Peršokti prie turinio

Nuotrauka

MBTI testas


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 101

#61
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Apkritai visa ta epocha kažkokia mistiška man...

Nu, Dori, tu mane smalsumu pražudysi... nu šiaip įvairumo dėlei...


Nu negaliu, todėl, kad savo nuomonę perkelsiu į tave. O tai yra neobjektyvu, neprofesionalu ir t.t. Dirbant reikia atsiriboti nuo visų asmeniškumų :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#62
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

Apkritai visa ta epocha kažkokia mistiška man...

Nu, Dori, tu mane smalsumu pražudysi... nu šiaip įvairumo dėlei...


Nu negaliu, todėl, kad savo nuomonę perkelsiu į tave. O tai yra neobjektyvu, neprofesionalu ir t.t. Dirbant reikia atsiriboti nuo visų asmeniškumų :)


tada papasakok siaip, mes Teodora geriau pazinsim :) :)
  • 0

#63
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu, tai įsisvaizduok, kad aš svetimas žmogus... nors pm parasyk, jetau Dori, nereikėjo kalbos uzvet, taip suintrigavai, o dabar zudai mane. Ot, tai ačiū. |( |(
  • 0

#64
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Ale teisybę tu šneki Dori... bet tada ką galima apie mane iš niko ir avataro spręst?


Deja, bet negaliu analizuot 8-) Profesinė etika neleidžia dirbti su draugais, giminėmis, kaimynais ir pažįstamais :) Kadangi su tavim bendrauju jau nemažai metų, tai nebūčiau objektyvi vertinant :)

Aha, atsimenu šitą, per psichologijos paskaitą sakė, kad psichoterapeutai nedirba su savo artimaisiais. Tai man palengvėjo tada, galvojau, tai ne taip jau blogai, kad mane baisus pyktis apima, kai artimas žmogus priverčia mane pabūti jo "psichoterapeute" :@
  • 0

#65
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda
Nepykit bet ne :) blogų dalykų nesinori rašyt :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#66
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

Tai gali būti ta kita asmenybės dalis, kurią tu kaip ir slepi, neleidi išreikšti, todėl ji atsiskleidžia per kitas sritis, kaip avataras, ir pan.

O kaip įdomu. O kaip dar galima sužinoti, kokią asmenybės dalį slepi?
Ar iš mano avataro galima pamatyti, ką slepiu? :)

Ai, ir dar, gynybos mechanizmai ten kažkaip skirstomi į geresnius ir blogesnius, ar ne? Tai ar gali žmogus pats suprasti, kada jis naudoja blogą gynybos mechanizmą, ir jo nebenaudoti?
Ir ar gali būti toks atvejis, kai nenaudoja jokių gynybos mechanizmų?
  • 0

#67
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O kaip įdomu. O kaip dar galima sužinoti, kokią asmenybės dalį slepi?
Ar iš mano avataro galima pamatyti, ką slepiu? :)
Ai, ir dar, gynybos mechanizmai ten kažkaip skirstomi į geresnius ir blogesnius, ar ne? Tai ar gali žmogus pats suprasti, kada jis naudoja blogą gynybos mechanizmą, ir jo nebenaudoti?
Ir ar gali būti toks atvejis, kai nenaudoja jokių gynybos mechanizmų?


Stebint žmogų, jo elgesį ir pan. :)
Taip, mechanizmai gali būti geri ir kurie daro žalos. Pvz projekcija arba atsiskyrimas. Gali suprasti. Kaip pavyzdys būtų lytinis pasitenkinimas. Tarkim žmogus neleidžia sau to iki vestuvių, nes mano kad tai blogai. tada vyksta sublimacijos mechanizmas ir jis eina sportuoti į salę ir ten išlieja savo energiją. Kitaip sakant blogus veiksmus pakeičia gerais :) bet jis tai suvokti gali ir nebenaudoti gali :)
Gynybos mechanizmai, nėra tokie, kad arba jie yra arba jie nėra visą laiką. Vienu atveju naudoji, kitu ne. Žinai, kad net renkantis profesiją žmonės sublimuoja. Tarkim medikai (ypač chirurgai) turi nesąmoningo noro žudyti :) Kadangi tai yra blogas veiksnys, tai jį sublimuoja į gerą ir stoją į mediciną, kad teisiškai galėtų mėsinėti žmogų :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#68
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"


O kaip įdomu. O kaip dar galima sužinoti, kokią asmenybės dalį slepi?
Ar iš mano avataro galima pamatyti, ką slepiu? :)
Ai, ir dar, gynybos mechanizmai ten kažkaip skirstomi į geresnius ir blogesnius, ar ne? Tai ar gali žmogus pats suprasti, kada jis naudoja blogą gynybos mechanizmą, ir jo nebenaudoti?
Ir ar gali būti toks atvejis, kai nenaudoja jokių gynybos mechanizmų?


Stebint žmogų, jo elgesį ir pan. :)
Taip, mechanizmai gali būti geri ir kurie daro žalos. Pvz projekcija arba atsiskyrimas. Gali suprasti. Kaip pavyzdys būtų lytinis pasitenkinimas. Tarkim žmogus neleidžia sau to iki vestuvių, nes mano kad tai blogai. tada vyksta sublimacijos mechanizmas ir jis eina sportuoti į salę ir ten išlieja savo energiją. Kitaip sakant blogus veiksmus pakeičia gerais :) bet jis tai suvokti gali ir nebenaudoti gali :)
Gynybos mechanizmai, nėra tokie, akd arba jie yra arba jie nėra visą laiką. Vienu atveju naudoji, kitu ne. Žinai, kad net renkantis profesiją žmonės sublimuoja. Tarkim medikai (ypač chirurgai) turi nesąmoningo noro žudyti :) Kadangi tai yra blogas veiksnys, tai jį sublimuoja į gerą ir stoją į mediciną, kad teisiškai galėtų mėsinėti žmogų :)


geras :) kokios literaturos rekomenduotum apie tokius dalykus paskaityti? :)
  • 0

#69
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Nepykit bet ne :) blogų dalykų nesinori rašyt :)


Tu matai, kaip, netgi blogų... 8-)
  • 0

#70
Mergiote

Mergiote

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 874 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius/Ukmergė
Kokia įdomi tema! Dori, gal tu atidarysi kokį konsultacijų punktą =D Man irgi būtų įdomu, ką gali spręsti apie mane iš nick'o ir avatar'o jei tik per daug neapsunkinsim =)
  • 0
Skristi.
Padangę skrosti.
Kristi.
Ant tavo skruosto

#71
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

geras :) kokios literaturos rekomenduotum apie tokius dalykus paskaityti? :)


Šiaip nėra konkrečių knygų, kur galėtum paskaityt, kad "jei renkiesi tą profesiją, tai sublimuoji tą ir tą". Čia tiesiog iš dėstytojos išmokom, nes ji mums aiškino, kodėl mes psichologiją pasirinkom. Psichologai yra vojeristai (tie kurie mėgsta stebėti kitų lytinį aktą), kadangi tai kaip ir nepriimtina visuomenėj, tai mes sublimuojam, kad galėtume stebėti žmones konsultuojant :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#72
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nepykit bet ne :) blogų dalykų nesinori rašyt :)


Tu matai, kaip, netgi blogų... 8-)


Kad ir parašyčiau apie tave, tu pradėtum neigti, teisintis ir vėl būtų kaip kalbėjimas su siena :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#73
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Nu tai man i pm parasyk as noriu pasiziuret... del smalsumo gali, be to as ne siena, as gal veikiau tvora su tarpais...
  • 0

#74
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Nu tai man i pm parasyk as noriu pasiziuret... del smalsumo gali, be to as ne siena, as gal veikiau tvora su tarpais...


Žinok, kad ir kaip bandau formuluoti, ką tau parašyt, vistiek lenda asmeniškumai :) jeigu analizuosiu, tai bus labiau asmeninė mano nuomonė apie tave, o ne profesinis požiūris. O to norėčiau išvengti :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#75
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:
O kodėl negalima susiformuoti asmeninės nuomonės pagal profesinį požiūrį? Kaip suprantu, tokia nuomonė būtų objektyviausia :)
  • 0

#76
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

O kodėl negalima susiformuoti asmeninės nuomonės pagal profesinį požiūrį? Kaip suprantu, tokia nuomonė būtų objektyviausia :)


Todėl, kad vistiek lenda asmeniškumai :) Įsivaizduok, tu ateini pas mane konsultuotis, mes esam pažįstamos, o aš iš asmeninių santykių jaučiu tau priešiškus jausmus. Ar būčiau profesionali vertinant tave kaip asmenybę, jeigu kištųsi mano asmeninė nuomonė apie tave? :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#77
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Tai vadinasi Dori man jaučia priešiškumą... kuo toliau tuo didesnė intriga viniojasi..
  • 0

#78
Dori

Dori

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 792 Pranešimai:
  • Miestas:Klaipėda

Tai vadinasi Dori man jaučia priešiškumą... kuo toliau tuo didesnė intriga viniojasi..



Čia buvo pavyzdys pateiktas F, o ne konkrečiai apie tave :)
  • 0
Nuotrauka
"Neskaitykite gerų knygų - skaitykite geriausias" V. Hugo

#79
F5c_wZ3_414e_X5

F5c_wZ3_414e_X5

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 148 Pranešimai:

O kodėl negalima susiformuoti asmeninės nuomonės pagal profesinį požiūrį? Kaip suprantu, tokia nuomonė būtų objektyviausia :)


Todėl, kad vistiek lenda asmeniškumai :) Įsivaizduok, tu ateini pas mane konsultuotis, mes esam pažįstamos, o aš iš asmeninių santykių jaučiu tau priešiškus jausmus. Ar būčiau profesionali vertinant tave kaip asmenybę, jeigu kištųsi mano asmeninė nuomonė apie tave? :)

Tai manau, tokiu atveju konsultacija tik padėtų :) išsiaiškintume, dėl ko atsirado tie priešiški jausmai, geriau suprastume viena kitą, ir nebebūtų tų jausmų. Ar ne? O tikrai vertinant mane kištųsi asmeninė nuomonė? Tai tada vertinant bet kokį kitą pacientą irgi gali kištis ta nuomonė, jeigu pvz sužinotum, kad jo esminės vertybės prieštarauja tavosioms?
  • 0

#80
Minerva

Minerva

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 449 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
  • Dabar skaitau:T. Dreizeris "Finansininkas"

O kodėl negalima susiformuoti asmeninės nuomonės pagal profesinį požiūrį? Kaip suprantu, tokia nuomonė būtų objektyviausia :)


Todėl, kad vistiek lenda asmeniškumai :) Įsivaizduok, tu ateini pas mane konsultuotis, mes esam pažįstamos, o aš iš asmeninių santykių jaučiu tau priešiškus jausmus. Ar būčiau profesionali vertinant tave kaip asmenybę, jeigu kištųsi mano asmeninė nuomonė apie tave? :)


as cia gal ne i tema, bet kaip tuomet atsiribojama nuo asmeniskumu jei tai ir nepazistamas zmogus, bet jam jauciama antipatija? jei su juo kazkiek yra teke bendraut kaip su klientu.

ir isvis kaip paaiskint antipatija zmogui, su kuriuo nesi realiai bendraves? pas mane kurse yra panele, kuriai as jauciu antipatija, nepatinka ji man ir viskas, nesu su ja normaliai bendravus ir nenoriu, stengiuos nebuti salimais. as tai vadinu nesueina biolaukai musu:)
  • 0




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0