Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Kaip įveikt tingulį?


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 49

#21
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Yra :)

Pvz, žmogus negali skraidyti :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#22
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Tiksliau jo fizinis kūnas negali, o siela gali :) O pojūčiai tokie pat stiprūs :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#23
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Bet tai nėra tas pats :)

Kaip ir kūno neišmaitinsi maistu sielai
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#24
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Jeigu teigiate, kad tai neprilygsta fizinio kūno skraidymui, reiškia Jūs nesuprantate apie ką kalbu :)

Kūno maistu sielai neišmaitinsi (nors vienetai tą sugeba), bet sielą - taip :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#25
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Gal ir nesuprantu.

Bet matyti žemę toli po kojomis ir suprasti, jog esi tik žmogus - laaabai smagu :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#26
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Man atrodo, kad geras būdas įveikti tingulį yra baimė. Pvz kokį darbą turi būtinai padaryt, nes jei nepadarysi, lauks bėda... :) Tiesiog reik susikurt kokią iliuziją.
  • 0

#27
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Gal ir nesuprantu.

Bet matyti žemę toli po kojomis ir suprasti, jog esi tik žmogus - laaabai smagu :)

Skraidyti irgi yra smagu ir dievas mums davė tokia galimybę :)

O kodėl sakote "suprasti, jog esi tik žmogus"? Aš nubraukčiau žodelį "tik" :) Aš visada džiaugiuosi supratusi, kad esu Julija :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#28
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Man atrodo, kad geras būdas įveikti tingulį yra baimė. Pvz kokį darbą turi būtinai padaryt, nes jei nepadarysi, lauks bėda... :) Tiesiog reik susikurt kokią iliuziją.

Na jeigu Jums tai padeda, tai šaunu :) O aš nekenčiu baimės jausmo ir įvairiais būdais stengiuos jo išvengt :) Ko gyvenime bijodavau, tas beveik visada ir nutikdavo :) O kai atsirasdavo tokiu darbų, kurių bijojau nepadaryti laiku, padarydavau juos laiku, bet nelabai gerai... :) Vienu žodžiu baimė man yra tikras blogis, kuriam vietos nėra mano gyvenime, o ne tingulio įveikimo įrankis :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#29
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:
Vis vien geriau kažką dirbti, pasitelkus, kad ir kraštutines priemones, negu eikvoti laiką veltui. :)
  • 0

#30
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Sunku šiuo klausimu pasiginčyti, Brownai :) Bet vis gi gal kas turi tingulio įveikimo būdus, pasitelkiant pozityvius jausmus ir malonesnes priemones? :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#31
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:

Gal ir nesuprantu.

Bet matyti žemę toli po kojomis ir suprasti, jog esi tik žmogus - laaabai smagu :)

Skraidyti irgi yra smagu ir dievas mums davė tokia galimybę :)

O kodėl sakote "suprasti, jog esi tik žmogus"? Aš nubraukčiau žodelį "tik" :) Aš visada džiaugiuosi supratusi, kad esu Julija :)



Todėl, kad "tik žmogus", o skraidai :)
Na, fiziškai mūsų kūnas nėra pritaikytas skraidyti...
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#32
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Na, fiziškai mūsų kūnas nėra pritaikytas skraidyti...


Aš pasikartosiu, jei nesupratot: fizinis kūnas neskraido (nors jau visokių priemonių sugalvojo, mačiau kaip žmonės pasidaro kažką panašaus į sparnus ir nuo kalnų skraido :) ), bet yra kitas kūnas, kuris gali skraidyti ir pojūčiai TOKIE PATYS AR NET STIPRESNI.

Tarp kitko, kol čia rašiau, supratau, kad būtent skraidymas gali padėti kovoti su tinguliu :) Reikia rimčiau tą papraktikuot :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#33
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš kalbu būtent apie fizinį kūną ir fizikos dėsnius.

Vistiek Jūsų nesuprantu: sielos "skraidymas" - tai kas, anot Jūsų? levitacija per meditaciją? ar kas?
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#34
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

O aš kalbu būtent apie fizinį kūną ir fizikos dėsnius.
Vistiek Jūsų nesuprantu: sielos "skraidymas" - tai kas, anot Jūsų? levitacija per meditaciją? ar kas?


Aš supratau, kad Jūs turite omeny fizinį kūną, bet kam Jūs juo ribojatės? :)

Aš kalbėjau apie astralinę projekciją, jei dar nesupratote :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#35
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Aišku nesupratau... :)
man "astralinė projekcija" visiškai neatsiranda mintyse, kai matau žodį "skraidyti". be to, su tais visais "astraliniais" dalykais - nieko nėra įrodyta, gal čia fantazija, transas ir t.t.......

O kodėl Jūs manote, kad kūnas - kažkokia riba? todėl kad seminare pasakė/knygoje perskaitėt? visiškai ne.
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#36
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Aišku nesupratau... :)
man "astralinė projekcija" visiškai neatsiranda mintyse, kai matau žodį "skraidyti". be to, su tais visais "astraliniais" dalykais - nieko nėra įrodyta, gal čia fantazija, transas ir t.t.......
O kodėl Jūs manote, kad kūnas - kažkokia riba? todėl kad seminare pasakė/knygoje perskaitėt? visiškai ne.

Todėl, kad pakilau ir žiūrėjau į savo fizinį kūną iš viršaus :)
Žinoma galite neigti ir sakyti, kad neįrodyta, bet žmonės, kurie tą patyrė ar nori patirt, randą milijonus įrodymų :)
Bet vis gi baigiam šią temą, nes Jums tai neįdomu ir čia vėl gi ne vieta tokiai temai :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#37
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
Man įdomu, kažkada tuo domėjausi ir tiesiog susidarė įspūdis, kad čia labiau transas/ lakios vaizduotės vaisius ir pan.

Aš čia tik dėl skraidymo sakau - noriu pasijusti kaipa sapne - kai skraidai, bet tuo pačiu metu jauti savo kūną, svorį, matai akimis ir suvoki smegenimis :)
Kai/jei atsiskiri nuo kūno, tai čia jau ne tas pats... (mano nuom.)

Aha, gerai, galim baigti diskusiją :)
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#38
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Man įdomu, kažkada tuo domėjausi ir tiesiog susidarė įspūdis, kad čia labiau transas/ lakios vaizduotės vaisius ir pan.

Na ne, tai kas kita. Nors vaizduotė padeda padaryti pirmą žingsnį.

Aš čia tik dėl skraidymo sakau - noriu pasijusti kaip sapne - kai skraidai, bet tuo pačiu metu jauti savo kūną, svorį, matai akimis ir suvoki smegenimis :)

Dėl kūno ir svorio - tai na nejauti jų, bet to ir nereikia kažkaip... Dėl pasijautimo kaip sapne - tai žymiai geriau negu sapnas. Dėl suvokimo smegenimis - vat šito iš astralo neatimsi, suvoki viską, kaip ir yra, ir PUIKIAI suvoki. Ir matai viską puikiai, tarp kitko būtent REALYBĘ, o ne vaizduotėj sukurtus vaizdus, kaip dažniausiai būna sapne. Problema tik tame, kad kiek skaičiau, žmonės tai gali greitai pamiršti, bet pasitreniravę po to viską puikiai pamena :)
Ok, laikas baigti čia šitą pokalbį, nes tai gan asmeniški dalykai :)
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės

#39
Killer_Bee

Killer_Bee

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 620 Pranešimai:
O aš kai skraidau sapne - matau realius dalukus. ir tik juos. savo namus, jų stogą, kiemą, o kartais - savo kambarį :)
Bet kartu ir jaučiu kūno svorį - kartais net sunku pakilt būna (sapne) :whew:
  • 0
Free thinkers are dangerous.

#40
Julija

Julija

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 265 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
O Jūs įsitikinę, kad tai sapnas o ne astralas? Kažkaip man į astralą panašiau, ar tai sąmoningas sapnas?
  • 0
Katei nerūpi, ką apie ją galvoja žiūrkės




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0