Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#121
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Tą numerį jau susiradau, bet paskaityt neleidžia O tavo pavardė lietuviška? :$ Greitu laiku pėdinsiu bibliotekon, tai skaitykloj paskaitysiu. Bet, kad nereiktų graužt viso žurnalo, bent pavadinimą pasufleruok :)

Būtent lietuviškoji archeologija ir man taip švietėsi - archyvinė labiau. Jokių nuotykių :) Nors vieną kitą piliakalnį ir lietuviai pakapsto :)



Mano kuriniai 5 straipsnis nuo virsaus (po paciu zurnalu)...gal tu ne ten ziurejai... nes leidzia viska...
  • 0

#122
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Viską ten leidžia, aš jau skaičiau :) Ir pavardė tavo normali, o kažkada sakei, kad nepatinka tau :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#123
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Viską ten leidžia, aš jau skaičiau :) Ir pavardė tavo normali, o kažkada sakei, kad nepatinka tau :)



tai ir daba nepatinka ir su laiku keisim i aristokratiskesne, skambesne ir su paveldu... 8-)
  • 0

#124
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

tai ir daba nepatinka ir su laiku keisim i aristokratiskesne, skambesne ir su paveldu... 8-)

Oj, nedaryk to, labai snobiškai skamba. Pažinojau vieną žmogų, kuris taip norėjo būti aukščiau kitų, tai pasikeitė pavardę į "Grafas" :^) Pavardė yra duota giminės, tad geriau tęsk ją :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#125
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

tai ir daba nepatinka ir su laiku keisim i aristokratiskesne, skambesne ir su paveldu... 8-)

Oj, nedaryk to, labai snobiškai skamba. Pažinojau vieną žmogų, kuris taip norėjo būti aukščiau kitų, tai pasikeitė pavardę į "Grafas" :^) Pavardė yra duota giminės, tad geriau tęsk ją :)



Nu tai as nekelsiu ir siaip kokia belekokia, kokia pats susigalvosiu... :) as tiesiog pasiimsiu savo senelio ir motinos puses pavarde, kuri jau 600 metu egzistuoja su visokiais pakeitimais...
  • 0

#126
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
600 m. :) Geneologinį medį turi susidaręs? Pavydžiu

Perskaičiau. Dabar viską ir man atidarė. Ir pirma gerai ėjau, bet ne taip puslapis užsikrovinėjo :) Nors vis tik ant popieriaus surašytą tekstą man kur kas maloniau skaityti.

Skaitėsi skaniai. Iš pradžių sugavau save galvojant, kad ištempta, bet perskaičiusi negalėčiau pasakyti, jog kankinausi :)
  • 0

#127
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

600 m. :) Geneologinį medį turi susidaręs? Pavydžiu

Perskaičiau. Dabar viską ir man atidarė. Ir pirma gerai ėjau, bet ne taip puslapis užsikrovinėjo :) Nors vis tik ant popieriaus surašytą tekstą man kur kas maloniau skaityti.

Skaitėsi skaniai. Iš pradžių sugavau save galvojant, kad ištempta, bet perskaičiusi negalėčiau pasakyti, jog kankinausi :)



jo turiu toki sena sena...iki 1380 m. pirmojo paminejimo... o tie kuriniai tai redaktoriaus yra pakeisti, originalas kitoks, del ko teko turet teisminiu reikalu su zurnalu.... siaip mano knyga tai yra milziniska palyginti su siais kuriniais....dvigubai didesne negu Karas ir taika.
  • 0

#128
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:
O kaip pats vertinat, savo šiuos kūrinius?
  • 0

#129
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

O kaip pats vertinat, savo šiuos kūrinius?



originalus, tai vertinu gerai, kuriniai atskleidziantys tam tikra suvokima apie XIX a. visuomene, o pakeistus (redaktoriaus sugadintus) vertinu prastai, kadangi skaitytojas buvo suklaidintas ir prarado visa esme, todel as net negaliu ziuret i juos....
  • 0

#130
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Redaktorius apkarpė išspausdintuosius? O kodėl vis akcentuoji (galiu tujinti?) savo knygos apimtį?

Beje, grįžtant prie dabartinių tamstos studijų - ar planuojama praktika?
  • 0

#131
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Redaktorius apkarpė išspausdintuosius? O kodėl vis akcentuoji (galiu tujinti?) savo knygos apimtį?

Beje, grįžtant prie dabartinių tamstos studijų - ar planuojama praktika?



Gali tujint. Taip apkarpe be mano leidimo... ai, nezinau kodel man paciam keista yra kad tokia didele knyga ir vis dar minciu esti...anksciau taip nebudavo.

praktikos tik dar kitais metais, bet as jos nesulauksiu nes greiciausiai mesiu univera nes baisu kas ten per pasiruosimas.....
  • 0

#132
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
Vos ne kas dieną po knygą vieną :) - perki. Jaučiu, turi didelę biblioteką - gal greičiau šeimos. Sprendžiu pagal garbingą geneologinį medį - tokie žmonės iš kartos į kartą turėjo perduoti meilę knygoms tuo pačiu kaupdami jas, ar aš klystu
  • 0

#133
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Vos ne kas dieną po knygą vieną :) - perki. Jaučiu, turi didelę biblioteką - gal greičiau šeimos. Sprendžiu pagal garbingą geneologinį medį - tokie žmonės iš kartos į kartą turėjo perduoti meilę knygoms tuo pačiu kaupdami jas, ar aš klystu



Na, pas mane bibliotekoje daugiau nei 2000 knygu: lietuviu, lenku, vokieciu, anglu, prancuzu, rusu kalbomis. Na, yra keletas tu labai senu knygu, kurios perduotos is XIX a. bet visa kita prazuve per karus, revoliucija, siaip ar taip didzioji dalis senuju mano gimines knygu ne pas mane, o pas giminaicius, nors pas mane jau ir taip gimines archyvas :tmi: As, tai turiu tokia silpnybe, negaliu susilaikyt pries gera knyga, pas mane knygos perkamos su proga arba be jos...
P.S. siaip ar taip esu uzsibrezes tiksla kolkas pralenkti Tolstojaus biblioteka kurioje yra 22 tuks. knygu....
  • 0

#134
Kristida

Kristida

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 49 Pranešimai:
:) Kur ir kaip reikia sutalpinti tiek knygų???

Ir dar kirba žiauriai nekorektiškas klausimas :$ Juk knygos vis dėlto brangios
  • 0

#135
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

:o Kur ir kaip reikia sutalpinti tiek knygų???

Ir dar kirba žiauriai nekorektiškas klausimas :$ Juk knygos vis dėlto brangios



Del pirmos minties as irgi suku galva, kur jas det...nes pilnos lentynos, sekcijos, spintos, spindeles ir panasiai, o vis dar perku ir perku...
O del antro klausimo....zinai del norimo daikto ir pinigu negaila, ant ju stipkes savo isvaisciau, kitas padovanoja, tas brangiasias....o visa kita perku perku, pat ant saves pykstu, bet perku....liga zinok....
  • 0

#136
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Aha, kažin kiek iš tų knygų supirkto pačio, o kiek senelių palikta :o
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#137
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Aha, kažin kiek iš tų knygų supirkto pačio, o kiek senelių palikta :o



mano pacio visas kambarys ir dar po keletas lentynu kituose kambariuose, seneliu ir tevu viskas like. Nu mano gal susidarytu kokie 400 - 500 greiciausiai...
  • 0

#138
Lapkričio saulė

Lapkričio saulė

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 71 Pranešimai:
  • Miestas:Šiaurės vėjų pagairė
Koks literatūriškas tavo gyvenimas!
  • 0

#139
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Koks literatūriškas tavo gyvenimas!



ne, tas zodis koks zinok...as ir literatura esam sinonimai... 8-)
  • 0

#140
Supernova

Supernova

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 51 Pranešimai:
Man kažkaip susidarė įspūdis, kad tu romantiškas ir/ar jautrus žmogus. nesunku tau gyvent šiam pasauly?
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0