Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Apie Yoel


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#81
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
tai ir su paprastais draugais draugaudamas GALI LAIKYTI, kad tai naturalus dalykas. bet skirtumas tame ir yra ka laikai ir deklaruoji ir kaip yra is tiesu. as manau du nepazistami zmones - vyras ir moteris, pazindindinas ir pamate, kad vienas kitam teikia nauda (tradiciskai moraline, abipuse) nusprendzia kurti seima.
o meile vaikams as manau yra vienintelis besalyginis jausmas.
  • 0

#82
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Bet jeigu ji nenori skirtis, tai kodėl turėčiau tai daryti aš?Netikęs palyginimas, bet įsivaizduok, jog matai žmogui su per mažom kelnėm, jos aiškiai jam spaudžia, bet negi tu prieisi gatvėje prie jo jėga jį nusivesi į parduotuvę, liepsi nusirengti ir nupirksi naujas kelnes?


jei tau tai brangus zmogus, kodel ne :)
  • 0

#83
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Bet jeigu ji nenori skirtis, tai kodėl turėčiau tai daryti aš?Netikęs palyginimas, bet įsivaizduok, jog matai žmogui su per mažom kelnėm, jos aiškiai jam spaudžia, bet negi tu prieisi gatvėje prie jo jėga jį nusivesi į parduotuvę, liepsi nusirengti ir nupirksi naujas kelnes?


Tavo irgi netikes palyginimas. Gerai, as pasakysiu is patirties, labai skaudzios patirties, kai draugaudamas su viena mergina ja beprotiskai mylejau, jauciu mazai butu truke ir butume apsizenija, bet paskui kuo toliau as maciau, kad ja tik pareiga su manim risa. Jai tie visi musu pasivaikciojimai, pokalbiai, viskas atrode kaip rutina, nors ji to niekada nesake ir as nors karstai ja myledamas vis tiek palikau, nieko neaiskinau, tiesiog viena diena nustojau lankyti. Daviau zmogui laisve, visiskai i save nekreipdamas demesio. Koks skirtumas kankinti zmogu, koks skirtumas versti myleti zmogu, jeigu tik pats ja myli, o ji taves ne...? Del mylimo zmogaus negaila yra ir pasiaukoti...
  • 0

#84
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nemanau, vaikui galima taip padaryti, suaugęs įsižeistų, net jeigu jis ir labai artimas.Jis pats gali nusipirkti naujas, o jeigu neturi pinigų-jų pasiskolinti, bet jokių būdu negalima spręsti už jį patį.Todėl ir aš nespręsčiau, kad jai blogai vadinasi turime skirtis, nors ji nenori.Padėtys keičiasi, gal ateitų šviesesnis periodas ir būtų geriau, galų gale galima pagyventi atskirai, pabandyti kažką keisti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#85
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Nemanau, vaikui galima taip padaryti, suaugęs įsižeistų, net jeigu jis ir labai artimas.Jis pats gali nusipirkti naujas, o jeigu neturi pinigų-jų pasiskolinti, bet jokių būdu negalima spręsti už jį patį.Todėl ir aš nespręsčiau, kad jai blogai vadinasi turime skirtis, nors ji nenori.Padėtys keičiasi, gal ateitų šviesesnis periodas ir būtų geriau, galų gale galima pagyventi atskirai, pabandyti kažką keisti.


na galbut nereikia to daryti grubiai, kad imt uz rankos ir tempt, bet pasiulyt manau galima. lygiai taip ir santykiu klausime, taip va kaip Teodoras padare, paemiau ir palikau nieko nepaaiskines, tai manau ir nelabai samone. o gal tas jos nelaimingumas tavo isikalbetas, kad pastebi ne tuos dalykus kas is tiesu norima parodyt, o gal ji isties nelaiminga, bet visai ne del taves, o del kitu problemu, todel manau visu pirma reikia kalbetis ir aiskintis. galbut ne tiesioginiais klausimais iskart, nes uzpultas zmogus yra pasiruoses gintis ir viska neigs, o po truputi arteti prie tu nemaloniu temu.
  • 0

#86
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Nemanau, vaikui galima taip padaryti, suaugęs įsižeistų, net jeigu jis ir labai artimas.Jis pats gali nusipirkti naujas, o jeigu neturi pinigų-jų pasiskolinti, bet jokių būdu negalima spręsti už jį patį.Todėl ir aš nespręsčiau, kad jai blogai vadinasi turime skirtis, nors ji nenori.Padėtys keičiasi, gal ateitų šviesesnis periodas ir būtų geriau, galų gale galima pagyventi atskirai, pabandyti kažką keisti.


na galbut nereikia to daryti grubiai, kad imt uz rankos ir tempt, bet pasiulyt manau galima. lygiai taip ir santykiu klausime, taip va kaip Teodoras padare, paemiau ir palikau nieko nepaaiskines, tai manau ir nelabai samone. o gal tas jos nelaimingumas tavo isikalbetas, kad pastebi ne tuos dalykus kas is tiesu norima parodyt, o gal ji isties nelaiminga, bet visai ne del taves, o del kitu problemu, todel manau visu pirma reikia kalbetis ir aiskintis. galbut ne tiesioginiais klausimais iskart, nes uzpultas zmogus yra pasiruoses gintis ir viska neigs, o po truputi arteti prie tu nemaloniu temu.


Kai mes issiskyrem, ji istekejo uz metu...tai manau tikrai kad neisikalbetas...
  • 0

#87
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Pasiūlyti išsiskirti galima, bet jeigu žmogus atsisako, o aš irgi nenoriu skirtis, tai kodėl turėčiau skirtis.Nematau jokio racionalaus paaiškinimo.O žmogui padėti galima, netgi rasti laimę.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#88
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Pasiūlyti išsiskirti galima, bet jeigu žmogus atsisako, o aš irgi nenoriu skirtis, tai kodėl turėčiau skirtis.Nematau jokio racionalaus paaiškinimo.O žmogui padėti galima, netgi rasti laimę.

pavyzdziui....
  • 0

#89
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Kai mes issiskyrem, ji istekejo uz metu...tai manau tikrai kad neisikalbetas...


na tavuoju atveju galbut tu teisingai pastebejai ir viska teisingai interpretavai, o gal ji is nevilties ir nusivylimo vyrais(kurie iseina nieko nepaaiskine) istekejo uz pirmo patrauklesnio/parankesnio.
va butent del tokiu dalyku kaip speliones, kurios asmeniskai mane uzgrauztu, as stengciaus aiskintis kas ir kaip, arba paliekant bent jau koki laiska parasyt paaiskinant priezastis (tuomet zmogui nereikia jaustis kaltam i akis ziurint ar paciam aiskintis). kitaip sakant as megstu sudeliot taskus ant i, ir leist zmogui priimt sprendima paciam.
  • 0

#90
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tavo irgi netikes palyginimas. Gerai, as pasakysiu is patirties, labai skaudzios patirties, kai draugaudamas su viena mergina ja beprotiskai mylejau, jauciu mazai butu truke ir butume apsizenija, bet paskui kuo toliau as maciau, kad ja tik pareiga su manim risa. Jai tie visi musu pasivaikciojimai, pokalbiai, viskas atrode kaip rutina, nors ji to niekada nesake ir as nors karstai ja myledamas vis tiek palikau, nieko neaiskinau, tiesiog viena diena nustojau lankyti. Daviau zmogui laisve, visiskai i save nekreipdamas demesio. Koks skirtumas kankinti zmogu, koks skirtumas versti myleti zmogu, jeigu tik pats ja myli, o ji taves ne...? Del mylimo zmogaus negaila yra ir pasiaukoti...

O kaip aš nemėgstu tokių vyrų, joks čia aukojimasis dėl kito, tai savanaudiška ir egoistišką. Galbūt vyrai tuom ir skiriasi nuo moterų, nes jiems lengviausia, patogiausia tiesiog vieną dieną išeit ir palikti viską, o moterys visada kankins save, užduos sau aibę klausimų, kodėl taip, ką aš blogo padariau, ko nepadariau ir t.t. Visada reikia kalbėtis, aš gerbiu tuos vyrus, kurie ateina ir pasako, kad nebemyliu tavęs, nebematau mūsų bendros ateities ir pan. O čia kaip strutis, slepiasi smėlyje. Pavyzyds būtų, kai tavo brangus žmogus miršta arba dingsta be žinios. Pirmu atveju, tu bent turi kapą, kur gali nunešti gėles, paverkti ir tau bus lengviau, antru aveju tu kankinies visą gyvenimą, nes širdyje vistiek dar gyvena viltis, kad jis atsiras. Ir tu niekad nežinosi, ką ta mergina iš tikro jautė, tau dingus, galbūt įskaudinai ją dar labiau, taip dingdamas ir ignoruodamas, galbūt tai ir pastūmėjo jos ankstyvas vedybas, gal net baimė, kad šis žmogus bent jau nedingtų.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#91
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tavo irgi netikes palyginimas. Gerai, as pasakysiu is patirties, labai skaudzios patirties, kai draugaudamas su viena mergina ja beprotiskai mylejau, jauciu mazai butu truke ir butume apsizenija, bet paskui kuo toliau as maciau, kad ja tik pareiga su manim risa. Jai tie visi musu pasivaikciojimai, pokalbiai, viskas atrode kaip rutina, nors ji to niekada nesake ir as nors karstai ja myledamas vis tiek palikau, nieko neaiskinau, tiesiog viena diena nustojau lankyti. Daviau zmogui laisve, visiskai i save nekreipdamas demesio. Koks skirtumas kankinti zmogu, koks skirtumas versti myleti zmogu, jeigu tik pats ja myli, o ji taves ne...? Del mylimo zmogaus negaila yra ir pasiaukoti...

O kaip aš nemėgstu tokių vyrų, joks čia aukojimasis dėl kito, tai savanaudiška ir egoistišką. Galbūt vyrai tuom ir skiriasi nuo moterų, nes jiems lengviausia, patogiausia tiesiog vieną dieną išeit ir palikti viską, o moterys visada kankins save, užduos sau aibę klausimų, kodėl taip, ką aš blogo padariau, ko nepadariau ir t.t. Visada reikia kalbėtis, aš gerbiu tuos vyrus, kurie ateina ir pasako, kad nebemyliu tavęs, nebematau mūsų bendros ateities ir pan. O čia kaip strutis, slepiasi smėlyje. Pavyzyds būtų, kai tavo brangus žmogus miršta arba dingsta be žinios. Pirmu atveju, tu bent turi kapą, kur gali nunešti gėles, paverkti ir tau bus lengviau, antru aveju tu kankinies visą gyvenimą, nes širdyje vistiek dar gyvena viltis, kad jis atsiras. Ir tu niekad nežinosi, ką ta mergina iš tikro jautė, tau dingus, galbūt įskaudinai ją dar labiau, taip dingdamas ir ignoruodamas, galbūt tai ir pastūmėjo jos ankstyvas vedybas, gal net baimė, kad šis žmogus bent jau nedingtų.


Kadangi visko nezinai, tai cia dabar mane linciuoj be pagrindo.... kartais geriau nesakyt nieko, nei kalbet kaip tau blogai...
  • 0

#92
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Kadangi visko nezinai, tai cia dabar mane linciuoj be pagrindo.... kartais geriau nesakyt nieko, nei kalbet kaip tau blogai...


Aš ir neteigiau, kad viską žinau, pasakiau savo nuomonę iš tavo pasakojimo, kas nemanau, kad yra blogai. O kalbu taip irgi iš patirties, nes su tokiais vyrais - bailiais, teko ne kartą susidurti.
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#93
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kadangi visko nezinai, tai cia dabar mane linciuoj be pagrindo.... kartais geriau nesakyt nieko, nei kalbet kaip tau blogai...


Aš ir neteigiau, kad viską žinau, pasakiau savo nuomonę iš tavo pasakojimo, kas nemanau, kad yra blogai. O kalbu taip irgi iš patirties, nes su tokiais vyrais - bailiais, teko ne kartą susidurti.



Aciu, kazkaip ir bailiu tapau dabar stebuklingai...ech padarai gera zmogui darba, zmogus laimingas, o tave linciuoja :)
  • 0

#94
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Aciu, kazkaip ir bailiu tapau dabar stebuklingai...ech padarai gera zmogui darba, zmogus laimingas, o tave linciuoja :)


Gal nepereikim vėl prie įprasto mūsų bendravimo :) Niekas tavęs čia nelinčiuoja ir neteisia, kiekvienas mes patys renkamės, kaip mums pasielgti ir ką daryti. Aš pasakiau, kad man tokie vyrų poelgiai nesuprantami ir nepateisinami. Kai mano, kad dingę jie išspręs visas problemas ir padarys tave laiminga.
Nors iš kitos pusės, sutinku, kad daug ko nežinom šioj istorijoj, nes manau išgirdus ją, būtų dar kelios skirtingos versijos, kaip iš tikro ten buvo :P
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#95
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aš ir neteigiau, kad viską žinau, pasakiau savo nuomonę iš tavo pasakojimo, kas nemanau, kad yra blogai. O kalbu taip irgi iš patirties, nes su tokiais vyrais - bailiais, teko ne kartą susidurti.


tai kaip neisizesi, jeigu tu taip aiskai rasai...
  • 0

#96
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

tai kaip neisizesi, jeigu tu taip aiskai rasai...

O pabėgt iš forumo dabar nesinori? Padarytum man gerą darbą ir būčiau laiminga :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#97
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

tai kaip neisizesi, jeigu tu taip aiskai rasai...

O pabėgt iš forumo dabar nesinori? Padarytum man gerą darbą ir būčiau laiminga :)



zinok, jeigu begciau, tai tik pas tave....
  • 0

#98
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
O tu, Teodorai, suvoki, kodėl ji tavęs anksčiau nepaliko pati?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#99
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

O tu, Teodorai, suvoki, kodėl ji tavęs anksčiau nepaliko pati?



As daviau tik pavyzdi, nereikia jo nagrineti kaip matematikos egzamina, traukiant saknis. Cia jau senas reikalas.
  • 0

#100
Le Meute

Le Meute

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 937 Pranešimai:
Net keista, jūsų šitie pasvarstymai dabar labai atitinka mano skaitomos knygos vietą, tai lieka tik pacituoti vieną tokią įstrigusią poetišką mintį.
Kartą gyvenime [...] viską ką tu darai, darai dėl kito. Tu manai, kad dėl jo šviečia saulė. Jis yra visur, o tavęs nėra niekur. Ir vis dėlto tai ne ,,egoizmas dviese“, nes kitas viską jaučia taip pat. Galų gale jie liaujasi vienas kitam egzistavę, ir tai, kas lieka, yra pasaulis dviem žmonėm , kurį sudaro pagarba, atsidavimas, draugystė ir pasiaukojimas!
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0