Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Teodoras....


  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą
Temoje atsakymų: 170

#81
Jurgelis Spurgelis

Jurgelis Spurgelis

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 343 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas

su kuriuo Teodoru? Dreizeriu ar Klertonu? :D :)

Tikrai ne su Ruzveltu :) :) :D
  • 0

#82
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
O kodėl gi? Ruzveltas visai nieko politikas buvo....
  • 0

#83
devilrun

devilrun

    Intelektualas (ė)

  • Nariai
  • 817 Pranešimai:
  • Miestas:Vilnius
ooo as nusipirkau ta
  • 0

#84
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
Ir kaip tas mėšlas ten parašytas atrodo? |(
  • 0

#85
Ynesa

Ynesa
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
labas. =) kaip nuotaikos prieš prasidedant naujovėms mokle? =)
  • 0

#86
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:
labuks, Apatiskos sakyciau, kazkaip kol neisivaziavau i ritma, tol man viskas apatiska atrodo, kai isivaziuosiu taps rutina....kuri tesis du metus... 8-)
  • 0

#87
Ynesa

Ynesa
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
turbūt atpažinai kas aš, ane? =D
  • 0

#88
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

turbūt atpažinai kas aš, ane? =D



ne, o kas tu? jetau dabar taip suintrigavai....
  • 0

#89
Ynesa

Ynesa
  • Nariai
  • 7 Pranešimai:
  • Miestas:Kaunas
grupiokė. buvusi.
  • 0

#90
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

grupiokė. buvusi.



aaaaaa, va taip ir galvojau, nes jokios kitos Inesos nepazistu... 8-) ;)
  • 0

#91
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Noriu paklausti, kokia moteris, ar moterys - knygų herojės yra patikusios?
  • 0

#92
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Noriu paklausti, kokia moteris, ar moterys - knygų herojės yra patikusios?



Oi, ir sunku klausima uzdavei, na, turbut pirmiausia tai Natasa Rostova ir Marja Bolkonskaja, Natasa del to atsidavimo ir to tokio naivumo, o Marja del jautrumo ir supratingumo. Dar labai patiko Dzene Gerhard, kuri mane sugraudino, tokio nelaimingo zmogaus dar nesu sutikes knygose. Is esmes man patinka visos tos tokios jautrios, geros, nuosirdzios merginos. Nors siaip dar labai patiko Rebeka Sarp - Kroli is ,,Tutstybes muges" del jos tokios energijos ir sugebejimo apgauti vyra ir siaip tokia uch buvo moteris.
  • 0

#93
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:

Noriu paklausti, kokia moteris, ar moterys - knygų herojės yra patikusios?



Oi, ir sunku klausima uzdavei, na, turbut pirmiausia tai Natasa Rostova ir Marja Bolkonskaja, Natasa del to atsidavimo ir to tokio naivumo, o Marja del jautrumo ir supratingumo. Dar labai patiko Dzene Gerhard, kuri mane sugraudino, tokio nelaimingo zmogaus dar nesu sutikes knygose. Is esmes man patinka visos tos tokios jautrios, geros, nuosirdzios merginos. Nors siaip dar labai patiko Rebeka Sarp - Kroli is ,,Tutstybes muges" del jos tokios energijos ir sugebejimo apgauti vyra ir siaip tokia uch buvo moteris.



Visad galvodavau, kad kaip tik, visi jos labai nemėgstą. Patį, ji labai erzino. Iš tikro, net norėjau, kad nepasisektų jai gale knygos. :) :)
  • 0

#94
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

Noriu paklausti, kokia moteris, ar moterys - knygų herojės yra patikusios?



Oi, ir sunku klausima uzdavei, na, turbut pirmiausia tai Natasa Rostova ir Marja Bolkonskaja, Natasa del to atsidavimo ir to tokio naivumo, o Marja del jautrumo ir supratingumo. Dar labai patiko Dzene Gerhard, kuri mane sugraudino, tokio nelaimingo zmogaus dar nesu sutikes knygose. Is esmes man patinka visos tos tokios jautrios, geros, nuosirdzios merginos. Nors siaip dar labai patiko Rebeka Sarp - Kroli is ,,Tutstybes muges" del jos tokios energijos ir sugebejimo apgauti vyra ir siaip tokia uch buvo moteris.



Visad galvodavau, kad kaip tik, visi jos labai nemėgstą. Patį, ji labai erzino. Iš tikro, net norėjau, kad nepasisektų jai gale knygos. :) :)


O as kaip tik labai nuliudau kai ji nuskurdo... bet is esmes pati kalta, per maza buvo su Rodonu, tai dar Steino markizo uzimane...gobsi mergaite...bet siek tiek ir geros sirdies.

Bet siaip kai ja pamaciau filme, tai iki dabar negaliu pamirst....

... re=related
  • 0

#95
SakaiŽinai

SakaiŽinai

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 224 Pranešimai:

O as kaip tik labai nuliudau kai ji nuskurdo... bet is esmes pati kalta, per maza buvo su Rodonu, tai dar Steino markizo uzimane...gobsi mergaite...bet siek tiek ir geros sirdies.

Bet siaip kai ja pamaciau filme, tai iki dabar negaliu pamirst....

... re=related


Ji visais, kuo tik buvo įmanomą, naudojosi ir norėjo pasinaudoti. Ir tas ją "pražudė" . Manau, jei būtų nuoširdesnė, galėjo paprastai ir gražiai gyventi. Bet, to ji nemokėjo. Na, taip, aktorė puiki. Bet filmo vis neprisiruošiu pažiūrėti, nors jau ilgai žadu. Tik ištraukas esu matęs. Greitu metu, reikės būtinai pažiūrėti.
Man asmeniškai patiko, visiškai priešinga Rebekos personažui moteris, tai Amelija. Nors, taip ją galimą pavadinti kvaila, naivia, "užsidariusia" ir daug ko nepažinusią asmenybę, bet jos širdies tyrumas, skaistumas ir ta nuoširdi meilė atstoją viską. Nors gyvenime, būtent tokios moterys daugiausiai ir kenčia, būna nelaimingos, nors turėtų būti atvirkščiai.. Kad Dievas, leistų, tokią surasti..
  • 0

#96
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

O as kaip tik labai nuliudau kai ji nuskurdo... bet is esmes pati kalta, per maza buvo su Rodonu, tai dar Steino markizo uzimane...gobsi mergaite...bet siek tiek ir geros sirdies.

Bet siaip kai ja pamaciau filme, tai iki dabar negaliu pamirst....

... re=related


Ji visais, kuo tik buvo įmanomą, naudojosi ir norėjo pasinaudoti. Ir tas ją "pražudė" . Manau, jei būtų nuoširdesnė, galėjo paprastai ir gražiai gyventi. Bet, to ji nemokėjo. Na, taip, aktorė puiki. Bet filmo vis neprisiruošiu pažiūrėti, nors jau ilgai žadu. Tik ištraukas esu matęs. Greitu metu, reikės būtinai pažiūrėti.
Man asmeniškai patiko, visiškai priešinga Rebekos personažui moteris, tai Amelija. Nors, taip ją galimą pavadinti kvaila, naivia, "užsidariusia" ir daug ko nepažinusią asmenybę, bet jos širdies tyrumas, skaistumas ir ta nuoširdi meilė atstoją viską. Nors gyvenime, būtent tokios moterys daugiausiai ir kenčia, būna nelaimingos, nors turėtų būti atvirkščiai.. Kad Dievas, leistų, tokią surasti..


Amelija manau buvo per daug atsidavusi Dzordziui. Ji paskui eme nebegyvent tik egzsistuot, o dar tas skurdas. Taip, kad ji kentejo tai kentejo, bet reikia pripazint jeigu ne Rebeka ir Dzordzo laiskas jai, tai manau, tas egistavimas butu tesiaisis ir toliau... Man tai dar labai patiko Rodonas, toks kareiviu kareivis sakyciau. As kazkodel tik toki kareivi ir isivaizduoju: atsidavusi karaliui, mylinti zmona ir losianti kortomis... kaip sakoma zmogus su polekiu.
  • 0

#97
Lyja

Lyja

    Skaitytojas (a)

  • Nariai
  • 174 Pranešimai:
Kai skaitai, Rebekos personažas iš tiesų "veža", ir nejučia norisi, kad jai sektųsi.
Visgi negaliu sutikti, kad ji "šiek tiek geros širdies", ir kad gale "nuskurdo". Gal tai kažkoks filmo įspūdis (neatsimenu, kaip ten pabaiga buvo parodyta).
Nes, nepaisant to, kad jai nepavyko apžioti tiek, kiek ketino, autorius rašo, kad ji pakankamai turtinga. Tiesa, be siektų titulų, be gerbtinos padėties. Užsiima aktyviai labdara tam, kad išlaikytų tam tikrą respektabilumą, ir pasijustų pranašesne bent už žmones, kuriuos šelpia.
O įtarimai dėl Amelijos brolio mirties atmeta mintį ir apie kokį nors geraširdiškumą, nors šiaip romano eigoje ypatingai kaip nors žiauri ir nebuvo. Tačiau visiškai neskrupulinga :)
  • 0

#98
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
įdomus žmogus esi :) Bent iš prisistatymo matyti :)
Ką esi skaitęs Balzako?
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.

#99
Teodoras

Teodoras

    Forumo dvasia

  • Nariai
  • 1.485 Pranešimai:

įdomus žmogus esi :) Bent iš prisistatymo matyti :)
Ką esi skaitęs Balzako?



,,Teva Gorijo" tiktai...vis noriu perskaityt kitas knygas, bet vis neprieinu prie knygu spintos... Aciu aciu, ar jau toks idomus tai nezinau....as kaip tik sakau esu nuobodus... :)
  • 0

#100
cloudmaker

cloudmaker

    Dalyvis (ė)

  • Nariai
  • 60 Pranešimai:
Aš šitos niekaip neprisiruošiu perskaityt ;D
Kodėl neįdomus? Visi savaip įdomūs :)
  • 0
Be muzikos pasaulis būtų klaida.




Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0