baltas, Dori, Vėjo_Nublokšta...Nesakau, kad ta literatūra yra vertinga ar ten tokia OHO, bet kai tu pamatai, jog žmogus tai skaito ir atkreipi dėmesį, atsiverti netgi google, kad pažiūrėtum kas čia per autorius ar kūrinys, tai jau yra šis tas.O nuo visų Picoult ir Wassmo, Meyer esu pavargęs...atleiskit.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#145
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė

Aš manau lygiai taip pat, bet kartu manau, jog nereikia ,,užmigti" prie tos lengvosios literatūros.
Nenoriu įteigti, jog reikia skaityti būtent tą ar tą.Taip, tai snobiška.


Kažkaip manau, kad labai panašiai mes visi manome, tik skirtingai mintis išreiškiame =D
Yoel, tikrai sutinku, kad lengva literatūra neturi būti prioritetas, tačiau aš (asmeniškai) nesutinku laikyti jos visiškai beverte =D
O skaityti tai, kas a la verta, bet neįdomu, ir skaityti tik dėl to, kad verta ir yra pripažinta, tai vienas blogiausių pasirinkimų =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#146
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Na taip užsiciklinti ties kaž kuo tikrai nereiktų, ieškojimai ir bandymai visada aišku gerai. O rinktis knygas pagal kokius ten topus tai tikrai visiška nesąmonė. Aišku yra mąsinis skonis ir nieko čia nepakeisi. Man asmeniškai nėra taip, kad aš vengčiau kažkokių ten rašytojų vien dėl jų populiarumo, netgi priešingai maniau, kad skaitau gan populiarias knygas, bet užsiregistravus čia tai šiek tiek pakeičiau šią savo nuomonę, na pvz. po to kai paklausiau ar kas nors skaito Vonnegut'ą nesulaukiau nei vieno atsakymo, nors mano aplinkoje tuo metu tai buvo kone vienas populiariausių rašytojų. Tai va o apie tokį kaip Wassmo aš išvis pirmą kartą išgirdau čia, todėl man visai įdomu apie šiuos autorius įvairių nuomonių čia pasiskaityt ar juos būtent pagūglint, o ne ten kokius Aitmatovus :) kur aš jau ir taip juos žinojau.
  • 0

#147
iza_bela

iza_bela
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
perskaiciau visas saulelydzio saga ir biski skaiciau "vidurnakcio saule"
  • 0

#148
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx

perskaiciau visas saulelydzio saga ir biski skaiciau "vidurnakcio saule"


Kiek skyrių penktos dalies perskaitei? :D
  • 0

#149
Lauryt ;>>

Lauryt ;>>

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 17 Pranešimai:
Aš perskaičiau tik "Saulėlydį" vėliau net 2 kartus bandžiau skaityti" Jaunatį" bet nepavyko-tiesiog nusibodo... MAtyt nebuvau tokia ištikima gerbėja
  • 0

#150
agnieskiuxxx

agnieskiuxxx

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 84 Pranešimai:
Man visai patiko, bet didelio susižavėjimo nesukėlė :) kiek žinau, kad 5 dalis dar ne parašyta ir kad tik 12 skyrių internete paplatinta.
  • 0
Kai kada gyvenimas žiaurus, bet žmonės žiauresni

#151
Livy

Livy
  • Nariai
  • 4 Pranešimai:
Perskaičiau visą Twilight saga taip pat 5dalies 12 skyriu ir „Sielonešė" :)
  • 0
Aš žinau, ką aš myliu.Gyvenimą.

#152
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Žinot, čia visi stumia ir stumia ant šitos sagos. Bet papasakosiu, apie vieną savo draugą. Ir negalvokite, kad jis koks nevykėlis, arba liurbis. :) jis tikras fainuolis. Gražus, proootingas, linksmas, draugų turi begalę, skaito tik rimtą literatūrą. Na, toks puikus, žodžiu. Beet. Kai aš kurią čia pertrauką aptarinėjau su drauge Edvardo sudėjimą filme, jis staiga priėjo ir įsikišo į pokalbį. Paaiškėjo, kad jis perskaitė visas dalis, pažiūrėjo abu filmus. Aš buvau tokia nustebusi, kad vos neapalpau :) taigi, mielieji, ne tik liurbiai skaito šias knygas (girdėjau, kad daug kas sako ). :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#153
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Visiškai pritariu, kad ne tik liurbiai.Turbūt nei vieno nepavadinčiau skaičiusio liurbiu.Bet žinai, kodėl esu prieš tokias knygas? Nes jas skaitant kyla pavojus tokiu pavirsti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#154
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Jo, jo, jo :) teisingai sakai. Bet šitokių knygų kol kas nėra daug. Tik keturios. Todėl paskaityti - merginoms ypač - pasimėgauti gražia meile, kuria sunku patikėti, juk galima. Durnesnis gal nepasidarysi. Be abejo, ten daug nesąmonių, kvailysčių, absurdiškų pokalbių. Bet žinai, kas mane žavi labiausiai? Ta graži meilė. Va tokią aš norėčiau patirti :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#155
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Bent, kad ta meilė tarp žmonių būtų...dabar nei šis nei tas.
Kaip tai tokių knygų nėra daug? Juk yra dar visos ,,Miręs iki sutemų" ir daug kitų tokių knygų, tik ten apsieita be vampyrų.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#156
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Ai, žinai. Tarp žmonių ir tarp žmonių. Vis tarp žmonių :) juk tas vampyras, beveik kaip žmogus - tik nevalgo, nemiega, ir nemiršta. :) Vis kažkas naujo.
Tai būtent dėl to ir traukia ta jų meilė - tiek išbandymų, kliūčių ir vistiek myli vienas kitą.
,,Miręs iki sutemų" tarp kitko man labai nepatiko :) Meyer moka fantazuoti. O ten tai išvis nusivažiavimas į dausas. Nesąmonių nesąmonė :)
Beto, nemanau, kad pasidarytum liurbis, jei skaitytum tokias knygas. Jos atpalaiduoja. Yra lengvais skaitomos ir paprastos :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#157
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Gėtė sako(čia forume yra sentencija):Per daug skaitoma paprastų knygų; reikia skaityti tik tai, kas stebina.Per mažai turiu laiko, kad skaityčiau knygas, kurios tik atpalaiduoja.Atsipalaiduoju miegodamas, gerdamas arbatą ir būdamas su draugais.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#158
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Kiekvienam skirtingai. Pavyzdziui manęs niekas kitas taip neatpalaiduoja, kaip skaitymas. Bet dažnai pabosta skaityt sudėtingą literatūrą. O tada taip norisi,kažko lengvo. Būtent ši saga tada ir tinka :) bet aš pilnai tave suprantu - knygos tau ne koks popiergalis, ant kurio prirašyta belenko. Knygos tau turi būti vertos tų kelių valandų skaitymo, taip? Gerbiu tave už tai, kad nepasiilgsti romaniūkščių ar Šatrijos Raganos apysakėlių. O aš to pasiilgstu :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#159
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Šatrijos Raganos kūryba labai gera.Palyginus žinoma suo Meyer.Lyginti net negalima.Vis tiek- tai mūsų istorija, daug jos biografinių dalykų labai įdomūs.Ko nepasakysi apie Meyer.
Aš taip pat mėgstu lengvą literatūrą, kuri neapkrauna sunkiomis mintimis- tada skaitau noveles, apsakymus, arba klasikus, kurių literatūrą nėra apkraunanti.Bet kai ,,apkrauna" , na, tas apkrovimas, toks slengiančiai malonus, kad be jo sunku.K
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#160
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Beet. Sakai, Šatrijos Raganos kūryba gera, bet ji nėra tokia įdomi ir intriguojanti, kaip Meyer. Ar ne? Čia mano asmeninė nuomonė tokia. Šatrijos Raganos nėra daug įdomių knygų. Nebent dar ,,Sename dvare" įdomi ir graži istorija. O tw saga įdomesnė. Supranti, kai atsiguli vakare, išvargusi į lovą, taip norisi kažką įdomaus ir paprasto paskaityt prieš miegą. Tada sudėtingoji - filosofinė, istorinė - literatūra čia netinka. Nes tiesiog atsibusdusi ryte net neprisiminčiau, ką ten vakare skaičiau ir apie ką kalba ėjo. :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0