Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#141
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Man kažkaip susidarė įspūdis, kad tu romantiškas ir/ar jautrus žmogus. nesunku tau gyvent šiam pasauly?


Sunku man gyvent ir dar kaip sunku, bet stengiuosi dantis sukandes...o is kur taip aiskiai mano vidus matosi?
  • 0

#142
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
nežinau, taip pagalvojau, kad pamačiau tavo post'ą apie paskutinį matytą filmą, toptelėjo mintis, kad šitam žmogui tikriausiai sunku :) o ir kiti tavo pasisakymai ir tai, kiek daug tu skaitai. pavyzdžiui aš, kai buvau jauna ir naivi :D panašiai mąsčiau, bet man buvo sunku, nes realybė ryškiai nesutapo su mano mintim, ai, tai vadinama idealizmu. dabar kitaip. tai va, o tu vis dar laikaisi
  • 0

#143
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

nežinau, taip pagalvojau, kad pamačiau tavo post'ą apie paskutinį matytą filmą, toptelėjo mintis, kad šitam žmogui tikriausiai sunku :) o ir kiti tavo pasisakymai ir tai, kiek daug tu skaitai. pavyzdžiui aš, kai buvau jauna ir naivi :D panašiai mąsčiau, bet man buvo sunku, nes realybė ryškiai nesutapo su mano mintim, ai, tai vadinama idealizmu. dabar kitaip. tai va, o tu vis dar laikaisi


Laikausi, kaip sakoma per baisias kancias laikausi, bet kartais norisi nuo stogo sokti kai tos kantrybes pritruksta. Ir taip istisi 24 metai...:) Kas belieka zmogui, kurio gyvenimas ir mintys nesutampa su aplinka bei realybe - skaityti.
  • 0

#144
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
Teodorai, paklausiu kaip istoriko- gal zinai kokia zodzio 'antante' kilme/Nes mano mokytojas pasirodo niekada tuo nesidomejo..O man idomu =]]]
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#145
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Teodorai, paklausiu kaip istoriko- gal zinai kokia zodzio 'antante' kilme/Nes mano mokytojas pasirodo niekada tuo nesidomejo..O man idomu =]]]


Tai prancuziskos kilmes zodis entente reiskiantis susitarima.
  • 0

#146
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
aciu=]
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#147
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
ner uz ka...
  • 0

#148
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Kadangi buvau apkaltintas, kad neturiu laiko, tai užsiėmiau ir perskaičiau dalį tavo kūrybos...ir paskaitęs pagalvojau:,, o varge..."
Bėgimas... buvo prastas, labai.Iš viso, kažkoks nenovelinis žanras, jeigu taip galima pasakyti.Pasakojimas sustabarėjęs, nuobodus, sunkiai besivystantis, pasakojimo kalba primityvoka.Kam lietuviui(atleisk, jei tu ne lietuvis), kurti kūrinius su vardais Kristofas, Gredis, Žermenas ir panašiai?
Nežinau, net kodėl tie ,,Metai" spausdino tokią kūrybą, matyt, visai neturi ko spausdinti...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#149
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Kadangi buvau apkaltintas, kad neturiu laiko, tai užsiėmiau ir perskaičiau dalį tavo kūrybos...ir paskaitęs pagalvojau:,, o varge..."
Bėgimas... buvo prastas, labai.Iš viso, kažkoks nenovelinis žanras, jeigu taip galima pasakyti.Pasakojimas sustabarėjęs, nuobodus, sunkiai besivystantis, pasakojimo kalba primityvoka.Kam lietuviui(atleisk, jei tu ne lietuvis), kurti kūrinius su vardais Kristofas, Gredis, Žermenas ir panašiai?
Nežinau, net kodėl tie ,,Metai" spausdino tokią kūrybą, matyt, visai neturi ko spausdinti...



Gerbiamasis, kiekvienas turi savo nuomone, kad tau nepatiko o kitiems patiko tai jau tegu taip ir buna. Visu antra laisva salis, o tai, jog laisva salis, as galiu kurti ka tik noriu, kokius noriu vardus ar man tai uzdrausta? Visu trecia zmogau....matosi kad minties nepagavai, tik perskaitei ir vsio... Gaila, bet ka padarysi........ Kiekvienas turi nuomone, visiems patikti negali....
  • 0

#150
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tu tiesiog apeliuoji į asmeninę nuomonę,o netiesiogiai į mases.
Paprasčiausiai man ta kūryba pasirodė neįdomi ir dar plagijuota.Bet kas, kuris yra susipažinęs su daugeliu rašytoju pasakytų, kuriose vietose kurio rašytojo kūrybą plagijuoji...
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#151
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tu tiesiog apeliuoji į asmeninę nuomonę,o netiesiogiai į mases.
Paprasčiausiai man ta kūryba pasirodė neįdomi ir dar plagijuota.Bet kas, kuris yra susipažinęs su daugeliu rašytoju pasakytų, kuriose vietose kurio rašytojo kūrybą plagijuoji...



Kiekvienas zmogus drasus smerkti kita zmogu uz akiu....bet tegu pasako tai i akis.... pasakyk ka ir kur as plagijuoju!
  • 0

#152
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Na, visi tie mėsininko Z. krautuvėlė, ten ponas R. visa tai primena Kafkos kūrybą.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#153
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Na, visi tie mėsininko Z. krautuvėlė, ten ponas R. visa tai primena Kafkos kūrybą.


Taip, sutinku Kafka as remiuosi, bet neplagijuoju. Siuose kuriniuose yra efemerijos Kafkos, Po, Egroverio, Kytso stilius bet tai yra stilius, plagijavimas mielasis yra kai nurasinejama zodis i zodi nuo tikrojo teksto, o stilius kai autoriai ar kuriniai tave ikvepia sukurti viena ar kita skirtinga siuzeta. Taigi zmogau pirmiausia suzinok siu teiginiu reksmes o tik paskui mane kaltink plagijavimu. Per visa savo gyvenima as niekada nieko neplagijavau ir net daryti nesiruosiu...

P.S. taciau tos visos raides budingos ne tik Kafkai, tai XIX a. stilius, budingas rusu, lenku, lietuviu rasytojams...tai trumpiniai kuriais norima nuspelti tikruosius veikejus. Tikiuosi tu skaitei daug atsiminimu? Ar man pavardinti autoriais?
Be to visi autoriai kazkuo remiasi pvz., Tolstojus remesi rasydamas Rajevskio atsiminimais, net nustebtum kad ten jau net plagijatu kvepia, Stendaliu, Balzaku ir pan... Stendalis pats rasydamas remesi pries ji gyvenusiais rasytojais ir t..t nei vienas autorius neraso individuoliu darbu...kiekvienas remiasi vienu ar kitu...
  • 0

#154
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Vis tiek daugiau nei vieno kūrinio aš neištempiau.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#155
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Vis tiek daugiau nei vieno kūrinio aš neištempiau.


A cia jau tavo beda...kol kas tu tik vienas issakiai prasta nuomone... (aisku as pats apie ten isstatytus kurinius esu prastos nuomones del per dideles savivales, originalas yra kitoks nei kad cia pateikiama)
  • 0

#156
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius

Tu tiesiog apeliuoji į asmeninę nuomonę,o netiesiogiai į mases.
Paprasčiausiai man ta kūryba pasirodė neįdomi ir dar plagijuota.Bet kas, kuris yra susipažinęs su daugeliu rašytoju pasakytų, kuriose vietose kurio rašytojo kūrybą plagijuoji...


patariu kaltinimais plagijavimu metytis labai labai atsargiai ir tik turint kuom pagristi. O ir siaip del tokiu tavo zinuciu kaip si jau sunku i tavo pasisakymus ziureti rimtai
  • 0

#157
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Teodorai, o kurios specialybės tu neturi- istorikas, istorikas teologas, logikas, psichologas, rašytojas, fotografas, ar tik nebūsi dar baigęs įstoriją teisininku ir gydytoju?
devilrun- ir ką? tu bent skaitei tuos kūrinius?
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#158
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
'bent' skaiciau, netgi tuos Metus turiu. Kur ten plagiatas? Man tie kuriniai nebaisiai patiko. Bet plagiatas? Kur? Tau taip tekstu apie tavo kokia rasliava, speju, kad neblogai uzsiputotum, ypac jei sulauktum to is to paties Teodoro. Garbes tau neprideda, ypac turint omeny, kad esi pats tas, kuris soka i akis del klaidingos pasnekovo ~argumentacijos~
  • 0

#159
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Tai ką aš turėčiau daryti? Nesakyti savo nuomonės, na, skaičiau ir kaip paprastas mirtingas skaitytojas, pastebėjau, kad man ten viskas kažkur skaityta, girdėta.Skaitau ir kitų kūrinių ištraukos stovi akyse.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#160
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Teodorai, o kurios specialybės tu neturi- istorikas, istorikas teologas, logikas, psichologas, rašytojas, fotografas, ar tik nebūsi dar baigęs įstoriją teisininku ir gydytoju?
devilrun- ir ką? tu bent skaitei tuos kūrinius?



o klausyk koks tau skirtumas kas as? Tu kas man motina, tevas, brolis, sesuo, dede, zmona gal? Vat kai busi kuris nors vienas is tu zmoniu tada ir reiks savo kaprizingus komentarus...
tu pirma i save ziurek ir savo klaidu ieskok, bet ne ziurek i svetimas ir jas komentuok. Taip, prisipazistu, as daug ka esu skaites, daug esu kuo domejasis, bet ne siaip ant durniaus, kaip tau atrodo. Pirmiausia tu su manim nebendravai, na, ir jauciu niekada nebendrausi, nes mums nepakeliui...tai savo nuomone tais klausimais pasilaikyk sau. Zinok kartais geriau patyleti negu aiskinti kokie kiti blogi ir kaip jie blogai raso. O jeigu as jau taip blogai, plagijuotai parasiau, tai mielasis niekas netrukdo parasyt geriau uz mane...
Juk tu tiek daug skaitei, tiek daug zinai, tu gi visa pasaulio biblioteka perskaitei, ir gali visus kurinius pasakyk kas kuri nurase...tai prasau, rezk cia savo perliuku gal ir mes pakritikuosim...
O su devilrun as sutinku. Kai ant manes tai pirmas soki, o kai tik tau kas nesiseka ir mes pakomentuojam tai is karto bliauni ant viso neto kokie mes kvaili ir kaip mes nieko nesuprantam... tai kuris is musu kvailesnis?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0