Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Geriausias filmas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 82

#61
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
Monikute ,daugelis tavo išvardintų filmų ir mane sužavėjo , bet 'Klasė'... net dabar prisiminus kai kuriuos vaizdus nupurto :tmi: per tikybą matei ar namie?
  • 0

#62
Monikutė

Monikutė

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 115 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas
pirmą kartą namie, paskui per tikybą. : )
taip, kai kurios scenos tikrai žiaurios, bet vistiek filmas geras.
  • 0

#63
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Man ,,Pykš pokšt tu negyvas" gal labiau patiko =) na, gal ir ne gal =D Klasėje visko per daug =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#64
Inesss

Inesss

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 398 Pranešimai:
  • Miestas:Jurbarkas - Vilnius
na man ,,klasė'' tikroviškesnė pasirodė , nors ,,pykšt pokšt..'' irgi geras , abu tie filmai verčia susimąstyti.
  • 0

#65
justina

justina
  • Nariai
  • 2 Pranešimai:
Candy-taip pat kaip requiem for a dream apie narkotikus ir pasekmes,tik labiau susietas su meile;D,The Fall;)-netipiskas filmas,visai nieko;D
  • 0

#66
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
"Stay"- psichologinė drama.Filmas ,kur tikrai bus apie ką pagalvoti ir pasieškoti atsakymų.
"Tarp gyvųjų ir mirusiųjų pasaulių yra vieta, kur neturėtum pasilikti..."
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#67
spruktum

spruktum

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 30 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
Be konkurencijos du patys mėgstamiausi mano filmai - "The Libertine" ir "Spring, Summer, Fall, Winter...and Spring". Kiekvienam siūlyčiau juos pažiūrėti.
  • 0

#68
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Aš tai irgi turiu mylimų geriausių filmų sąrašą:

1. ,,Paskutinis imperatorius"
2. ,,Paskutinis haremas"
3. ,,Klajoklis"
4. ,,Imperatorius ir žudikas"
5. ,,Oneginas"
6. ,,Nekaltybės amžius"
7. ,,Molė Flanders"
8. ,,Tuštybės mugė"
9. ,,Džeinė Eir" 1996 m.
10. ,,Aš - robotas"
11. ,,Dirbtinis intelektas"
12. ,,Keista Bendžemino Batono istorija"
13. ,,Hercogienė"
14. ,,Gyvenimas yra gražus"
15. ,,Nuoga Macha"
16. ,,Troja"
17. ,,Dangaus karalystė"
18. ,,Gladiatorius"
19. ,,Qua Vadis"
20. ,,Karavadžas"
21. ,,Popiežė Joana"
22. Mumija I, II, III"
23. Kodas lobiai I, II"
24. ,,Daktaras Živago"
25. ,,Šlovė ir prietarai"
26. ,,Atpirkimas"

ir panašiai....
  • 0

#69
Cenerentola

Cenerentola

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 647 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
am...Teodorai, čia buvo tema "geriausias filmas", o ne "geri filmai".Tai yra būdvardžio aukčiausiasis laipsnis, kai iš daugelio gerų išskiriamas -iausias.;)
O tu kai sukrovei čia visus...Nežinau, gal aš be reikalo prisikabinau, bet man rodos, galėjai vieną ar kelis išskirt, apibūdint juos, o ne šitaip..(think)
  • 0
Mes patys sprendžiame, kada mums skauda.
[Per Petterson]

#70
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

am...Teodorai, čia buvo tema "geriausias filmas", o ne "geri filmai".Tai yra būdvardžio aukčiausiasis laipsnis, kai iš daugelio gerų išskiriamas -iausias.;)
O tu kai sukrovei čia visus...Nežinau, gal aš be reikalo prisikabinau, bet man rodos, galėjai vieną ar kelis išskirt, apibūdint juos, o ne šitaip..(think)


Tai jie visi, kurie buvo išvardinti man yra geriausi, ką aš padarysiu, jeigu negaliu išskirti kuris iš visų geriausių yra geriausias, nu, argi nebūna taip tau? Šiaip as supratau tema viską...
  • 0

#71
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
Pristatau savo neišskiriamą, šventą trejybę (visi trys filmai man lygiaverčiai ir mėgstami vienodai):

"ERASERHEAD" - D.Lynch'o šedevras, beje, (jei neklystu), pirmas jo pilnametražis filmas, kurio vėliau taip ir nesugebėjo perspjauti. Filmas siurrealistiškas, keistas, šiurpus, primenantys košmarą. Žiūrėjau jau 6 kartus ir žiūrėsiu dar. Pirmą kartą pamačius įspūdis buvo itin stiprus ir vėliau labai gailėjausi, kad jį žiūrėjau dieną, mat šis filmas absoliučiai naktinis.

"STALKER" - užburiantis, magiškas filmas. Neįsivaizduoju, koks neišmanėlis pažiūrėjęs stalkerį, galėtų paprieštarauti tam, kad A.Tarkovskis buvo tikras kino genijus, kūręs tikrus meno kūrinius. Ir tai nepriklauso nuo to, ar filmas patiko ar ne. Filmas genialus vien vizualine puse, kas jau akivaizdu.

"AGUIRRE: THE WRATH OF GOD" - filmas, po kurio įsimylėjau Klaus Kinski :$ . Žavėjo tiek garso takelis, tiek vizualinė pusė, tiek siužetas (Kinskio veikėjo beprotybės vedama fiktyviojo Eldorado paieška).
  • 0

#72
whatever

whatever

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 369 Pranešimai:

"STALKER" - užburiantis, magiškas filmas. Neįsivaizduoju, koks neišmanėlis pažiūrėjęs stalkerį, galėtų paprieštarauti tam, kad A.Tarkovskis buvo tikras kino genijus, kūręs tikrus meno kūrinius. Ir tai nepriklauso nuo to, ar filmas patiko ar ne. Filmas genialus vien vizualine puse, kas jau akivaizdu.


Absoliučiai Jums pritariu. Sužadint norą dar kartelį juo pasidžiaugti ir akimis pamyluoti.
  • 0

#73
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:

"Stay" - psichologinė drama. Filmas, kur tikrai bus apie ką pagalvoti ir pasieškoti atsakymų.

Mano TOP5-tuke, taip pat yra šitas filmas. Labai patiko. Gal žodžis "labai" ir kiek silpnokas. :D
Bet jei kalbėt apie saujelę geresnių matytų filmų:

"Psycho" - siaubo filmų klasika. Mėgstamiausias, subtiliausias siaubo filmas kokį esu matęs (o matęs siaubo filmų tikrai daug). Aišku kalbu apie 1960m. versiją, nes naujas pastatymas šio filmo tikrai nevykęs.
Cenerentolos, minėtas "Stay".
"Requiem for a Dream" - stiprus ir mano mėgstamos tematikos filmas. Susipynusios istorijos. Buvo vietų, kai nerišliai veiksmo eigos atrodo, bet visumoj, pamatęs filmą trečią ar ketvirtą kartą supratau, kad jis tikrai visiškai mano skonio.
Apie "Drugio efektą" nebekalbėsiu. Tikriausiai nėra čia tokio, kuris būtų nematęs šio filmo.
Taip pat aišku "Eyes Wide Shut" - apie kurį jau kalbėjau anoje temoje.
Gal dar ir "Bonė ir Klaidas" įdėčiau į šį sarašą.

Dar yra eilė filmų, kurie mano asmenybę paglostė, bet siūlyt prie nuostabiausių filmų gal ir nedrįstu, nes meninės vertės ar labai daug peno apmąstymams jie nesukelia manau:

"Greitkelis", "Brėmeno muzikantai", "Riešutų duona", "Tadas Blinda". "Šnabždėsys", "Kruvinos skėrdynės Teksase", "Pjūklas" (visos dalys), "Lemtingas posūkis", "Hit and run", "Edeno ežeras", "Pranormal activity" ir pan.
Dar apie mano mėgstamiausios grupės Pink Floyd albumą "The Wall" (Siena) sukurtas filmas, tokiu pat pavadinimu. Na čia savaime suprantama, tikriausiai patiks tik fanams arba šiaip jų muzikai prijaučiantiems.
  • 0

#74
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
kas cia per Greitkelis?

neturiu vienareiksmiskai geriausio filmo, galbut tokio dar nemaciau, bet megstamiausias - Woody Allen The Purple Rose of Cairo. Idejiskai labiau nei del ispildymo. Tarantino Reservoir Dogs, broliu Coen The Big Lebowski & Fargo - uz meile kinui, uz duokles ikvepejams, uz idejas, sklanduma, stereotipu nesivaikyma. Hitchock Rear Window - ir popkulturos ribozenklis mano gyvenime, ir siaip grazus, gerai sudeliotas filmas. Billy Wilder Sunset Blvd., nes jo deka pirmakart supratau, kad ~*senas*~ kinas nebutinai snobams - sis baisiai pagaulus ir kerta per smegenis; prie tu paciu, tik kur kas jaunesni: Michael Mann Heat & Christopher Nolan Memento [nes _sitaip_ reikia kalti kriminalus]; senosios holivudines screwball komedijos, ypac milijona kartu matyta Hawkes'o His Girl Friday; Ridley Scott Blade Runner; nors issipleciau, bet kazko nepamenu, nepaminejau Jarmuscho, Scorseses ir Coppolos [nes pas juos visko *tiek daug*], o kur dar plejada ne visai rimtu, bet mintinai ismoktu Matricu, Pusryciu klubu, Bleidu ir Masinistu.
  • 0

#75
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:
O "Rear window" ir "Sunset Blvd." tikrai geri filmai. Apskritai vieni film-noir žanro perliukai. "Rear window" man ypač patiko gerai sukurta įtampa ir puikia vaidyba.
Beje, iš Hitchcock'o dar būtina pamatyti "Vertigo", kuris, mano nuomone, yra geriausias šio režisieriaus darbas.
  • 0

#76
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
o man, deja, visiskai ne. Galbut paziurejau ne laiku, nes suvokiu, kodel jis geras, kodel liaupsinamas, kodel pats Hitchcock ji mego, taciau manes neveikia nors tu ka [gal veikia ir tai, kad ryskiai perlenkta lazda su liaupsem]. Reikes darkart perziureti.
  • 0

#77
Faint

Faint

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 209 Pranešimai:

kas cia per Greitkelis?

Su Jared Leto iš 30 Seconds to Mars. Hipiškomis įdėjomis persmelktas filmas.
Spoiler

Yra per TV6 keletą kartų rodę. Abiejom progom pasinaudojau ir nenusivyliau, kadangi prijaučiu toms įdėjoms.
  • 0

#78
ccc

ccc

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 205 Pranešimai:

o man, deja, visiskai ne. Galbut paziurejau ne laiku, nes suvokiu, kodel jis geras, kodel liaupsinamas, kodel pats Hitchcock ji mego, taciau manes neveikia nors tu ka [gal veikia ir tai, kad ryskiai perlenkta lazda su liaupsem]. Reikes darkart perziureti.


Iš Hitchcock'o patį pirmą pažiūrėjau būtent "Vertigo" ir, laimei, prieš žiūrėdama visiškai nieko nežinojau apie tą filmą ir išvis turėjau susiformavusi keistą nuomonę, kad šis režisierius man visiškai nepatiks (būtent dėl liaupsių į jo kūrybą). O buvo priešingai. Po to dar žiūrėjau daug jo filmų, bet "Vertigo" vis tiek išliko pirmoje vietoje. Tiesa, pamačius "The Birds" nuomonė kiek susvyravo.
Galų gale Hitchcock'as man buvo labai malonus atradimas, visi jo filmai man susižiūrėjo lengvai ir maloniai.
  • 0

#79
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:

Be konkurencijos du patys mėgstamiausi mano filmai - "The Libertine" ir "Spring, Summer, Fall, Winter...and Spring". Kiekvienam siūlyčiau juos pažiūrėti.


Spring, Summer, Winter and Spring - filmas sielai. Tikrai puikus.
  • 0

#80
gile

gile

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 233 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
  • Dabar skaitau:F. Schiller „Laiškai apie estetinį žmogaus ugdymą“
Čia jau praktiškai visus mano mėgstamiausius filmus išvardijot (kad ir Aronofsky filmai, pvz), bet šįryt prisiminiau vieną frazę :"They go round the block. They come back. They go round again. They just go round and round. (crazy smile)" Čia iš The Truman Show. Love it. Žiūrėjau n+1 kartų ir šiandien vakare gal vėl reiks :) Jei ne, tada pažiūrėsiu the eternal sunshine of the spotless mind ir būsiu rami
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0