Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Armis Arminas Arme,o kitas as "SuSkilles"


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 32

#21
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia šniukštinėdamas,aptikau tokia informacija,kad kažkas kažkada kažkaip išspausdins tavo darbus?
Puikumėlis sakyčiau tikiuosi pavyks įvertint,žodžiu noriu pasakyt malonu susipažint



Tai kad mane jau isspausdino pries 2 metus jei neklystu ir nete paskelbe ir fignia gavosi...tiksliau ne man fignia o zurnalui... 8-)
  • 0

#22
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Žmogui čia matyt per rimti klausimai pasirodė....
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#23
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:

Žmogui čia matyt per rimti klausimai pasirodė....

Ne,tiesiog buvau truputi atitrūkęs nuo kibernetikos :) Taigi dėl Dievo,kartais tikiu kartais ne,ir tiesa
sakant nenorių rinktis kažkurios pusės,nes jei renkiesi baltą tai netenki progos mėgautis juoda,aišku bus
kas pasakys,kad mokyčiausi mylėti spalvas,bet man patinka sau įrodinėti kad Dievas yra arba kad jo nėra,
bet remiantis savo patirtimi,o ne mokslinėmis knygomis arba atvirkščiai dvasinėmis.Tikėjimas dėl
tikėjimo tai man nepriimtinas,kai yra sakoma,kad tikėti reikia ir viskas.Kartais pagalvoju,kad ateizmas
dabartinėje visuomenėja reiškia,kad esi modernus,apsiskaitęs ir t.t kaip pavyzdį norėčiau paminėt
situacija iš Fiodoro "Demonu" kai studentė grįžo atostogų ir tik įėjus pro duris rėžė "Dievo nėra".
Kartais pagalvoju,kad žmogus yra Dievas,nes jis įkūnija džiaugsmą/liūdesį jis myli/nekenčia ir t.t
Aš nežinau kodėl žmonėms taip norisi padėti ta tašką,kodėl jie bijo kablelių ar klaustukų.
Aš daug ko nežinau ir nesuprantu,kažin ar būčiau laimingesnis jei žinočiau.
Nepavyko taip plačiai kaip norėjau,bet neturiu didelės kompetencijos šiuo klausimu,taigi atsiprašau
jei nuvyliau. :)
  • 0

#24
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai vadinasi laikydamasis Dievo klausimu abejingas (t.y. nesureiksmindamas jo) tu vis delto neatmeti auksiausios galios egzistavimo. Ta prasme netgi modernistai tiki kazkuo pvz. materija ( cia as kazkada gilioje savo vaikysteje taip sakydavau per visus giminiu susitikimus ir susilaukdavau juodos grynos pravoslaviskos kritikos).
Bet aisku netikedamas Dievu, gali ji pripazinti. Taciau man tada idomu kaip tu pasisakai sventuju klausimu? Ta prasme ar tiki kad egzistuoja, egzistavo tokie zmones (butent kad zmones) kurie vienaip ir ar kitaip galejo ,,pildyti Dievo valia" sioje zemeje.
  • 0

#25
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Čia grynai katalikiškas teiginys, kad šventieji vykdo Dievo valią, bet kas gali vykdyti Dievo valią.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#26
SuSkilles

SuSkilles

    Naujokas (ė)

  • Nariai
  • Akis
  • 11 Pranešimai:
O išviso įmanoma nieko netikėt? Nesiremti nieko,ar gali atsirasti tokių gudrių baterijų(žmonių),kuriuos mistu iš savęs.Tikintieji remiasi tikėjimu(kad ir kokia forma jis pasireikštu)religija,materija,gamta ir t.t.O tarkim ateistai remiasi faktais,noriu pasakyt kad būtina prisijungti prie kažkurios žarnelės,kuri maitina antraip tu esi negyvas.Norėčiau būt objektyvus kiek tai įmanoma,bet kai kalba pasisuka apie Dievą,aš remiuosi jau nekarta minėtais Dostojevsko "Demonais" ir man tai nepatinka,kad negaliu kažko grynai iš savęs išspaust,o turiu interpretuoti.Aš truputi sukčiauju tuo savo tai tikiu tai netikiu,aš nei šaltas nei šiltas,o drugnas,o tai nėra gerai."Kodėl žmonės netiki?nes nežino,kad tiki" tikriausiai nusukau į pievas.
Netikiu,kad egzistuoja/egzistavo žmonės,kurie pildytų Dievo valią žemėje,manau,kad bet kuris iš mūsų ją gali vykdyt,bet tada puola mintis,kad turi besąlygiškai įtikėt juo,o tai man primena tą šviesą,kuri traukia visokius vabzdžius ir juos nužudo,ir mus traukia tikėjimo šviesa,bet manau,kad būtina išlaikyt bet minimalų plyšį,tarp savęs ir tos šviesos,nes kitaip ji virs melu.
  • 0

#27
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Su Dievu esi visada ryšyje, nebūtina besąlygiškai juo tikėti.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#28
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Čia grynai katalikiškas teiginys, kad šventieji vykdo Dievo valią, bet kas gali vykdyti Dievo valią.


Si teigini as issakiau kaip tikintis zmogus, kaip labai tikintis, galiu net prisipazinti tai. Na, ir kas gi dar Dievo valia vykdo, atmesk visus kryziuocius ir kunigus... lieka sventieji (jie pasak Sv. Augustino ir Sv. Tomo Akviniecio yra tikrieji Dievo vykdotojai. As manau, tu skaitei Andzejaus Grovskio ,,Sventuju gyvenimus" arba Teofano Nikomedo ,,Sventuju darbai ir nuodemes" jei ne, tada su tavim religines kalbos, kuria tu taip visur kisi nera apskritai naudos).....ir tai as jau sakau kaip teologija nagrinejantis zmogus (kaip teologijos istorikas)
  • 0

#29
Yoel

Yoel

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.844 Pranešimai:
  • Miestas:Vakarų Lietuva
Nuo kada teologija yra kažkoks matas? Tu nagrinėji katalikų teologija, nežinau, gal dar provoslavų, vokiškosios mokyklos.Aš nagrinėju teolgiją plačiąją prasme- bet koks mąstymas apie Dievą yra teologija.Ir šiaip.Man su tavim maža kalbos, kaip Nyčė rašė, bet koks teologas, praktšikai turėtų būti laikomas, melagiu,Juolab istorikas.
  • 0
Stavroginas jeigu tiki, kad netiki, tai netiki, kad tiki.O jeigu netiki, kad netiki, tai jis netiki.

#30
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Nuo kada teologija yra kažkoks matas? Tu nagrinėji katalikų teologija, nežinau, gal dar provoslavų, vokiškosios mokyklos.Aš nagrinėju teolgiją plačiąją prasme- bet koks mąstymas apie Dievą yra teologija.Ir šiaip.Man su tavim maža kalbos, kaip Nyčė rašė, bet koks teologas, praktšikai turėtų būti laikomas, melagiu,Juolab istorikas.



As tyrinejau bendraja teologija, cia mano hobis siuo metu, taigi as zinau apie ka kalbu. Ir cia jau ne mano gyrimasis.
Remtis Nycia, mielasis gali bet kas bet remtis Teofanu ar Auksaburniu tik tie, kurie zino, ka jie nori pasakyti. Oi, mielasis noreciau su tavim pasikalbeti apie Bizantijos teologija, bet manau, kad tu nei puses zodzio nesuprastum arba eilini karta del savo stereotipines nuomones mane ar kitus apdirbtum. Gaila mielasis, bet tu nelankstus siuo atzvilgiu, neisizeisk. Manaisi, kad daug zinai, bet zinai mazai...tik auksinius posakius metai, nesuprasdamas ju reiksmes.
  • 0

#31
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"
Teodorai ir Yoel, manau vel isisiautejot, juk diskusija ne apie tai kuris is jusu protingesnis :)
va man labai patiko Suskillusio pozicija tikejimo klausimu :)
del sventuju as manau, kad velgi viskas atsigrezia i tai ka kiekvienas is musu vadina Dievu, todel i tai poziuriai ir skiriasi. siaip jais nesidomiu visai, tai net nezinau kodel vieni ar kiti buvo paskelbti sventaisiais :) jei del ju vykdytu stebuklu, tai faktas jog yra ZMONIU pasizyminciu ekstrasensoriniais sugebejimais :)
  • 0

#32
mermeladas

mermeladas

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 247 Pranešimai:

Gera diena! ...,Žižeko kūryba.

Gal gali paaiškinti ką Žižekas turi omenyje gretindamas de sadą su kantu? Jo knygose aukštasis pilotažas šiom temom. Iš serijos jouissance.
  • 0

#33
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
SVEIKAS PRISIJUNGĘS PRIE BENDRUOMENĖS
VIETOJ BALZAKO SIŪLAU LABIAU MISTIŠKESNĮ VARIANTĄ -Gordon Dahlquist „Sapnų Valgytojų Stiklo Knygos“. LABAI ILGA...BET LABAI ...LABAI
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0