Peršokti prie turinio

Nuotrauka

laTulipe


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 60

#41
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
Kas neaišku? :) Man būtų įdomu sužinoti. KAS KONKREČIAI NEAIŠKU? A? :)[/quote]
pagal tavo samprotavimus taip išeina, kad mes neegzistuojame- va šito ir nesuprantu.
  • 0

#42
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius

Nenoriu aš drabstytis (tavo metodu) tokiais purvais kaip 'tu nusišneki'


taip geriau drabstykis savo metodu - tu davatka ( nesakau kaimo bobutė , nes priešingai nei kažkas neturiu nieko nei prieš kaimą nei prieš bobutes , bet suprantu ką norėjai pasakyti ), ir galima pamanyti kad kvailė

..Dar didesnis nusišnekėjimas...Man tu panaši į kaimo bobutę...dedasi išmintinga


Štai ir argumentas kurių tavo labai išlavintos akytės pasigedo mano žinutėse , o gal tiesiog vengė pamatyti ? |(

tu savaip viską interpretuoji

gal duosi kokį ,,super duper'' pamokymuką kaip man ką nors suprasti taip kaip tu ? nes iki šiol maniau , kad žmogus viską suvokia savaip , o ne būtinai taip kaip juodas.baltas . na bet čia turbūt irgi vienas iš gandelių , kuriuos ( pagal tave ) nugirdau patvorį :) :) :D

ir nustok su tais argumentais :) ,, aš pateikiu argumentus .. na na na .. o tu jų nepateiki ... na na na ... '' ( beja pastebėjau tokius pasikartojimus vos ne kiekvienoje tavo žinutėje kai kas nors pradeda tau prieštarauti ) parodyk mano teiginį , kuriam aš neparašiau argumento , o tau atrodo , kad jo reikia - aš pasistengsiu argumentuoti ir pas tave tų argumentų , kitaip nei pats teigi , tikrai neknibždėte knibžta , nebent jau tapo argumentu , pasakos ,istorijos (beje neabejoju ,kad neįrodytas jų tikrumas ) ir tavo išvedžiojimai kuriuose giliau pasikrapsčius ponaitis juodas .baltas pasako - aš nežinau :D na argi nejuokinga . Galiu paklausti kiek metų tu STUDIJUOJI budizmą , jeigu čia visiems mums tiek daug ką juo grindi ? ir net neleidi tau paprieštarauti , nes tada būna - jūs nusiraminkit , argumentuokit ir pan. įdomu kokį gi mokslinį laipsnį jau įgijai , kad jautiesi esąs toks budizmo žinovas , kad gali jį ( tikrąjį budizmą , o ne tai kaip tu jį supranti ) skelbti viešumoje? man nuoširdžiai baisu ,jei toks jaunas ir protingas žmogus jau mąsto tik savo nuomonės sferose, manosi esąs labai daug ką išmanantis , per tokias mintis jei laiku niekas deramai nepapurtys galima nueiti labai labai neteisingu keliu .
  • 0

#43
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Galiu pasakyti: nieko.Jis nieko nenutuokia apie budzimą, nei jo koncepciją ar doktrinas(jeigu taip galima pavadinti).Pasiimkit bet kas, kas norite įsitikinti, bet kokį ezoterikos leidinėlį rasite visas šias pasakas apie kurias kalba Juodas.Baltas.Viskas ten taip pat išdėstyta.Ir koanų netgi yra.O ezoterika tai yra religija paprastai, religija- liaudžiai.Viskas sukramtyta, belieka praryti.Jokio mąstymo ten nėra.Vakarų kultūrai parengti tekstai.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#44
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

toks jaunas ir protingas žmogus jau mąsto tik savo nuomonės sferose, manosi esąs labai daug ką išmanantis , per tokias mintis jei laiku niekas deramai nepapurtys galima nueiti labai labai neteisingu keliu .

pritariu. man dar labai įdomu, kaip, juodas.baltas, bendrauji su savo draugais? ar kalbėdamas bet kokia tema su jais visuomet įrodinėji savo tiesas? o gal jie- tokie patys kaip tu? irgi kalba tik apie budizmą? ir iš viso, nejaugi kiekvieną žodį turime pagrįsti? ar tu kalbėdamas visada pasakai teiginį ir iš karto jį įrodai lyg rašydamas rašinį?
  • 0

#45
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Galiu pasakyti: nieko.Jis nieko nenutuokia apie budzimą, nei jo koncepciją ar doktrinas(jeigu taip galima pavadinti).Pasiimkit bet kas, kas norite įsitikinti, bet kokį ezoterikos leidinėlį rasite visas šias pasakas apie kurias kalba Juodas.Baltas.Viskas ten taip pat išdėstyta.Ir koanų netgi yra.O ezoterika tai yra religija paprastai, religija- liaudžiai.Viskas sukramtyta, belieka praryti.Jokio mąstymo ten nėra.Vakarų kultūrai parengti tekstai.


Čia jau kaip ir ne argumentacija...


Nuotrauka
  • 0

#46
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Išsamus atsakymas =D
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#47
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:

Išsamus atsakymas =D


Ne tiek išsamus, kiek tiesiog labai aiškus.
  • 0

#48
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
:D beje, sveikas sugrįžęs.. kažkauip seniai bemačiau tave pasisakantį šiame forume :D
  • 0

#49
Juodas.Baltas

Juodas.Baltas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 428 Pranešimai:
Aha. Maniau čia sutiksiu šiek tiek įdomesnių nei Yoel personų.
  • 0

#50
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:
galbūt ir yra tau įdomesnių (juk forume prisiregistravusių ne taip ir mažai), tik nepasisako temose, tad nesusipažinai ;)
  • 0

#51
Brownas

Brownas

    Forumo dvasia

  • Moderatoriai
  • 1.457 Pranešimai:

Aha. Maniau čia sutiksiu šiek tiek įdomesnių nei Yoel personų.

Tai ir sutikai, bet gal tu jiems atrodai neįdomus.
  • 0

#52
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nemaniau, kad Yoel yra kažkoks įdomumo kriterijus, kad pagal jį čia visi matuojami, kas įdomus,o kas ne.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#53
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
man tai juokinga. o Juodas.Baltas, kadangi nepripažįsta kritikos, tai viską išmeta pro kitus vartus, spirdamas Yoel ( nemanau, kad įspyrė, bet vis vien). šmaikštu. kadangi, Juodas.Baltas jaučiasi labai ĮDOMI persona, jis turbūt tikėjosi surasiąs čia tokių pat ĮDOMIŲ personų. nagi, Juodas.Baltas, gaila, turbūt neatitinkam tavo įdomumo kriterijų, bet gal tu pasistengsi bent kritikos išklausyti, kuri tikrai yra naudinga? ir be to, tavo NIKNEIMAS neatitinka tavęs. žinai- juoda , balta. manau, supranti. sėkmės
kaip sakoma, geriau bet kokia kritika nei jokios.
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#54
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Jūs nelabai supratote, ką Juodas.Baltas norėjo pasakyti.Įdomios personos yra tos, kurioms įdomus yra Juodas.Baltas, kurios girtų jo nuomonę, kurios tikėtų jo istorijomis ir t.t Kadangi čia yra vienas kitas, kuris nelabai susidomėjo jo pasakojimais- taip visi patapo nebeįdomūs.
Pamatytumėte, kas būtų buvę, jeigu visi būtų pritarę jam...Bet žiūriu jau kelintam forume jam nepasiseka.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#55
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx
Hey, nesikabimėkit jūs prie Juodas.Baltas. Juk visokių žmonių yra, visokių ir reikia ;D
Beto juk čia laTulipes prisistatymo tema, o ne Juodas.Baltas ;DDD

laTulipe kur tu gyveni? :)
  • 0

#56
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:
Jis kabinėjasi prie kitų automatiškai leisdamas kabinėtis ir prie jo (jeigu tatai 'kabinėjimusi' galima pavadinti).
  • 0

#57
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Jūs nelabai supratote, ką Juodas.Baltas norėjo pasakyti.Įdomios personos yra tos, kurioms įdomus yra Juodas.Baltas, kurios girtų jo nuomonę, kurios tikėtų jo istorijomis ir t.t Kadangi čia yra vienas kitas, kuris nelabai susidomėjo jo pasakojimais- taip visi patapo nebeįdomūs.
Pamatytumėte, kas būtų buvę, jeigu visi būtų pritarę jam...Bet žiūriu jau kelintam forume jam nepasiseka.



supratau aš :)
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#58
aleksita

aleksita

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 64 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
tikėkimės Juodas.Baltas supras taip pat :)
  • 0
Mylintieji apglėbia tai, kas yra tarp jų, o ne viens kitą.
Kahlilas Gibranas

#59
laTulipe

laTulipe

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 328 Pranešimai:

laTulipe kur tu gyveni? :)

Panevėžy :)
  • 0

#60
MyMa

MyMa

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 81 Pranešimai:
  • Miestas:Anx

laTulipe kur tu gyveni? :)

Panevėžy :)


Netoli manęs ;DDD
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0