Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Pakvaišę dėl Meyer


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 184

#161
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, nežinau.Paskaitau, ką nors kaip Meyer- kitą dieną tikrai nieko neatsimenu, kas ten buvo.Čia kaip lietuviškos, meksikietiškos muilo operos- tiek intrigų, tiek dialogų, tiek visko vyksta, bet taip nieko ir neįvyksta.Žiūri lietuvišką serialą ir pabaigoj negali atpasakoti, kas ten įvyko.Meyer panašiai.
Aš tikrai nesu iš tų, kurie skaito filosofinę ar egzistencinę literatūrą.Tik aš keliu aukštesnius reikalavimus, kad prieš miegą ne tik padėtų atsipalaiduoti, užsimiršti, bet ir būtų įdomu, suteiktų žinių, stebintų- kaip tai tarkime daro Borges'as.Tikrai nesiskaito sunkiai, bet taip įdomu ir taip prasminga, tiek daug įvairių minčių ir toks vaizdingas jo kuriamas pasaulis, kad labai labai tinka prieš miegą.O dar kokios temos nagrinėjamos....
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#162
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Na, tai oo. Borgesas tai nėra blogai - man jis irgi patinka. Tu paėmei palyginimui skirtingų žanrų knygas. Jos skiriasi tuo, kad Meyer pagrindinė tema knygose - meilė, o Borgeso - įvairios socialinės, visuomeninė problemos. Beto, skiriasi rašytojų lytis, amžius, ir laikas, kuriuo jie rašė. :) Aš juk nemenkinu kitų rašytojų, tik sakau, kad Meyer - taip pat savotiškai parašė gerą, įdomią knygą. Man įdomu dabar tavo nuomonė - kaip tau Remarque?
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#163
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Perskaičiau Remarko gal kokias 4-5 knygas.Man patinka.Jo humanistinė pasaulėžiūra.Be to, juk viską parašė, ką patyrė.Ir meilės tema jautriai išreikšta.Tai, kas parašyta turint patirtį yra labai vertinga.Padeda suvokti karo absurdiškumą ir šiaip praplečia akiratį.
Ką suteikia Meyer kūryba? Atmeskit tuos abstrakčius apibūdinimus, kaip: atsipalaiduoti ir panašiai.Bet konkrečiai, ką suteikia?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#164
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Tai gerai. Bet kokią knygą labiausiai rekomenduotum? Planuoju nusipirkti, nes skaičiau ,,Trys draugai", tai dabar galvoju, ką šįkart nusipirkti :)
Mielasis, (nežinau tavo vardo), Meyer kūryb - tai yra fantastika. Lygiai taip pat, kaip Poteris, Žiedų valdovai, Interviu su vampyru ir visos kitos. Jos nieko ir nesuteikia. Knygos, mano manymu, nevisad turi kažkokią naudą duoti. Juk skaitymas - tai laisvalaikis. Jeigu visos knygos būtų apie gyvenimą, individų vidinį pasaulį, jų pasaulėžiūrą ir t.t., nebūtų faina. Visokių knygų yra, visokių reikia. Beto, aš jau minėjau - tai, kas man labiausiai patinka šioje knygoje - tai ta graži meilė. O mergaitėms juk galima svajoti :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#165
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Man labiausiai patiko ,,Juodasis obeliskas" , perskaičiau ir vėliau nusipirkau, kai išleido.Bet ne visiems jis yra pats pačiausias.

Mielasis, (nežinau tavo vardo)

Labai malonu, kad aš tau esu mielas.

Meyer kūryb - tai yra fantastika. Lygiai taip pat, kaip Poteris, Žiedų valdovai, Interviu su vampyru ir ...

Tik jau nelyginkite su Tolkienu.,,Žiedų valdove" tiek paralelių su tam tikrais dalykais, jau vien ta gėrio ir blogio kova amžina,o ir simbolių dar kiek...oje oje.Ir fantazija, ir veikėjai, ir siužetinė linija, ir viskas ten-ohoho.Ne veltui britai buvo išrinkę amžiaus knyga.
Beje, tu juk pripažįsti, kad Twillight eilinis popsas?

Beto, aš jau minėjau - tai, kas man labiausiai patinka šioje knygoje - tai ta graži meilė. O mergaitėms juk galima svajoti :)

O ką berniukams daryti? ;( Negi irgi seilėtis?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#166
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Taip ir maniau, kad šitą pirksiu. Turėtų būti gera
Taip, tu man atrodai mielas :) ir labai protingas žmogus išties. Primeni Daktarą Hausą, kuris iš bet kurios situacijos išsisisuks :D
O aš nekenčiu ,,Žiedų valdovo". Šūdų šūdas. Taip, eilinis popsas. Savaime suprantama. Bet juk niekas nesako, kad popsas - blogai :)
Na nebent seilėjatės dėl Belos :D o mes tais eilėjames dėl Edvardo (inlove)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#167
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kad Bela ne mano skonio, man lietuvės moterys labiau...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#168
katastrofa

katastrofa

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 180 Pranešimai:
Ilgaplaukės blondinės su melynom akim ir didžiuliais papais? :)
  • 0
Gyvenimas - tai žaidimas. Tik be taisyklių.

#169
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Taip ir maniau, kad šitą pirksiu. Turėtų būti gera
Taip, tu man atrodai mielas :) ir labai protingas žmogus išties. Primeni Daktarą Hausą, kuris iš bet kurios situacijos išsisisuks :D
O aš nekenčiu ,,Žiedų valdovo". Šūdų šūdas. Taip, eilinis popsas. Savaime suprantama. Bet juk niekas nesako, kad popsas - blogai :)
Na nebent seilėjatės dėl Belos :D o mes tais eilėjames dėl Edvardo (inlove)



Whoav, whoav, whoav. Ramiau. :D Palyginus su twilight, tai LOTR yra... savaime aišku, kad geresnis.
  • 0

#170
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

Ilgaplaukės blondinės su melynom akim ir didžiuliais papais?

Oj, žinoma, kad ne.Lietuvoj didesnis pasirinkimas negu anos, tokias palieku kitiems.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#171
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

. Jos nieko ir nesuteikia. Knygos, mano manymu, nevisad turi kažkokią naudą duoti. Juk skaitymas - tai laisvalaikis.


Aš nelabai suprantu, kam skaityti knygą, kuri tau nesuteikia jokios naudos kam leisti pinigus, gaišti laiką ir paskui sakyti, ai šita knyga man nieko nesuteikė. Aš suprantu, kad knyga gali duoti tiek gerą, tiek blogą naudą, bet ir bloga nauda yra nauda.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#172
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:

Ilgaplaukės blondinės su melynom akim ir didžiuliais papais?

Oj, žinoma, kad ne.Lietuvoj didesnis pasirinkimas negu anos, tokias palieku kitiems.

o kas ne taip su ilgaplaukem blondinem melinom akim? kad gimiau sviesiais plaukais ir melinom akim tai as kakokia prastesne? :) idomus jus, sereotipiniai zmones.
  • 0

#173
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Ilgaplaukės blondinės su melynom akim ir didžiuliais papais?

Oj, žinoma, kad ne.Lietuvoj didesnis pasirinkimas negu anos, tokias palieku kitiems.

o kas ne taip su ilgaplaukem blondinem melinom akim? kad gimiau sviesiais plaukais ir melinom akim tai as kakokia prastesne? :) idomus jus, sereotipiniai zmones.


O kodėl tada prie savęs nepridėjai su didžiuliais papais? Pati pasakei stereotipinį blondinės apibūdinimą ir dabar bandai sau prieštarauti :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#174
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
nes neturiu didziuliu papu.kodel as sau priestarauju?:)
  • 0

#175
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

nes neturiu didziuliu papu.kodel as sau priestarauju?:)


O kur buvo pasakyta, kad esi prastesnė? Aš nemačiau, kad būtų pasakyta, jog mėlynakės, šviesiaplaukės yra blogai. Galbūt tik Yoel skonis yra kitoks. Pati numetei stereotipinį sakinį ir paskui teigi, kad kiti yra stereotipiniai žmonės :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#176
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
tas sakinys apie blondines ir ju didziulius papus tikrai nuskambejo stereotispiskai. butent taip apibudinama kvaila mergina. ir tas ''anos'' nuskambejo it kazkas prastesnio. tebunie man pasirode.:)
  • 0

#177
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva

o kas ne taip su ilgaplaukem blondinem melinom akim? kad gimiau sviesiais plaukais ir melinom akim tai as kakokia prastesne? :) idomus jus, sereotipiniai zmones.

:) oho.aš neturiu nieko prieš šviesiaplaukias ar mėlynakes.Turiu prieš komplektą: peroksidinės šviesiaplaukė mėlynakė silikoniniais implantais :D
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#178
justė

justė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 442 Pranešimai:
bet juk gali but ir naturali blondine didelem krutim. :)
  • 0

#179
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

o kas ne taip su ilgaplaukem blondinem melinom akim? kad gimiau sviesiais plaukais ir melinom akim tai as kakokia prastesne? :) idomus jus, sereotipiniai zmones.

:) oho.aš neturiu nieko prieš šviesiaplaukias ar mėlynakes.Turiu prieš komplektą: peroksidinės šviesiaplaukė mėlynakė silikoniniais implantais :D


Būtent taip aš ir supratau tavo pasakymą :D
Bet kokiu atveju, tema ne apie tai
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#180
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Matot prie ko priveda Meyer
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0